Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Spotlight: Jak UnderGents planuje na nowo odkryć branżę bielizny męskiej

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Spotlight: Jak UnderGents planuje na nowo odkryć branżę bielizny męskiej

Bielizna męska trudno nazwać rewolucyjną linią produktów. Jednak wiele popularnych marek pozostaje w tyle, jeśli chodzi o wygodę. Tak więc specjalista ds. produktów z innych branż wkroczył do formacji UnderGents.

Przeczytaj o marce i tym, co ją wyróżnia w tym tygodniu w artykule Small Business Spotlight.Co robi biznes

Sprzedam wygodną bieliznę.

Założyciel i dyrektor generalny Bill Barba powiedział Small Business Trends: „UnderGents opracowuje i sprzedaje męską bieliznę i odzież domową, koncentrując się przede wszystkim na komforcie”.

Nisza biznesowa

Tylko przy użyciu wygodnych materiałów.

Barba mówi: „Używamy naszego mikro modalu CloudSoft, który jest mikromodalem premium (95%) tylko z 5% elastyczny. Wiele innych marek bielizny męskiej stosuje wysoki poziom elastyczności i bardzo wąskie nogawki, które ściskają nogi, tworząc tak zwany efekt krótkiego roweru. Naszym celem jest posiadanie męskiej bielizny i odzieży domowej, które pasują do mężczyzny i są wygodne w każdej sytuacji, a także zapewniają mężczyźnie chłód pod spodem. Nasza tkanina CloudSoft jest wielokrotnie bardziej miękka i chłodniejsza niż bielizna bawełniana i poliestrowa, dzięki czemu mężczyźni czują się świeżo przez cały dzień każdego dnia”.

Jak zaczął się biznes

Aby rozwiązać wspólny problem.

Przed założeniem Undergents Barba był dyrektorem finansowym i szefem operacji w kilku firmach zajmujących się produktami konsumenckimi. Zauważył powszechny problem z wieloma popularnymi markami bielizny. Wydawały się zbyt ciasne i gorące. Zdecydował więc, że może wykorzystać to, co osiągnął w innych kategoriach produktów, i wprowadzić linię wygodnej męskiej bielizny przeznaczonej bezpośrednio dla konsumentów.

Największa wygrana

Ciągły strumień małych wygranych.

Barba wyjaśnia: „Nie było jednej „wielkiej” wygranej, o której mówimy, ale raczej ciągła seria małych zwycięstw. Obejmują one etapy od prototypowania do wprowadzenia na rynek produktu, w który wierzymy, stworzenia strony internetowej, którą na bieżąco ulepszamy, wprowadzenia marki na większą liczbę rynków, aż po to, by media pozytywnie pisały o naszych produktach”.

Rekommenderad:  Jak skonfigurować ograniczenia w aplikacjach Muzyka i TV na Macu?

Największe ryzyko

Zamówienie pierwszej partii produktów.

Barba dodaje: „Wyprodukowanie i wysłanie produktów, które nigdy wcześniej nie były sprzedawane, wymagało znacznych nakładów pieniężnych, a także zrozumienia, że ​​gdyby były pożądane przez mężczyzn, mielibyśmy kilka wcieleń bielizny”.

Wyciągnięta lekcja

Zainwestuj w swój biznes.

Barba mówi: „Prawdopodobnie wiele rzeczy można było zrobić inaczej. Prawdopodobnie wcześniej zainwestowałbym więcej w budowanie marki przy założeniu, że sukces kontra ryzyko. Doświadczyliśmy również dłuższego początkowego cyklu rozwoju, pracując z kilkoma wczesnymi konsultantami, którzy nie byli w stanie wykonać go na czas, i mogliśmy wydać więcej na pracę z większymi grupami, aby zaoszczędzić czas”.

Jak wydali dodatkowe 100 000 $

Rozwój i promocja linii produktów.

Barba mówi: „Większość poszłaby na rozszerzenie linii produktów o więcej stylów i kolorów oraz na działania marketingowe”.

Największe nieporozumienie

Częstotliwość sesji zdjęciowych.

Barba mówi: „W przeciwieństwie do niektórych żon moich przyjaciół, nie mamy codziennie modeli w męskiej bieliźnie na sesjach zdjęciowych, w których mogliby pomóc „stażystom”.