Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Spotlight: Magnetic Eyes wprowadza innowacje w produktach wolnych od okrucieństwa w branży kosmetycznej

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Spotlight: Magnetic Eyes wprowadza innowacje w produktach wolnych od okrucieństwa w branży kosmetycznej

Produkty wolne od okrucieństwa zyskały znaczną popularność w branży kosmetycznej. Magnetyczne oczy ma na celu przeniesienie tej koncepcji z kosmetyków do magnetycznego eyelinera i rzęs. Przeczytaj o historii założyciela i wyjątkowym pomyśle w tym tygodniu w wydaniu Small Business Spotlight.Co robi biznes

Oferuje magnetyczne eyelinery i magnetyczne rzęsy wolne od okrucieństwa.

Produkty te przylegają do oczu za pomocą małych pasków magnetycznych. W przeciwieństwie do wielu marek kosmetycznych, produkty te nie są testowane na zwierzętach. Dodatkowo nie zawiera szkodliwych składników.

Nisza biznesowa

Zapewnienie klientom wyboru etycznych, czystych produktów.

Założycielka Serena Tucker powiedziała Small Business Trends: „Wybieraj produkty, które nigdy nie były testowane na zwierzętach. Wybierz formułę, która nie jest wypełniona szkodliwymi składnikami, ale wystarczająco mocna, aby dobrze wykonać zadanie. Nie wahamy się przy wszystkich naszych produktach”.

Historia powstania firmy

Po wysłuchaniu negatywnych doświadczeń z innymi produktami.

Przed uruchomieniem Magnetic Eyes Tucker założyła własny domowy salon. Pracując z klientami, słyszała o kłopotach, jakie mieli z innymi produktami. I sama miała podobne doświadczenia. Postanowiła więc coś z tym zrobić.

Mówi: „Od wielu lat słyszałam od moich klientek, że ich rzęsy zostały bardzo zniszczone przez przedłużanie rzęs (w tym ja) i że mają dość płacenia tak dużo za wizytę w salonie rzęs”.

Największa wygrana

Sprawienie, by twórcy treści stali się prawdziwymi fanami.

Tucker wyjaśnia: „Wielu z nich mówi o naszych rzęsach bez zachęty (nie stosujemy płatnych strategii influencerów – wszystkie organiczne). I często będą ponownie kupować. Mamy podnoszącą na duchu markę i uwielbiamy pracować z innymi pewnymi siebie kobietami!”

Największe ryzyko

Inwestowanie pieniędzy z salonu w nowy biznes.

Tucker mówi: „Największym ryzykiem było wyłożenie wszystkich moich oszczędności na rozpoczęcie blokad covidowych, gdy moją widownią było tylko 100 osób. Miałem tak duże zaufanie do moich produktów. Nie miałem jednak zbyt wielu umiejętności w dziedzinie e-marketingu i miałem to szczęście, że otrzymałem niesamowite wskazówki od kogoś z branży marketingu cyfrowego”.

Rekommenderad:  Realme wprowadza swój oczekiwany telefon na rynki światowe!

Jak wydali dodatkowe 100 000 $

Marketing i rozwój produktów.

Ulubiony cytat

„Kiedy zmieniasz sposób, w jaki patrzysz na rzeczy, rzeczy, na które patrzysz, zmieniają się”. ? Abrahama Hicksa.

* * * * *