Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Spotlight: O Hello Media rejestruje historie marek w niezapomniany sposób

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Spotlight: O Hello Media rejestruje historie marek w niezapomniany sposób

Wydarzenia na żywo i interakcje pozwalają markom wywrzeć trwałe wrażenie na konsumentach. Jednak nie zawsze jest możliwe osobiste spotkanie z docelowymi odbiorcami – zwłaszcza w ciągu ostatnich kilku lat.

Na szczęście odpowiednie media mogą przekazać podobne doświadczenie związane z marką. To tam gdzie O Witaj Mediach wchodzi. Firma specjalizuje się w zdjęciach i filmach, które naprawdę opowiadają historię marki lub doświadczenia. Przeczytaj więcej w tym tygodniu w artykule Small Business Spotlight.Co robi biznes

Świadczy usługi fotograficzne i wideofilmowanie.

Założyciel i dyrektor generalny Taryn Covrigaru powiedział Small Business Trends: „O Hello Media rejestruje i produkuje globalną fotografię i wideografię dla marek i doświadczonych marketerów za pomocą kreatywnych usług, które podnoszą treści marketingowe do wizualnych doświadczeń związanych z marką, aby zwiększyć miłość do marki i lojalność. Tworzymy trwałe wrażenia, które budują więź dzięki kreatywności”.

Nisza biznesowa

Zapewnia spójne wrażenia na całym świecie.

Covrigaru mówi: „O Hello Media ma wyselekcjonowaną globalną sieć ponad 250 wysoce doświadczonych i wykwalifikowanych fotografów i kamerzystów w całym kraju i na wybranych rynkach międzynarodowych, którzy zostali starannie dobrani na podstawie ich wyjątkowej zdolności do uchwycenia historii marki w imponujący sposób ”.

Jak zaczął się biznes

Ze względu na osobiste doświadczenia na imprezach.

Covrigaru wyjaśnia: „Produkowałem wydarzenia dla marek w całym kraju, co obejmowało zatrudnianie wysokiej jakości fotografów i kamerzystów lokalnych w tych miastach. I walczyłem o znalezienie odpowiedniego talentu. Naprawdę wyzwaniem było znalezienie twórców, którzy naprawdę rozumieją, co to znaczy uchwycić historię doświadczenia marki w porównaniu ze standardowym wydarzeniem (istnieją zasadnicze różnice).”

Największa wygrana

Współpraca z pierwszym klientem w celu świadczenia usług wideografii i edycji wideo.

Covrigaru dodaje: „Ten projekt przeniósł naszą i tak już głęboką pasję do podnoszenia treści wizualnych poprzez innowacje na zupełnie nowy poziom. Zamiast historii, która już istniała (np. wydarzenia na żywo), odegraliśmy integralną rolę w rozwoju tej historii i udostępnieniu jej za pomocą wideografii w efektowny i przekonujący sposób. W rezultacie otworzyły się możliwości wykonywania podobnej pracy z nowymi klientami marki i ciągłego rozpalania naszej kreatywności – wnosząc różnorodność do naszej pracy”.

Rekommenderad:  Bezpłatna wersja próbna Tableau: długość, zawartość i sposób przedłużenia

Największe wyzwanie

Obrót w czasie pandemii.

Covrigaru mówi: „Podobnie jak w przypadku wielu innych firm w zeszłym roku, COVID miał bezpośredni i natychmiastowy wpływ na moją działalność, ponieważ 90% naszej pracy opierało się na doświadczeniach marki na żywo.

„Byłem zaangażowany w wymyślanie nowych sposobów na rozszerzenie oferty O Hello Media. Zamknąłem się więc w sali konferencyjnej, aby opracować nowe rozwiązania biznesowe, które uzupełnią obecną ofertę O Hello Media i będą nam dobrze służyć w przyszłości. Okazuje się, że zamknięcie się w sali konferencyjnej w celu burzy mózgów na temat nowych pomysłów biznesowych zaowocowało koncepcją zaprojektowaną wokół rozwijania pomysłów…. I tak narodziły się O Witaj Idee; pomysłowe ramię biznesu.

„O Hello Ideas tworzy szybkie i uproszczone kreatywne pomysły dla marketerów zajmujących się marką i doświadczonymi marketingowcami, aby pomóc im ulepszyć grę marketingową. Marki i agencje mogą przesyłać swoje prośby o pomysły (RFI), a zespół O Hello Ideas opracuje wytyczne w celu stworzenia 12 wysokiej jakości pomysłów wygenerowanych przez sprawdzonych kreatywnych myślicieli, którzy opracowują pomysły indywidualnie”.

Największe ryzyko

Zatrudnienie pierwszego pracownika.

Covrigaru dodaje: „Kiedy stało się jasne, że muszę zatrudnić pracownika, podjąłem ryzyko z odrobiną ślepej naiwności, która pozwoliła mi iść naprzód bez strachu. Gdyby poszło nie tak, straciłbym czas i potencjalnie zaryzykowałbym relacje z klientami, nad którymi tak ciężko pracowałem, gdyby pracownik nie reprezentował podstawowych wartości mojej firmy. Efekt końcowy był jednak niezwykle pozytywny. Pozwoliło mi to skalować i rozwijać mój biznes, aby przenieść O Hello Media na wyższy poziom”.

Wyciągnięta lekcja

Zdefiniuj, za czym się opowiadasz.

Covrigaru wyjaśnia: „Naprawdę wierzę, że biznes nie może mieć celu bez uprzedniego ustalenia podstawowych wartości. Podstawowe wartości stanowią podstawę, na której opiera się każda decyzja w firmie; takie jak sposób zatrudniania, typy klientów, z którymi chcesz pracować, kultura Twojej firmy oraz rodzaje projektów, które zamierzasz podjąć lub odmówić”.

Rekommenderad:  Jakie są najlepsze Instagram Pomysły na historie urodzinowe?

Jak wydali dodatkowe 100 000 $

Marketing i tworzenie społeczności.

Covrigaru mówi: „Zainwestowałbym pieniądze w spójny marketing, aby nadal budować jeszcze większą świadomość marki O Hello Media. Ponadto zainwestowałbym również w system do zarządzania i tworzenia społeczności wśród naszej globalnej sieci fotografów i kamerzystów, napędzając naszą zdolność do dywersyfikacji naszej sieci i wzmocnienia kultury”.

Filozofia pracy

Pracuj jak kaczka.

Covrigaru wyjaśnia: „Tutaj w O Hello Media nazywamy siebie kaczkami. To pochodzi od jednego z naszych 6 podstawowe wartości: Działaj jak kaczka. Nasz pośpiech popycha nas do przodu, podczas gdy my szybujemy z wdziękiem nad wodą. Kiedy wyobrażasz sobie kaczkę na wodzie – jej własna siła popycha ją do przodu dzięki szybkiemu wiosłowaniu pod wodą. Ale na powierzchni porusza się z łatwością i płynnością. Jest to coś, z czym większość ludzi może się utożsamić i po prostu idealnie pasuje do naszej osobowości i prowadzenia. Utrzymuj płynność, pośpiech, ale zawsze zachowuj pozytywne nastawienie, cokolwiek musisz zrobić, aby dostać się z punktu A do punktu B”.

Ulubiony cytat

Wyjątkowy tekst piosenki.

Covrigaru mówi: „Mój ulubiony cytat to tekst piosenki mojego ulubionego zespołu wszechczasów, Guster. Piosenka nosi tytuł „Kapitan”. I mówi: „To proste, tak mówi kapitan: twarzą do przodu, poruszaj się powoli, idź naprzód”.

„To przemawia do mnie, ponieważ w każdej formie przywództwa jesteśmy nastawieni na rozwój – dla siebie i ludzi, którym przewodzimy. Ale łatwo jest utknąć – lub iść do przodu z taką szybkością i intensywnością, że często można przeoczyć to, co ważne. A czasami nie możemy się powstrzymać od ciągłego spoglądania wstecz. Chodzi o determinację, ale robienie tego z wizją i troską”.

* * * * *