Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Spotlight: ProFileSports.TV przenosi amatorskie sporty na Twój telewizor

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Spotlight: ProFileSports.TV przenosi amatorskie sporty na Twój telewizor

W telewizji nie brakuje profesjonalnych wydarzeń sportowych. Ale wielu młodych i amatorskich sportowców mogłoby skorzystać na spojrzeniu na własne wydarzenia w tym świetle. Więc ProFileSports.TV zaspokaja tę potrzebę dzięki kamerom AI i lokalnym sponsorom. Przeczytaj o firmie i jej wyjątkowej ofercie w tym tygodniu w wydaniu Small Business Spotlight.Co robi biznes

Nagrywa i udostępnia młodzieżowe i amatorskie imprezy sportowe.

Założycielka Diana Wilson powiedziała Small Business Trends: „Nagrywamy i transmitujemy na żywo wszelkiego rodzaju wydarzenia sportowe dla młodzieży, piłki klubowej i dorosłych sportowców-amatorów za pomocą kamer AI i natychmiast publikujemy je w naszym kanale sportowym i aplikacji”.

Nisza biznesowa

Oferuje darmowe filmy.

Wilson mówi: „Podczas gdy wszyscy nasi konkurenci pobierają opłaty za oglądanie. Uważamy, że bezpłatne filmy sportowe są częściej oglądane. Oglądaj więcej — wygrywaj więcej. Więcej fanów oznacza więcej reklamodawców, więcej reklam oznacza więcej kamer, a więcej kamer oznacza więcej fanów”.

Jak zaczął się biznes

Podczas realizacji projektu dla poprzedniego pracodawcy.

Wilson rozpoczął projekt, pracując dla firmy medialnej w Tempe w Arizonie. Pracując nad projektem dla firmy prawniczej wspierającej zawodowych sportowców, przeprowadziła wiele badań na temat branży sportowej i stwierdziła, że ​​oferuje ona wiele możliwości.

Dodaje: „Postanowiliśmy stworzyć przydatne narzędzie, interaktywne portfolio, które zapewniłoby żywą dokumentację osiągnięć sportowca. plik profesjonalny (zawodowy). Sporty ProFile. Częściowa cyfrowa karta wyników, wideo i CV.

„Kiedy firma prawnicza skierowała swoją działalność w innym kierunku, a gospodarka uległa pogorszeniu, nadal wierzyłem w tę koncepcję i zdecydowałem się kupić ten zasób graficzny i wszystkie prawa własności intelektualnej od firmy medialnej, dla której pracowałem, i samodzielnie rozpocząć działalność. ”

Największa wygrana

Znalezienie optymalnej technologii.

Wilson wyjaśnia: „Naszym największym sukcesem było znalezienie systemów kamer Pixellot AI, które pozwalają nam nagrywać i przesyłać strumieniowo gry w pomieszczeniach lub na zewnątrz bez potrzeby angażowania ekipy filmowej lub personelu. Wszystko jest zaplanowane i zautomatyzowane. Przysiągłbyś, że kamerę obsługiwał kamerzysta. Wideo ma bardzo wysoką rozdzielczość i jest niezawodne”.

Rekommenderad:  Obrotowy telewizor Sero firmy Samsung w końcu zyskuje AirPlay 2 kompatybilność z obsługą orientacji

Największe ryzyko

Inwestycja w wysokiej jakości sprzęt.

Wilson mówi: „Największym ryzykiem było poświęcenie roku na zakup i zainstalowanie naszych pierwszych sześciu kamer AI w obiektach sportowych, dzięki czemu możemy automatycznie i zdalnie nagrywać mecze. Gdybyśmy nie podjęli tego kroku, nie bylibyśmy w stanie skalować biznesu. Okazało się to najlepszą decyzją, ponieważ teraz możemy nagrywać gry jednocześnie i niezawodnie za każdym razem w kilku różnych lokalizacjach, bez potrzeby angażowania dużej liczby pracowników lub ekipy filmowej.”

Jak wydali dodatkowe 100 000 $

Spłacanie różnych wydatków.

Wilson dodaje: „Spłaciłbym odroczone koszty początkowe, gdy pandemia zamknęła nas na rok. Dodałbym więcej kamer do naszej sieci, a resztę wykorzystałbym do promowania naszych usług w celu rozszerzenia naszego terytorium”.

Porady biznesowe

Dotrzymaj swoich obietnic.

Wilson wyjaśnia: „Twoje słowo jest twoją więzią, a najlepsze pieniądze z reklamy nie można kupić. Niezawodność jest tym, co tworzy Twoją reputację. Chroń ją swoim życiem”.

* * * * *