Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Spotlight: RecurPost upraszcza publikowanie w mediach społecznościowych, oszczędzając czas użytkowników

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Spotlight: RecurPost upraszcza publikowanie w mediach społecznościowych, oszczędzając czas użytkowników

Publikowanie w mediach społecznościowych może być skomplikowane i czasochłonne. Ale tak nie musi być.

Ponieważ wiele firm chce regularnie publikować podobne treści, mogą w tym pomóc zautomatyzowane narzędzia. RecurPost jest jednym z takich narzędzi.Małe firmy w centrum uwagi: RecurPost

Przeczytaj o firmie i jej rozwiązaniu w artykule Small Business Spotlight z tego tygodnia.

Co robi biznes

Zapewnia narzędzie marketingowe w mediach społecznościowych.

Założyciel Dinesh Agarwal powiedział Small Business Trends: „Małe firmy łatwo dają się przytłoczyć zarządzaniem mediami społecznościowymi, przez co nie mogą utrzymać stałej obecności w mediach społecznościowych. Jednak dzięki RecurPost pomagamy im skoncentrować się na ich działalności i pozostawiamy nam trudną pracę związaną z zarządzaniem ich kontami społecznościowymi”.

Nisza biznesowa

Ułatwia publikowanie powtarzających się treści.

Agarwal mówi: „Pozwalamy naszym użytkownikom tworzyć biblioteki treści, takie jak zbiór wpisów na blogach lub filmów, materiały marketingowe i treści innych osób itp. Mogą oni następnie stworzyć harmonogram dla całej biblioteki. Kiedy chcą wprowadzić do obiegu nowe treści, mogą je dodawać do bibliotek bez wpływu na istniejący harmonogram”.

Jak zaczął się biznes

W bardziej skomplikowanej wersji.

Agarwal wyjaśnia: „Najpierw stworzyliśmy bardzo wyrafinowaną platformę marketingową w mediach społecznościowych. To było tak skomplikowane, że udało nam się przytłoczyć 100% naszych użytkowników. Nic dziwnego, że wkrótce potem musieliśmy go zamknąć. Wiedzieliśmy jednak, że jesteśmy na dobrej drodze, ponieważ udało nam się zainteresować tym ludzi. Właśnie wtedy zdecydowaliśmy się uruchomić łatwą w użyciu wersję. Tak narodził się RecurPost.”

Największa wygrana

Zdobywanie wczesnej trakcji pocztą pantoflową.

Agarwal dodaje: „Kiedyś zademonstrowaliśmy nasz produkt członkom a Facebook Grupa. Wszyscy to uwielbiali i dzielili się tym w innych grupach, które odwiedzali. Ten marketing szeptany pomógł nam szybko zdobyć wielu nowych użytkowników”.

Rekommenderad:  4 Największe korzyści z oprogramowania dla Twojej rozwijającej się firmy

Największe ryzyko

Mówienie „nie” poważnej transakcji.

Agarwal wyjaśnia: „App Sumo niedawno zaoferowała nam ofertę. Chcieli, żebyśmy zawarli dożywotnią umowę z ich publicznością. Twierdzą, że mają listę miliona ludzi, którzy kochają dobre okazje. Przemyślałem to i zdecydowałem, że im odmówię. Niektórzy mieli z nimi dobre doświadczenia, ale niektórzy założyciele musieli zamknąć swoje usługi po przejściu na App Sumo.

„Gdybyśmy byli narażeni na 1 Milion osób, które w mgnieniu oka mogłyby stać się liderem w naszej przestrzeni. Jeśli jednak otrzymalibyśmy złe recenzje, oznaczałoby to śmierć dla naszego biznesu. Podjąłem to ryzyko, aby grać bezpiecznie i zdecydowałem się rozwijać organicznie. U nas to dobrze działa”.

Wyciągnięta lekcja

Nie polegaj na interfejsach API innych firm.

Agarwal wyjaśnia: „Zawsze nadążamy za zmianami w ich platformie. Potrzebujemy dedykowanych zasobów do zarządzania tymi połączeniami”.

Jak wydali dodatkowe 100 000 $

Marketing.

Agarwal mówi: „Zdałem sobie sprawę, że założyciele techniczni, tacy jak ja, muszą się dużo nauczyć o marketingu, a następnie zatrudnić doskonały zespół do rzeczywistej pracy. Rozwój biznesu SaaS wymaga czegoś więcej niż działającego produktu, który kochają Twoi użytkownicy. Wymaga ciągłego prezentowania produktu potencjalnym klientom obecnym na rynku”.

Ulubiony cytat

„Nauczyciel nigdy nie może naprawdę nauczać, jeśli sam się nie uczy. Lampa nigdy nie może zapalić innej lampy, chyba że nadal pali się własnym płomieniem”. — Rabindranath Tagore.

* * * * *