Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Spotlight: Tasty Edits upraszcza tworzenie filmów dla influencerów online

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Spotlight: Tasty Edits upraszcza tworzenie filmów dla influencerów online

Treści wideo bardzo dobrze radzą sobie w mediach społecznościowych. Ale wraz ze zwiększoną wydajnością pojawia się dodatkowa konkurencja. Dlatego twórcy potrzebują specjalistycznych narzędzi, aby wyróżnić treści.

Wchodzić Smaczne edycje. Usługa edycji wideo oferuje zaawansowane opcje, w tym wszechstronną platformę do tworzenia wideo. Dowiedz się więcej w tym tygodniu w artykule Small Business Spotlight.Co robi biznes

Oferuje rozwiązania do edycji wideo.

Koordynator ds. PR, Christina Orieschnig, powiedziała Small Business Trends: „Świadczymy specjalistyczne usługi edycji wideo dla wpływowych osób w mediach społecznościowych, zwłaszcza YouTuberów”.

Nisza biznesowa

Oferowanie aplikacji do zarządzania zamówieniami wideo (VOMA) w celu scentralizowania przepływów pracy.

Orieschnig mówi: „Kiedy zatrudniasz montażystę wideo jako influencera, wiąże się to z wieloma złożonymi przepływami pracy. Musisz określić wszystkie szczegóły swojego zamówienia — od efektów, które chcesz, i zasobów kanału, które należy zintegrować, po ogólny ton, jaki ma mieć Twój film. Potem trzeba przenieść swoje pliki – często kilkadziesiąt GB. Na koniec musisz przejrzeć wersję roboczą zmiany i przekazać opinię redaktorowi. W przypadku większości firm zajmujących się edycją wideo te przepływy pracy są podzielone między platformy – e-mail, komunikatory, udostępnianie plików, fakturowanie itp. VOMA oferuje twórcom jeden portal, za pośrednictwem którego można to wszystko obsłużyć. Oszczędza im to ogromną ilość czasu, jeśli chodzi o zarządzanie zamówieniami wideo i ułatwia komunikację z ich redaktorami”.

Jak zaczął się biznes

Realizować wieloletnią pasję.

Orieschnig mówi: „Nasz założyciel, Alex Lefkowitz, pracował jako przedstawiciel handlowy w branży farmaceutycznej. Ale jego pasją zawsze była edycja wideo. Pod koniec 2020 roku zdecydował się na skok i oferowanie usług redakcyjnych online. Szybko stało się jasne, że istnieje ogromne zapotrzebowanie wśród rosnącej liczby twórców wideo na platformach takich jak YouTube i TikTok, zwłaszcza w rozwijającej się gospodarce twórców. Wkrótce powiększył swój zespół do kilku międzynarodowych redaktorów i zaczął budować Tasty Edits jako firmę zajmującą się montażem wideo”.

Rekommenderad:  Jak wykorzystać dane z mediów społecznościowych dla swojej marki e-commerce

Największa wygrana

Uruchomienie VOMA.

Orieschnig wyjaśnia: „Oryginalna inspiracja do stworzenia tej platformy przyszła do Alexa po kolejnej długiej nocy administracyjnych problemów. W tym czasie koordynował klientów, zamówienia i terminy redaktorów w jednym arkuszu kalkulacyjnym. Po prostu stało się to niezrównoważone, a Tasty Edits osiągnęło pułap wzrostu. W związku z tym Alex zaczął szukać alternatywnych rozwiązań – sprawdził dziesiątki istniejących platform do zarządzania relacjami z klientami (CRM), ale żadna z nich nie była dostosowana do przepływów pracy związanych z obsługą setek zleceń edycji wideo. Dlatego ostatecznie zdecydował się zbudować od podstaw rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb, korzystając z platform bez kodu”.

Największe ryzyko

Inwestowanie zasobów w budowanie VOMA.

Orieschnig dodaje: „Na początku Alex myślał o samodzielnym wykonaniu pracy przy użyciu platform bez programowania. Jednak po zbadaniu potrzebnych umiejętności szybko zdał sobie sprawę, że jeśli chce, aby VOMA działała, zanim zawiodą procesy administracyjne oparte na arkuszach kalkulacyjnych, będzie musiał skorzystać z pomocy ekspertów. Oznaczało to przeznaczenie znacznego budżetu – który ostatecznie został przekroczony – przy założeniu, że popyt będzie nadal rósł, a zespół Tasty Edits będzie się dalej powiększał. W najgorszym przypadku ta inwestycja mogłaby być bardzo niekorzystna, gdyby programiści nie zdołali uruchomić platformy lub produkt końcowy nie działałby tak dobrze. Jednak VOMA okazała się nieocenionym atutem”.

Wyciągnięta lekcja

Dowiedz się więcej o technologii stojącej za Twoją branżą.

Orieschnig mówi: „Patrząc wstecz, Alex mówi, że spędził więcej czasu na zagłębianiu się w świat platform bez programowania i tworzenia aplikacji. Spędził około tygodnia, badając wszystkie istotne tematy, zanim zatrudnił zespół programistów do zbudowania VOMA. Ale z perspektywy czasu mówi, że dodatkowa wiedza w tych obszarach umożliwiłaby mu lepszą weryfikację zatrudnianych osób i skuteczniejszą komunikację z nimi, ustalanie właściwych oczekiwań i unikanie konfliktów”.

Rekommenderad:  Linki zwrotne Nofollow: wyjaśnione dla sukcesu SEO

Jak wydali dodatkowe 100 000 $

Rozszerzanie zakresu usług.

Orieschnig dodaje: „Obecnie zajmujemy się edycją wideo na wszystkich poziomach złożoności, a także świadczymy usługi projektowania miniatur. Jednak potrzeby wielu YouTuberów i influencerów na platformach takich jak TikTok i Instagram są o wiele bardziej złożone. Docelowo chcemy oferować usługi takie jak zarządzanie kanałami, generowanie napisów, a nawet negocjowanie umów z markami”.

Śmieszny fakt

To cyfrowy zespół.

Orieschnig wyjaśnia: „Mamy siedzibę w Utah i mamy w naszym zespole ludzi z ponad 10 krajów. Zarządzamy komunikacją za pośrednictwem serwera Discord, na którym odbywamy cotygodniowe spotkania zespołu, aby dzielić się aktualizacjami i doświadczeniami oraz udzielać się towarzysko. Zawsze sprawdzamy również szczególnie niesamowite edycje, a każdy redaktor po kolei prezentuje klipy, z których jest najbardziej dumny”.

* * * * *


Table of Contents