Spotlightizer pozwala spersonalizować interfejs Spotlight iOS

Spotlightizer pozwala spersonalizować interfejs Spotlight iOS 1

Bardzo rzadko używam interfejsu Spotlight mojego iPhone'a do czegokolwiek, skoro mogę teraz używać Siri do sterowania prawie wszystkim, czego potrzebuję. Niemniej jednak ten pierwszy jest nadal przydatny, gdy chcesz znaleźć aplikację lub wykonać podstawową matematykę bez użycia głosu.

Niszę wykorzystuje na bok, Apple nie zapewnia żadnego sposobu dostosowania interfejsu użytkownika Spotlight na standardowym urządzeniu, ale jailbreakerzy mogą teraz skorzystać z nowo wydanej poprawki jailbreak dubbingowanej Spotlightizer przez dewelopera iOS 1di4r, aby ominąć to pozornie niepotrzebne ograniczenie.

Spotlightizer wprowadza dwie podstawowe funkcje dostosowywania, w tym:

  • Kolorowanie tła Spotlight
  • Włączanie lub wyłączanie natywnego efektu rozmycia tła Spotlight

Użytkownicy mogą skonfigurować te opcje w dowolny sposób w panelu preferencji, który zostanie dodany do aplikacji Ustawienia po instalacji:

Spotlightizer pozwala spersonalizować interfejs Spotlight iOS 2

Tutaj użytkownicy mogą ustawić preferowany kolor tła Spotlight za pomocą próbnika kolorów, skonfigurować preferencje rozmycia tła oraz włączać i wyłączać modyfikację na żądanie. Deweloper zawiera przycisk Respring u dołu okienka preferencji, który zapisuje wszelkie opcje ustawione przez użytkownika.

Spotlightizer nie jest niesamowicie skomplikowany i dodaje poziom dostosowania funkcji iOS, który jest często pomijany przez użytkowników. Osoby zainteresowane wypróbowaniem Spotlightizer mogą pobierz go za darmo z repozytorium BigBoss w preferowanym menedżerze pakietów. Ulepszenie działa z urządzeniami iOS 12 z jailbreakiem.

Czy zmienisz wygląd interfejsu Spotlight za pomocą Spotlightizer? Omów w komentarzach poniżej.