Spraw, aby Twoje prognozy pogody wyglądały wspaniale dzięki aplikacji Today Weather na iPhone'a [sponsored]

Spraw, aby Twoje prognozy pogody wyglądały wspaniale dzięki aplikacji Today Weather na iPhone'a [sponsored] 1

Z Today Weather na iPhone'a, wspaniale zaprojektowana aplikacja pogodowa o ostrym designie i przystępnym interfejsie, który w pełni wykorzystuje piękny wyświetlacz OLED telefonu iPhone, otrzymujesz najdokładniejsze lokalne prognozy pogody na świecie bez żadnych opłat.

Aplikacja w pełni wykorzystuje wielu dostawców danych, aby zapewnić najdokładniejsze lokalne prognozy pogody na świecie. Na przykład w Stanach Zjednoczonych Today Weather korzysta z National Weather Service na stronie weather.gov jako jednego ze źródeł danych. Jeśli chcesz szybko przełączyć się na inne źródło danych, takie jak Openweathermap.org, możesz to zrobić za pomocą zaledwie kilku dotknięć.

Ta aplikacja, dostępna zarówno na iOS, jak i na Androida, ma rozbudowane funkcje, które sprawiają, że korzystanie z niej jest przyjemnością, na przykład łatwy w użyciu interfejs, który pozwala każdemu zrozumieć lokalną prognozę pogody dzięki wyraźnie zaprojektowanym ikonom, wyraźnie oznaczonym sekcjom, łatwym do zrozumienia mapom pogody itp.

Spraw, aby Twoje prognozy pogody wyglądały wspaniale dzięki aplikacji Today Weather na iPhone'a [sponsored] 2

Interfejs nie jest przytłaczający, ponieważ wszystko, co musisz wiedzieć o aktualnych warunkach pogodowych, jest dostępne na pierwszym ekranie. Aby uzyskać dostęp do szczegółowych informacji o pogodzie, po prostu przewiń w dół, aby wyświetlić szczegóły, takie jak wskaźniki wilgotności, UV i jakości powietrza, widoczność, ciśnienie, „odczuwalne” informacje, prędkość i kierunek wiatru, punkty rosy, szczegółowe 7-dni prognozy i tak dalej.

Spraw, aby Twoje prognozy pogody wyglądały wspaniale dzięki aplikacji Today Weather na iPhone'a [sponsored] 3

Masz nawet ładny graficzny przegląd faz księżyca i nocy w pełni księżyca. A jeśli jesteś zapalonym fotografem iPhone'a, który lubi robić zdjęcia podczas złota godzina, Today Weather pozwala uchwycić te wyjątkowe chwile wschodu i zachodu słońca z dostarczonymi informacjami.

Spraw, aby Twoje prognozy pogody wyglądały wspaniale dzięki aplikacji Today Weather na iPhone'a [sponsored] 4

Podobnie jak inne aplikacje pogodowe, możesz łatwo dodawać miasta, które chcesz monitorować, i szybko przełączać się między nimi, dotykając ikony hamburgera w prawym górnym rogu aplikacji. Aplikacja wyświetla piękne zdjęcia, które odpowiadają pogodzie i dniu w wybranej lokalizacji.

Spraw, aby Twoje prognozy pogody wyglądały wspaniale dzięki aplikacji Today Weather na iPhone'a [sponsored] 2

Otrzymasz również przydatny widżet Today, który umożliwia szybką prognozę pogody bez konieczności uruchamiania aplikacji. Opcjonalne codzienne powiadomienie podsumowuje prognozę pogody na dany dzień. Podobnie, Today Weather ostrzeże Cię o trudnych warunkach pogodowych w Twojej okolicy.

Spraw, aby Twoje prognozy pogody wyglądały wspaniale dzięki aplikacji Today Weather na iPhone'a [sponsored] 6

Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Today Weather, zrób sobie przysługę i skorzystaj z tej bezpłatnej aplikacji, aby przygotować się na wszystko ze szczegółowymi, łatwymi do zrozumienia 24 /7 Prognoza pogody. Co najlepsze, bezpłatne pobieranie obejmuje wszystkie wyżej wymienione funkcje bez żadnych zobowiązań.

Spraw, aby Twoje prognozy pogody wyglądały wspaniale dzięki aplikacji Today Weather na iPhone'a [sponsored] 7

Dla tych, którzy chcą usunąć reklamy z aplikacji, mają możliwość korzystania z nieograniczonej liczby zestawów ikon i korzystania z map radarowych, Today Weather zapewnia opcjonalne 99 centów 3-miesięczna subskrypcja lub tylko dwa dolary za cały rok.

Zrób sobie przysługę i skorzystaj z Today Weather za darmo ze sklepu App Store albo Google Play Store.