Sprawdź integralność swoich kopii zapasowych za pomocą Zipi-Tools

Chociaż kopie zapasowe stanowią doskonały mechanizm, który zawsze chroni przed wszelkimi ewentualnościami, często muszą być nadzorowane. Wynika to z faktu, że można mieć kopię zapasową podczas 3 miesięcy i bez naszego zauważenia na integralność twoich danych ma wpływ awaria sprzętu lub sistema operativo. W tym sensie należy sprawdzić ich integralność i do tego możemy mieć doskonałą aplikację internetową o nazwie Zipi-Tools.

Jest to strona zawierająca możliwość weryfikacji dowolnej kopii zapasowej, a nawet zastosowania innych procesów, takich jak naprawa lub konwersja skompresowanych plików.

Upewnij się, że kopie zapasowe są w dobrym stanie

Sprawdź integralność swoich kopii zapasowych za pomocą Zipi-Tools 1

Kopie zapasowe są bez wątpienia najbardziej niezawodnym mechanizmem, który zapewnia ochronę naszych informacji przed wszelkimi stratami. Jednak nie wszystko jest idealne, a uszkodzenie skompresowanych plików może wystąpić po awarii dysku twardego, złośliwym programie lub problemach z komputerem. sistema operativo. Dlatego weryfikacja ich integralności jest bardzo ważna, a nawet więcej, jeśli są przechowywane przez długi okres. Dlatego Zipi-Tools to doskonała alternatywa, która nie tylko poinformuje cię, czy twoje kopie zapasowe są prawidłowe, ale możesz także przekonwertować je i naprawić w razie awarii.

Proces korzystania z usługi jest niezwykle prosty i w zależności od tego, co chcesz zrobić, musisz mieć określony plan. Zipi-Tools ma dwie bezpłatne alternatywy, z których pierwszą, która nie wymaga rejestracji, można przekonwertować i zweryfikować integralność dowolnego skompresowanego pliku o wielkości nieprzekraczającej 50 MB, jednak nie będzie można dokonywać napraw. Ze swojej strony drugi plan pozwoli Ci naprawić dowolny skompresowany plik po przejściu procesu rejestracji i przesłaniu plików do 250 MB.

Aby zweryfikować, naprawić lub przekonwertować pliki za pomocą Zipi-Tools, wystarczy, że przeciągniesz je do interfejsu, a za kilka sekund będziesz mieć wyniki z przodu.

Aby to udowodnić kliknij ten link.