Sprawdź kurtkę i szpilki WWDC20 Apple wysyła do zwycięzców Swift Student Challenge

Sprawdź kurtkę i szpilki WWDC20 Apple wysyła do zwycięzców Swift Student Challenge 1

W maju, kiedy było zajęte ogłoszeniem tegorocznej światowej konferencji dla programistów, Apple ogłosił także nowy Szybkie wyzwanie dla studentów dla programistów studentów.

I to było wczoraj, kiedy Apple ujawniło 350 zwycięzców z wyzwania. Firma zwróciła również uwagę na kilku programistów w tym procesie i potwierdziła, że ​​dostaną jakąś fajną łup do wygrania wyzwania. A teraz wiemy, jak wyglądają te nagrody.

Zobacz, co dotarło dziś rano do mojego domu! Dzięki @jabłko! Emoji Plaid! To jest niesamowite!# WWDC20 #SwiftStudentChallenge pic.twitter.com/KcSHFDpLvK

– Gry reakcji łańcuchowej (@ChainReactGames) 17 czerwca 2020 r

Brayden Gogis udostępnił obraz na Twitter dzisiaj za pośrednictwem konta Gry Reakcji Łańcuchowej (za pośrednictwem 9to5Mac). Dużym biletem jest kurtka z suwakiem „WWDC20” i wzorem „emoji plaid”. Ale to nie wszystko, ponieważ Apple zawiera również zestaw szpilek oparty na pakiecie naklejek Apple dołączone do niedawno zaktualizowanej Apple Aplikacja dla programistów.

Szpilki obejmują jednorożca spoglądającego na notebooka Mac, logo App Store i Apple logo, szpilka do flagi Kalifornii, pudełko soku jabłkowego i wiele innych. Sprawdź zbliżenie szpilek poniżej.

Sprawdź kurtkę i szpilki WWDC20 Apple wysyła do zwycięzców Swift Student Challenge 2

Są to całkiem fajne nagrody, z dużą ilością Apple spryt rzucony na miarę.