Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Sprawdź niektóre z najlepszych uchwytów do laptopów do samochodów ciężarowych

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Sprawdź niektóre z najlepszych uchwytów do laptopów do samochodów ciężarowych

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Uchwyty do laptopów do samochodów ciężarowych mogą być bardzo mądrą inwestycją, jeśli spędzasz dużo czasu w drodze. Przyzwyczailiśmy się do mocowania w pojazdach straży pożarnej i policji, pojazdach floty dostawczej i samochodach służb ratunkowych, ale w rzeczywistości uchwyty do laptopów mogą być równie przydatne dla każdego, kto prowadzi interesy w drodze. Podobnie jak monitory biznesowe i biurowe, uchwyty do laptopów do samochodów ciężarowych są dostępne w różnych markach i rozmiarach. Większość uchwytów do laptopa w ciężarówce można zgrabnie zamocować na szynie siedzenia pasażera. Oprócz trzymania laptopów, większość dobrych uchwytów może pomieścić różne tablety. Oto nasze zestawienie najlepszych uchwytów do laptopa do Twojej ciężarówki.Najlepsze uchwyty do laptopów do samochodów ciężarowych

Uchwyty RAM RAM-VB-185-SW1 Uchwyt do laptopa bez wiercenia

Najszczęściej wybierane: To musi być jeden z najlepszych uchwytów na laptopa do samochodów ciężarowych. To mocowanie nie wymaga wiercenia. Można go łatwo zainstalować po stronie pasażera za pomocą dostępnych śrub do siedzenia. Uniwersalna taca na laptopa pomieści różne rozmiary laptopów o przekątnej od 10 do 17 cali. Możesz także łatwo zamienić tacę na laptopa z uchwytem na tablet, kiedy tylko chcesz. Ten uchwyt jest wykonany z aluminium klasy morskiej i stali malowanej proszkowo, a jeśli to nie wystarczy, jest również objęty dożywotnią gwarancją.

Uchwyty RAM RAM-VB-185-SW1 Uchwyt do laptopa bez wiercenia

Kupić na Amazon

Mocny uchwyt do laptopa Mobotron MS-526

Drugie miejsce: Jeśli szukasz wytrzymałych uchwytów do laptopów w rozsądnej cenie do samochodów ciężarowych, ten Mobotron jest świetną opcją. Podobnie jak wiele innych mocowań w tym przewodniku, to mocowanie nie wymaga wiercenia, ponieważ doskonale zabezpiecza szynę siedzenia pasażera. Panel sterowania ręcznego umożliwia ruch w poziomie o 360 stopni i ruch w pionie o 180 stopni, a pewny uchwyt na laptopa zapewnia wysuwane przesuwne wsporniki zapewniające bezpieczne dopasowanie.

Rekommenderad:  10 najlepszych aplikacji na bezpieczeństwo dzieci na Androida i inne sposoby!

Oferta zestawu Mobotron MS-526 Wytrzymały uchwyt do laptopa + stabilizator ekranu

Kupić na Amazon

AA-Products Uchwyt do laptopa T-100AT

Najlepsza wartość: Czasami prosty uchwyt na laptopa to wszystko, czego potrzebujesz, aby poradzić sobie z pracą. Chociaż jest to jedno z najbardziej przystępnych cenowo mocowań, jakie widzieliśmy, T-100AT wciąż oferuje niesamowite funkcje. Na przykład regulowana taca T może pasować do szerokiej gamy rozmiarów ekranów — od 12 do 15.4 cale. Poręczne obrotowe ramię kontrolne umożliwia różne regulacje, w tym pochylenie o 180 stopni i pełny obrót o 360 stopni. Podobnie jak wiele innych mocowań, T-100AT nie wymaga wiercenia. Po prostu przymocuj go do szyny siedzenia pasażera i gotowe.

AA-Products T-100AT Aluminiowy uchwyt samochodowy do notebooka/laptopa/netbooka

Kupić na Amazon

Zamontuj to! FBA_MI-7410 Uchwyt do laptopa

Ten uchwyt na laptopa marki Mount-It! został zaprojektowany tak, aby pasował do różnych samochodów, w tym sedanów, autobusów, samochodów policyjnych, ciężarówek i innych. Mocowanie nie wymaga wiercenia. Po prostu zakotwicz podstawę stojaka na siedzeniu pasażera i przykręć ją, aby uzyskać solidne trzymanie. Taca na laptopa pomieści laptopy i tablety o przekątnej ekranu od 12 do 15.4 cale. Paski na rzepy zapewniają bezpieczne dopasowanie, a regulowane stalowe ramię i trzy przeguby obrotowe umożliwiają przechylenie tacy do 180 stopni, obrócenie podstawy o pełne 360 ​​stopni i regulację wysokości o pełne 12.5 cale.

Zamontuj to! uchwyt samochodowy na laptopa | Uchwyt samochodowy do laptopa bez wiercenia

Kupić na Amazon

Uchwyt do laptopa Mobotron MS-426

Podobnie jak MS-526, Mobotron MS-426 nie wymaga wiercenia. Wystarczy przykręcić podstawę do szyny fotela pasażera. Dzięki bezpiecznej tacce uchwytu ten uchwyt może pomieścić wszystko, od lekkiego tabletu po cięższy laptop. Może pomieścić 17 funtów. gdy ciężarówka jest zaparkowana i 11 funtów. kiedy jesteś w ruchu. Śruba z pokrętłem i dźwignia szybkiego zwalniania umożliwiają szybką regulację.

Rekommenderad:  Artifacia, startup zajmujący się handlem wizualnym, pomaga markom zarabiać na UGC

Mobotron MS-426 Standardowy uchwyt samochodowy na iPada do laptopa

Kupić na Amazon

AA-Products T-70N Uchwyt do tabletu i laptopa

Jeśli potrzebujesz tylko prostego uchwytu do laptopa lub tabletu, który możesz łatwo zamontować i zdemontować, powinieneś sprawdzić T-70N. Ten uchwyt wykorzystuje technologię szybkiego zwalniania, która pozwala na łatwy demontaż. Wysuwane ramię teleskopowe pozwala łatwo umieścić urządzenie tam, gdzie jest potrzebne. Paski na rzepy zabezpieczą laptopa lub tablet.

AA-ProductsT-70N Stojak do montażu na notebooku/laptopie/netbooku

Kupić na Amazon

Uchwyt do laptopa Bracketron

Uchwyt na laptopa Bracketron został zaprojektowany tak, aby pomieścić laptopy o przekątnej od 10 do 17 cali. Wytrzymałe 30-milimetrowe aluminiowe rurki i wytrzymałe aluminiowe złącza blokujące są łatwe w montażu i stabilne w ruchu. Teleskopowe ramię umożliwia łatwą regulację wysokości w zakresie od 13 do 21 cali.

Bracketron samochód ciężarowy Van SUV uniwersalny uchwyt na laptopa do komputera

Kupić na Amazon

Na co zwrócić uwagę przy zakupie uchwytów do laptopów do samochodów ciężarowych

Z pewnością jest wiele rzeczy, o których należy pamiętać, szukając najlepszych uchwytów do laptopów do samochodów ciężarowych. Ważna będzie na przykład budowa i pojemność. Musisz przemyśleć swoje potrzeby, wagę tabletu lub laptopa, dostępną przestrzeń i tak dalej. Zagłębmy się w niektóre z nich.

  • Budowa i pojemność: Jest to niezwykle ważne, pamiętając, że uchwyt będzie trzymał laptopa w ruchu. Wiele trwałych mocowań jest wykonanych z aluminium lub stali. Musisz upewnić się, że uchwyt może wygodnie utrzymać ciężar laptopa.
  • Rozmiar tacy: Wiele uchwytów zaprojektowano tak, aby pasowały do ​​popularnych rozmiarów laptopów i tabletów. Musisz jednak zwrócić szczególną uwagę na te specyfikacje, jeśli masz laptopa o większym rozmiarze.
  • Możliwość regulacji: Ergonomia korzystania z laptopa w ciężarówce może być nieco skomplikowana. W zależności od tego, jak chcesz ustawić uchwyt, możesz napotkać problemy z zbliżeniem laptopa na tyle, aby zapewnić wygodną obsługę. Dlatego musisz upewnić się, że preferowane mocowanie zapewnia szeroki zakres regulacji. Niektóre dobre opcje oferują pochylenie o 180 stopni i obrót o 360 stopni w celu uzyskania najwygodniejszej orientacji.
  • Instalacja: Wiele uchwytów do laptopa można łatwo zamocować na szynie siedzenia pasażera. Niektóre są nawet wyposażone w technologię szybkiego uwalniania, która pozwala na bardzo szybki montaż i demontaż. Trzymaj się z dala od wszelkich mocowań, które wymagają znacznych modyfikacji ciężarówki.
  • Wentylacja: Jest to tak samo ważne jak znalezienie solidnego wierzchowca. Laptopy generują przyzwoitą ilość ciepła, a jeśli zamierzasz wykonywać dużo pracy w ciężarówce, musisz upewnić się, że uchwyt zapewnia dobrze wentylowaną tacę, która zapewni chłodzenie i działanie maszyny.
Rekommenderad:  15 najlepszych kont bankowych dla firm w Kanadzie na rok 2023

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Zaoszczędź na kosztach wysyłki dla swojego Amazon zakupy. Ponadto ciesz się tysiącami tytułów z biblioteki wideo Amazons dzięki Amazon Najwyższe członkostwo. Dowiedz się więcej i zarejestruj się na bezpłatny okres próbny Dzisiaj.