Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Sprzedaż Samsunga Galaxy Z Fold 3 oraz Galaxy Z Odwróć 3 odnoszą sukcesy

Decyzja Samsunga o rezygnacji z linii Galaxy Note to był bardzo ważny krok dla marki. Pojawiły się wątpliwości co do tego, co zostanie zaproponowane na jego miejscu, bez pewności powodzenia, a nawet propozycji, które zostaną przedstawione.

Z odpowiednią odpowiedzią pojawiły się te znane Galaxy Z Fold 3 oraz Galaxy Z Odwróć 3, którzy w ten sposób mają trudną rolę w osiągnięciu sukcesu Note. Reakcja rynku była bardzo pozytywna, a te dwa nowe składane etui odniosły sukces sprzedażowy.

Sprzedaż Samsunga Galaxy Z Fold 3  Z Odwróć 3

Zs Fold 3 i Z Flip 3 od Samsunga

Pierwsze propozycje z zakresu smartphones składany. Samsung był jednym z pierwszych zakładów w tym obszarze, a firmy takie jak Huawei poszły ich ścieżką i pokazały, że mogą to być realne propozycje.

Zgodnie z tą linią Samsung obstawiał w 2021 r. Galaxy Z Fold 3 oraz Galaxy Z Odwróć 3. Są ewolucją poprzednich modeli i odpowiedzią na to, czego oczekiwano w tym obszarze, z innowacyjnością i czymś zupełnie innym niż to, co konkurencja oferuje swoim użytkownikom.

Sprzedaż Samsunga Galaxy Z Fold 3  Z Odwróć 3

Nowy Galaxy są bestsellerem

Wielkie pytanie brzmiało, jak zareaguje na to rynek 2 nowości tak różne, a jednocześnie tak rozwinięte technologicznie. cena tych smartphones jest wysoka, choć niższa niż w pierwszych modelach smartphones składany.

co jeśli teraz wiesz, a to pokazuje doskonałą wydajność dla nich 2 modeli, jest to, że odnoszą sukcesy w sprzedaży. Dane pokazują, że Galaxy Z Fold 3 oraz Galaxy Z Odwróć 3 niedługo przekroczą barierę miliona sprzedanych egzemplarzy w ich kraju pochodzenia.

Sprzedaż Samsunga Galaxy Z Fold 3  Z Odwróć 3

Który model Samsunga daje najlepsze rezultaty?

Po wysokich liczbach przedsprzedażowych, te dane potwierdzają czego oczekiwano i wyraźnie pokazują sukces tych modeli. Jeśli się potwierdzą, bardzo szybko przewyższają wszystkie dotychczasowe składane sprzedaże Samsunga.

Z tych dwóch modeli, Galaxy Z Odwróć 3 powinien to być model o najwyższej przyczepności, ponieważ ma niższą cenę. Mimo to Galaxy Z Fold 3 powinno być hazardem, który wielu rozważało, aby wnieść coś zupełnie nowego do obszaru, który ma coraz więcej fanów, w szczególności w Samsungu.

Rekommenderad:  Samsung Galaxy S11 przechodzi certyfikację i ujawnia jeszcze więcej specyfikacji!