Sprzedaż w chińskim nowym roku Shopee trwa do 28 stycznia; Stań szansę na zakup sztabki złota za RM1

Mamy tylko dwa tygodnie do nowego roku, a także dwa tygodnie od chińskiego nowego roku. Mając to na uwadze, Shopee ogłosiło wyprzedaż w chińskim Nowym Roku. Chociaż zaczęło się to z powrotem 2 Styczeń potrwa do 28 stycznia.

Częścią sprzedaży są oferty dobrobytu RM8, w których asortyment przedmiotów jest sprzedawany po RM8, niezależnie od ich pierwotnych cen. Potencjalnie do zdobycia jest także wiele droższych przedmiotów w ramach promocji One Or Not Shopee. Obejmuje to rzeczywistą sztabkę złota wartą 2250 RM. Zakupy powyżej RM18 są również uprawnione do bezpłatnej wysyłki.

Dla tych, którzy mieszkają na Półwyspie Malezji, zakupy sprzętu AGD, takiego jak lodówki i telewizory, są objęte bezpłatną wysyłką. Chociaż ta promocja jest ważna tylko do 21 stycznia.

Sprzedaż w chińskim nowym roku Shopee trwa do 28 stycznia; Stań szansę na zakup sztabki złota za RM1 1

Jak można się spodziewać po Shopee, istnieje wiele gier zbieżnych ze sprzedażą CNY. W tych grach można zdobyć kupony o łącznej wartości do 88000 RM, a także 18 milionów monet Shopee. Nowy nazywa się Fortune Sticks, który jest funkcjonalnie podobny do tego, który można znaleźć w świątyni.

Jeśli jeszcze go nie masz, możesz pobrać aplikację Shopee z Apple Sklep z aplikacjami albo Google Play Store.