Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Sprzedaż zbiorników na propan dla Twojej firmy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Sprzedaż zbiorników na propan dla Twojej firmy

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Zbiorniki na propan są dostępne w kilku rozmiarach, począwszy od 5 funtowy zbiornik propanu do 100-funtowego zbiornika propanu, a niektóre zbiorniki przemysłowe sięgają nawet 30 000 funtów. Ich zastosowania są również zróżnicowane, od zasilania wózków widłowych, grilli w restauracjach i food truckach, po suszenie plonów.

Na sprzedaż jest mnóstwo zbiorników na propan, ale znalezienie odpowiedniego będzie zależeć od kilku zmiennych, w tym rodzaju prowadzonej działalności, trwałości i liczby urządzeń, które chcesz zasilać propanem.Najlepsze zbiorniki na propan

Pionowy stalowy zbiornik na propan Flame King – 420 funtów

Najszczęściej wybierane: Ten pionowy zbiornik na propan jest idealnym rozwiązaniem dla domów i firm, które są zasilane głównie propanem. Jest dostarczany z pokrywką i jest już oczyszczony i gotowy do napełnienia. Jest również produkowany zgodnie ze specyfikacjami ASME, więc po 12 latach nie będzie wymagana ponowna certyfikacja. Jest super wytrzymały dzięki stalowej konstrukcji i powłoce epoksydowej u podstawy zbiornika, która zapewnia doskonałą ochronę przed rdzą.

Pionowy stalowy zbiornik na propan Flame King

Kupić na Amazon

Ignik Refillable Gas Growler Zbiornik na propan – 10 funtów

Drugie miejsce: To jest jedna zgryźliwa komoda! Jest zbudowany lepiej niż wiele 20-funtowych zbiorników, które można kupić w każdym dużym markecie, dzięki stali klasy komercyjnej, a także wykorzystuje podwójnie zapinaną na zamek walizkę i wąż adaptera, co czyni go idealnym zbiornikiem do kuchenek kempingowych, grilli, grzejniki i paleniska.

Ignik Zbiornik gazu Growler na propan wielokrotnego napełniania

Kupić na Amazon

Butla Manchester Sureflame – 20 funtów

Najlepsza wartość: Ten 20-funtowy cylinder ACME wykorzystuje łatwy do odczytania wskaźnik, który umożliwia łatwe śledzenie poziomów propanu. Stalowy zbiornik jest również bardzo dobrze wykonany, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będzie służył Twoim potrzebom biznesowym przez długi czas.

Rekommenderad:  TikTok vs. YouTube: Która platforma udostępniania wideo jest lepsza dla Twojej firmy?

Butla Manchester Sureflame

Kupić na Amazon

Stalowy zbiornik na propan Flame King – 40 funtów

Flame King specjalizuje się w produkcji zbiorników i butli na propan, które są używane na całym świecie. Wszystkie ich butle są wstępnie oczyszczone, co zasadniczo oznacza, że ​​są wolne od zanieczyszczeń, powietrza i wilgoci. Ten zbiornik o pojemności 40 funtów zastępuje dwa zbiorniki o pojemności 20 funtów. Każdy zbiornik jest wykonany z wysokiej jakości stali spawanej i malowany proszkowo dla dodatkowej trwałości. Wykorzystuje również zawór premium, który jest wymagany przez prawo w większości stanów. Ten zbiornik mocuje się tak łatwo, jak mały zbiornik na propan i jest dobrym dodatkiem do food trucków, kamperów i małych restauracji.

Stalowy zbiornik na propan Flame King

Kupić na Amazon

Ignik Zbiornik na gaz z propanem wielokrotnego napełniania – 5 Funt

Byliśmy pod takim wrażeniem 10-funtowego zbiornika na propan Ignik, że musieliśmy go również przetestować 5 funtowy zbiornik na propan. Jeśli uważasz, że 10-funtowy zbiornik był kłopotliwy do noszenia, musisz wziąć pod uwagę 5-funtowy zbiornik, który jest idealny, gdy przestrzeń jest ograniczona podczas RVingu, pływania łódką i biwakowania lub gdy przenośność jest koniecznością. Ten zbiornik jest wyposażony w 4- wąż stopowy, który łączy się z większością akcesoriów do spalania propanu. Wytrzymały futerał jest bardzo wytrzymały i jest dostępny w kolorze czarnym lub białym z pomarańczowymi i brązowymi akcentami.

Ignik Zbiornik gazu Growler na propan wielokrotnego napełniania

Kupić na Amazon

Pionowy zbiornik na propan Flame King – 100 funtów

Wyczerpanie się propanu może zatrzymać Twój biznes. To nigdy nie powinno się zdarzyć w przypadku tego 100-funtowego zbiornika propanu, ponieważ ma on wbudowany dokładny miernik. Jest również bardzo wytrzymały dzięki wytrzymałej konstrukcji ze stali wysokiej jakości, a także bardzo łatwy do przenoszenia dzięki wbudowanym kółkom, które sprawiają, że transport jest dziecinnie prosty.

Pionowy zbiornik na propan Flame King

Kupić na Amazon

Rekommenderad:  Technologia kwantowa może przyspieszyć proces uczenia maszyn

Butla z propanem Manchester – 40 funtów

Jeśli kochasz butlę Manchester Sureflame, ale potrzebujesz trochę więcej propanu, powinieneś rozważyć 40-funtową butlę z propanem, która jest zgodna zarówno ze specyfikacjami DOT, jak i NFPA-58, a także jest super trwała dzięki stalowej konstrukcji i malowaniu proszkowemu który zapewnia maksymalną ochronę przed rdzą. Wszystkie butle Manchester Tank zawierają naklejki ostrzegawcze dla konsumentów, które są łatwe do odczytania dla Twojej ochrony.

Butla z propanem Manchester

Kupić na Amazon

Akcesoria do zbiorników propanu

Aby przenieść propan ze zbiornika do końcówki palnika, gdzie można wykorzystać energię, potrzebne są specjalne akcesoria i sprzęt. Oto tylko kilka z nich

WADEO Ulepszony wskaźnik poziomu zbiornika propanu

Nawet niektóre dobrze wykonane zbiorniki na propan czasami nie mają wskaźnika poziomu. Aby mieć kontrolę nad poziomami propanu, potrzebujesz niezawodnego miernika, takiego jak Wadeo, który wykrywa niebezpieczne wycieki i zapewnia łatwe odczyty na pierwszy rzut oka.

WADEO Ulepszony wskaźnik poziomu zbiornika propanu

Kupić na Amazon

Mr. Heater Regulator niskiego ciśnienia propanu

Jednym z najważniejszych akcesoriów podczas korzystania z butli z propanem jest reduktor, który kontroluje wypływ gazu propanowego z butli i obniża ciśnienie. Ten regulator pozwala na maksymalny przepływ 75 000 BTU.

Mr. Heater Regulator niskiego ciśnienia propanu

Kupić na Amazon

WADEO 12 FT Wąż przedłużający propan

Czasami potrzebny jest wystarczająco długi wąż, który może doprowadzić zbiornik z propanem tak daleko od domu, namiotu kempingowego lub ciężarówki. Ten wąż propanowy o długości 12 stóp pozwala właśnie na to. Wąż jest wykonany z trwałej gumy, a konstrukcja wykonana w 100% z litego mosiądzu jest odporna na zarysowania, wgniecenia i korozję. Jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z typem QCC1/ 1/ połączenie POL.

WADEO 12 FT Wąż przedłużający propan

Kupić na Amazon

Na co zwrócić uwagę przy zakupie zbiorników na propan

Szukając zbiorników na propan do sprzedaży dla swojej firmy, należy wziąć pod uwagę różne czynniki, w tym:

  • Rozmiar: Większość z nas zna 20-funtowy zbiornik na propan, ponieważ jest on najbardziej powszechny, ale istnieje tak wiele rozmiarów do różnych zastosowań, w tym 5 Zbiorniki lb, które świetnie nadają się na kemping. Większe czołgi, takie jak 500 i 1Zbiorniki o pojemności 000 galonów doskonale nadają się do komercyjnego gotowania, tankowania firmowych flot transportowych i prowadzenia prac rolniczych.
  • BTU: Oprócz ogólnego rozmiaru, musisz pomyśleć o BTU (brytyjska jednostka termiczna), która jest zasadniczo jednostką miary używaną do pomiaru zużycia. Jest to ważne, ponieważ pomoże Ci określić odpowiedni rozmiar zbiornika propanu dla Twojej firmy. Aby oszacować rozmiar potrzebnego zbiornika, musisz dodać całkowite obciążenie urządzeń, które będą wykorzystywać propan, i podzielić to przez 91 500. To da ci ilość propanu, którą prawdopodobnie zużyjesz na godzinę.
  • Instalacja: Istnieją zasadniczo dwie opcje instalacji – nad ziemią lub pod ziemią. Naziemne zbiorniki na propan są mniej kosztowne i łatwe w utrzymaniu. Podziemne zbiorniki z propanem są idealne do chłodniejszego klimatu i ekstremalnych warunków pogodowych. Niektóre jurysdykcje mogą jednak wymagać pozwolenia na tego typu instalację.
Rekommenderad:  7 Doskonałe strony internetowe do nauki Sass

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Zakwalifikuj się do rabatów, ofert specjalnych i nie tylko dzięki kontu Business Prime od Amazon. Możesz załóż DARMOWE konto zacząć już dziś.Table of Contents