Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Stać się Pinterest VA w 2023 r. i zarabiaj ponad 50 USD na godzinę!

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Stać się Pinterest VA w 2023 r. i zarabiaj ponad 50 USD na godzinę!

Chcesz wiedzieć, jak zostać Pinterest VA? Myślę, że odpowiedź brzmi: wielkie TAK! Ponieważ to czytasz, myślę, że można bezpiecznie powiedzieć, że szukasz wskazówek, jak zostać Pinterest VA.

Nie tylko możesz zarobić dodatkowy dochód, ale niektórzy mogą zarobić dochód w pełnym wymiarze godzin, zostając Pinterest VA.

Kiedyś pracowałem jako tzw Pinterest Menedżerze, to była przyjemna i satysfakcjonująca praca, idealna dla kreatywnych ludzi. Z mojego doświadczenia podzielę się wszystkimi wskazówkami i sztuczkami, jak odnieść sukces Pinterest VA.

Być może słyszałeś o Pinterest i bawiłem się nim, aby dać ci inspirację i pomysły. Ale czy wiesz, że możesz zarobić poważne pieniądze na Pinterest jak Pinterest Wirtualna Asystentka tzw A Pinterest VA?

USA jest 88 milionów Pinterest użytkowników i połowa Pinterest użytkownicy zarabiają co najmniej 50 000 USD rocznie, a 83% cotygodniowych pinnerów dokonało zakupu na podstawie treści, które widzą od marek na Pinterest.

Dlaczego powinno to mieć znaczenie?

Ponieważ Pinterest użytkownicy mają pieniądze do wydania, co oznacza, że ​​produkt lub usługa jest włączona Pinterestfirma może zyskać cennych klientów.

Mówiąc z własnego doświadczenia, zacząłem używać Pinterest w styczniu i gwałtownie zwiększył ruch na mojej stronie z całego świata w 2 miesiące.

Wspaniały Pinterest VA może sprawić, że firma stanie się przeciętna, a stanie się postrzegana przez online.

Wszystkim właścicielom firm zatrudnić a Pinterest Wirtualny Asystent, jeśli chcesz zwiększyć liczbę obserwujących, ruch i sprzedaż!

Mając to na uwadze, właściciele firm są skłonni zapłacić Pinterest menedżerów do zarządzania nimi Pinterest kont i generować ruch na swoich stronach internetowych.

Przeprowadziłem wywiad z jednym z czołowych Pinterest Dostawcy kursów VA, aby wybrać mózgi i dowiedzieć się o korzyściach płynących z pracy jako Pinterest Wirtualny asystent.

UJAWNIENIE:

Co to jest Pinterest Wirtualny asystent?

Być może zastanawiasz się, kim jest wirtualny asystent, nie mówiąc już o tym, czym jest Pinterest robi to wirtualna asystentka.

A Pinterest VA to osoba, która pomaga klientowi rozpocząć, rozwijać się i/lub zarządzać swoją obecnością w sieci Pinterest platforma.

Usługi te nie wymagają Pinterest VA być w biurze, dlatego mogą pracować w zaciszu własnego domu lub pracować z dowolnej części świata jako wirtualna asystentka.

Właściciele firm są zajęci, więc zatrudniają Pinterest menedżerów do opieki nad Pinterest strony, aby mogli wykorzystać swój cenny czas na skupienie się na swojej działalności.

Tak więc właściciele firm są gotowi do zatrudnienia Pinterest wirtualny asystent.

Skorzystaj z okazji i zarabiaj w Internecie jako Pinterest Wirtualny Asystent, ponieważ jest ich wiele Pinterest Praca asystenta na rynku już teraz!

Ile może A Pinterest VA Ogólnie Marka?

Jeśli zastanawiasz się, ile zrobić Pinterest Wirtualni asystenci tworzą?

To naprawdę zależy od kilku czynników, takich jak ilość doświadczenia, poziom wiedzy specjalistycznej, oferowane usługi, poziom klienta, z którym chcą pracować itp.

To powiedziawszy, większość Pinterest VA z łatwością średnio od 30 do 50 USD za godzinę (lub więcej!) W miarę upływu czasu. Z większym doświadczeniem możesz oferować stawki tak wysokie, jak 100 $ za godzinę.

Jak wspomniano wcześniej, kwota zarobionych pieniędzy będzie zależała od Twojego doświadczenia, umiejętności i poziomu wiedzy.

Naszym celem jest pomoc uczniom w rozwinięciu pobocznej pracy, która przyniesie im dodatkowe 500 $ do $1000 lub więcej miesięcznie. Niektórzy studenci decydują się pójść o wiele dalej!

Zatem, Pinterest wynagrodzenie wirtualnego asystenta może sięgać nawet 100 USD za godzinę, a wszystko zależy od twoich umiejętności.

Możesz wziąć Jak zostać A Pinterest kurs VA, dowiedzieć się, czy bycie a Pinterest VA jest dla Ciebie. (Tutaj jest BEZPŁATNE warsztaty)

Oto przykład studenta, który wziął udział w kursie i teraz zarabia $5,000 miesięcznie. Zajęło jej to 2 miesięcy po ukończeniu kursu, aby zdobyć pierwszego klienta

Jakie są rodzaje zadań Pinterest Wirtualni asystenci odpowiedzialni za?

Dobre pytanie!

Pinterest VA robią wszystko, od projektowania pinów, planowania, przeglądania analiz, badania słów kluczowych i nie tylko!

1. Twórz przyciągające wzrok szpilki

Przyciągający wzrok Pinterest pin przykuwa twoją uwagę bardziej niż inne. Ponieważ urzekają nas przyciągające wzrok efekty wizualne.

Niezależnie od tego, czy jest to piękny obraz, czy chwytliwy tytuł, który sprawia, że ​​chcesz kliknąć, aby przeczytać więcej – jest coś wyjątkowego w przypince, która przykuła Twoją uwagę.

Rekommenderad:  Kod polecający NDAX (maj 2023): Zdobądź do 50 $ premii

Dlatego tworzenie przyciągających wzrok pinów jest ważne, ponieważ jest to pierwsze wrażenie, które prowadzi do strony internetowej lub strony sprzedażowej. Będziesz tworzyć pinezki, które pomogą zwiększyć ruch w firmie online Twojego klienta.

Teraz możesz się zastanawiać, o co chodzi w przyciągających wzrok szpilkach. Przyciągające wzrok szpilki składają się z:

 • Piękny obraz, który sprawia, że ​​każdy chce kliknąć post i przeczytać więcej.
 • Chwytliwy tytuł, który sprawia, że ​​każdy chce kliknąć i przeczytać więcej.

Następne pytanie brzmi: jak mogę utworzyć szpilki? Nie denerwować! Mam dla ciebie odpowiedź. PŁÓTNO jest naszym najlepszym przyjacielem.

Jeśli planujesz wejść do Pinterest świecie VA, musisz zrozumieć i zapoznać się z serwisem Canva.

Jako początkujący możesz zacząć od darmowej wersji na początku. Gdy zdobędziesz więcej doświadczenia, możesz używać Canva Pro.

Zaletą korzystania z serwisu Canva jest to, że jest on gotowy Pinterest szablony, które możesz dostosować do marki klienta.

Również tutaj są niektóre GRATIS piękne szpilki aby rozpocząć oprócz korzystania z serwisu Canva.

Upewnij się tylko, że utworzysz jednolity i znormalizowany szablon pinezki, którego będziesz używać dla wszystkich swoich pinezek.

Ostatnim krokiem jest przesłanie kodu PIN do klienta Pinterest tablica. Wymieniłem kroki. Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami i gotowe!

 • Obraz lub film (to jest Twój kod PIN).
 • Tytuł (nagłówek) pinezki.
 • Szczegółowy opis pinezki za pomocą słów kluczowych, których użyłaby grupa docelowa Twojego klienta.
 • Link docelowy prowadzi do strony internetowej, bloga, strony sprzedaży lub linku partnerskiego.

2. Napisz opisy pinów – (z bogatymi frazami słów kluczowych)

Oprócz tworzenia przyciągających wzrok szpilek i wspaniałych szpilek, Pinterest Zadania VA obejmują napisanie opisu dla każdego utworzonego pinezki i udostępnienie go na stronie klienta Pinterest profil.

Celem napisania opisu jest wpuszczenie innych użytkowników Pinterest wiedzieć, o co chodzi z pinezką. Dlatego opis musi być chwytliwy w czytaniu.

Upewnij się, że podczas pisania opisów pinów dołączasz odpowiednie słowa kluczowe. Pomoże to w wyświetlaniu pinezek Twojego klienta w wynikach wyszukiwania na stronie Pinterest i to jest dobre dla SEO.

3. Zaplanuj pinezkę

Piękno Pinterest jest to, że nie musisz się cały czas logować. Jest narzędzie o nazwie Wiatr w plecy aby zaplanować piny klienta, aby były udostępniane Pinterest nawet jeśli nie jesteś zalogowany.

Jakie rodzaje usług możesz oferować jako A Pinterest VA?

Jeśli zastanawiasz się, czym są Pinterest Praca Wirtualnej Asystentki?

Oto kilka przykładów tego, co możesz zaoferować i ceny, ale pamiętaj, aby powiedzieć klientowi, że stawki „zaczynają się” od tych cen, ponieważ może on potrzebować dostosowanej usługi, która będzie kosztować więcej.

Pinterest Usługi wirtualnego asystenta:

 • Pinterest Konfiguracja biznesowa 250–700 USD
 • Konfiguracja tylnego wiatru 250–700 USD
 • Projekt szpilki $5/szpilka (+ $2 opłata za badanie, jeśli Klient nie dostarczy zdjęć)
 • Miesięczne planowanie pinów 200–800 USD
 • Audyty kont 200–600 USD
 • SEO/tekst alternatywny/opisy 250 USD+
 • Konsultacje $75 – $200 za godzinę
 • Usługi a la carte 30 USD za godzinę

Najlepsze jest to, że nie musisz wszystkiego opanowywać ani oferować – możesz wybrać, jakie usługi lubisz wykonywać i oferować tylko je swoim klientom, jeśli chcesz.

Możesz tworzyć własne Pinterest Pakiety Wirtualnego Asystenta i naliczaj opłaty odpowiednio do swojego klienta.

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje a Pinterest Marka VA, wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju usługi będziesz świadczyć swojemu klientowi.

Móc Pinterest Praca VA w dowolnym miejscu na świecie?

Oczywiście! Wszystko, czego naprawdę potrzeba, aby pracować jako Pinterest VA ma mieć dostęp do komputera i niezawodne łącze internetowe.

Biorą ludzie z całego świata Pinterest Kursy VA – mogą pracować z klientami w ich lokalnej społeczności, kraju ojczystym lub na całym świecie.

Weszliśmy w globalną gospodarkę, a internet umożliwił VA i klientom współpracę niezależnie od ich lokalizacji!

Oto kolejny student, który został pełnoetatowym Pinterest VA wewnątrz 3 tygodnie ukończenia kursu.

Czy ludzie faktycznie zatrudniają Pinterest Wirtualni asystenci?

stawiasz! Większość firm skorzystałaby z obecności na Pinterest.

Rekommenderad:  Jak dostać się do Apple Jeden i oszczędzaj pieniądze Apple Muzyka, pamięć iCloud i inne usługi

Niektórzy już to robią i szukają pomocy w uprawie/zarządzaniu nimi Pinterest rozliczają się z ich talerza, a innych nie ma na platformie, ale zdają sobie sprawę, że muszą być.

Jest ich dużo Pinterest Zatrudnienie wirtualnej asystentki.

Przykładem tego są klienci, którzy są już na innych platformach społecznościowych, takich jak Instagram Lub Facebook ale nie przeprowadziłem się do Pinterest dopiero teraz, ale zdają sobie sprawę, że muszą.

W każdym scenariuszu a Pinterest VA może pomóc – może wkroczyć i przejąć lub nawet ulepszyć konto klienta lub pomóc mu zacząć od zera.

Na przykład Krista wzięła udział w kursie i pomogła klientowi zwiększyć ruch 1233%. Niesamowity.

Co muszę zrobić, aby zostać A Pinterest Wirtualny asystent?

Cóż, musisz się nauczyć, jak to zrobić Pinterest Usługi VA, które chcesz oferować. Powinieneś także polubić platformę i być nastawionym na rozwój.

Obsługa Pinterest VA biz oznacza również, że jesteś samozatrudniony, więc znajdowanie i pozyskiwanie klientów powinno być wysoko na twojej liście priorytetów.

Poniżej znajduje się kilka wskazówek i wskazówek, jak zostać pełnoetatowym pracownikiem Pinterest wirtualny asystent.

1. Ustaw swój cel dochodowy

Zapisz, ile musisz zarobić miesięcznie. Następne pytanie, które musisz sobie zadać, brzmi: czy szukasz dodatkowej pracy, czy pracy na pełny etat?

2. Kto jest Twoim idealnym klientem

Kto jest Twoim rynkiem docelowym lub Twoim idealnym klientem? Czy znajdujesz blogerów kulinarnych? A może trenerzy fitness? Określ swój rynek docelowy.

Jeśli wiesz, kto jest Twoim idealnym klientem, zacznij go wyszukiwać i proponować.

Jeśli rzucanie sprawia, że ​​​​chcesz biegać po wzgórzach, nie martw się Stać się Pinterest Kurs VA uczy, jak znaleźć klientów i jak skutecznie do nich dotrzeć, abyś mógł pomóc właścicielom firm i zarabiać.!

Ten kurs na Pinterest Szkolenie Wirtualnego Asystenta przygotuje Cię do bycia najlepszym Pinterest Wirtualny asystent.

Proponujecie program na ten temat, możesz nam powiedzieć coś więcej na ten temat?

Jasne! Podzielmy to w stylu mini-pytań i odpowiedzi:

Co jest zawarte:

 • 5 kompleksowe moduły
 • Materiał we własnym tempie, który jest dostępny 24 godziny na dobę7
 • Dożywotni dostęp do programu i bezpłatne aktualizacje w miarę upływu czasu
 • Bezpłatny dostęp do Pinterest Publikuj w społeczności przez pierwsze 60 dni

3. Skonfiguruj swoją witrynę internetową/Utwórz stronę usługi wirtualnego asystenta

Najskuteczniejszy sposób promowania zainteresowania Pinterest usług wirtualnej asystentki polega na stworzeniu strony internetowej. Możesz łatwo stworzyć stronę internetową bez doświadczenia technicznego i nie musisz wydawać na nią pieniędzy.

Celem stworzenia strony internetowej jest zaprezentowanie swoich umiejętności i wiedzy. Witryna może zawierać następujące informacje:

 • Usługi, które oferujesz
 • Dlaczego Pinterest jest dobrą inwestycją dla każdego biznesu
 • Świadectwa byłych klientów
 • Informacje kontaktowe – Upewnij się, że wszystkie Twoje konta w mediach społecznościowych mają taką samą nazwę jak Twoja firma.

Jak długo trwa na ogół ukończenie programu?

To zależy od osoby i tego, ile czasu musi poświęcić na naukę, ale większość uczniów radzi sobie w ciągu miesiąca lub krócej.

Boże. Wyobraź sobie, że możesz zostawić swoje 9-5 pracować i zarabiać z domu… ​​w ciągu jednego miesiąca… O_O Pinterest Praca Wirtualnej Asystentki z pewnością spełni Twoje marzenie.

Ile to kosztuje?

Koszt uczestnictwa w kursie to 799 USD – świetną wiadomością jest to, że kurs może się dosłownie opłacić przy pierwszym lub dwóch klientach. Jeśli masz mało pieniędzy, możesz się do tego przyłączyć Pinterest darmowy kurs wirtualnej asystentki.

A nowe umiejętności pozostają na zawsze! Tak więc jest to rzeczywiście jeden z najlepszych Pinterest Kurs Wirtualnej Asystentki na rynku.

Oferujemy również opcjonalny dostęp do Pinterest Post Community, która obejmuje zindywidualizowane wsparcie, pomoc techniczną, dostęp do potencjalnych klientów i nie tylko za dodatkową zryczałtowaną miesięczną opłatę.

Tylko w 2019 roku dostarczyliśmy ponad 130+ leadów o wartości tysięcy dolarów!

Ponownie, naszym celem jest pomóc studentom poważnie podejść do pomyślnego uruchomienia Pinterest Zgiełk po stronie VA, zacznij zarabiać 500– $1,000+ dodatkowego dochodu miesięcznie w pierwszym miesiącu lub dwóch.

Zacznij działać i zostań Wirtualną Asystentką Pinterest!

Co robi A Pinterest Wirtualny Asystent Czy?

Planuje być Pinterest Wirtualny asystent, ale zdezorientowany, co to jest Pinterest Wirtualna Asystentka robi? To ktoś, kto zarządza Pinterest rachunki firmowe.

Rekommenderad:  Kampanie reklam wideo: 6 Przykłady udanych filmów marketingowych

Dają radę Pinterest konta biznesowe dla marek, influencerów, blogerów, marek, sklepów e-commerce i nie tylko. Zarządzają swoim klientem Pinterest konta firmowe w zaciszu własnego domu.

Jak zostać A Pinterest Wirtualny asystent?

Chęć zostania a Pinterest Wirtualna Asystentka, ale zastanawiasz się, jak być Pinterest Wirtualny asystent. Poniżej znajdują się kroki, aby zostać Pinterest VA.

 • Utwórz stronę usługi Wirtualnego Asystenta.
 • weź Pinterest kurs WA.
 • Zapoznaj się z narzędziami dot Pinterest.
 • Utwórz firmę Pinterest konto.
 • Zaprojektuj grafikę Pin.
 • Napisz opisy pinów.
 • Zaplanuj pinezki.
 • Facebook grupy.

Jak zarabiać na Pinterest?

Możesz zarabiać na Pinterest umieszczając linki partnerskie bezpośrednio na Pinterest (Blog nie jest potrzebny).

Proces:

 • Zarejestruj się w sieciach marketingu afiliacyjnego.
 • Ustawić Pinterest konto
 • Twórz warte klikania przypinki, dodaj etykietę płatnego partnerstwa i oznacz je tagami.
 • Umieść link partnerski na pinezce
 • Ujawnij, że jest to pin afiliacyjny, podając #ad, #affiliatelink

Co to jest A Pinterest VA?

Nadal zdezorientowany, co to jest Pinterest VA? Pinterest Wirtualny Asystent to ktoś, kto pomaga firmom, blogerom, influencerom i markom zwiększać swoją obecność w Internecie Pinterest platforma.

To z kolei pomaga tym podmiotom zwiększyć liczbę obserwujących, ruch i sprzedaż. Zarządzają swoim klientem Pinterest konta firmowe w zaciszu własnego domu.

Jak zostać A Pinterest VA za darmo?

Aby rozpocząć jako Pinterest Wirtualna Asystentka za darmo, będziesz potrzebować,

 • Ustawić Pinterest konto
 • Załóż stronę internetową
 • Dowiedz się, jak kierować ruchem, aby mieć dowód
 • Pracuj z klientem za darmo, aby wykorzystać go jako próbkę i udowodnić, że Twoje metody działają
 • Zaoferuj swoje Pinterest Usługi VA w Bloggerze Facebook grupy

Pinterest Wynagrodzenie VA

Jeśli zastanawiasz się, ile zrobić Pinterest tworzą wirtualni asystenci, Pinterest Wynagrodzenie Wirtualnego Asystenta zależy od Twojego poziomu doświadczenia, umiejętności i tak dalej.

Absolutnie początkujący może zarobić ok 25-30 $ na godzinę. Wraz ze wzrostem Twojego doświadczenia i umiejętności możesz zarobić nawet do 100 $ za godzinę.

Jak zostać wirtualną asystentką bez doświadczenia?

Zastanawiam się, jak zostać wirtualną asystentką bez doświadczenia. Stworzyłem listę, którą możesz śledzić.

 • Brać Pinterest kursy przygotowujące
 • Określ pracę, którą lubisz i możesz wykonywać.
 • Oblicz ceny, które należy naliczyć.
 • Stwórz obecność w Internecie.
 • Zacznij ubiegać się o pracę.
 • Poznaj siebie i swoich klientów.

Jak zostać wirtualną asystentką?

Chcesz zostać wirtualnym asystentem, ale zastanawiasz się, jak zostać wirtualnym asystentem? Nie denerwować! Zabezpieczyłem cię. Wykonaj poniższe kroki i gotowe.

Czy wirtualna asystentka to ciężka praca?

Jeśli zastanawiasz się, czy wirtualna asystentka to ciężka praca, jak każda praca, to ciężka praca na początku. Jest dużo do nauczenia się.

Dlatego trzeba być zdeterminowanym i nie poddawać się łatwo. Kontynuuj i pamiętaj, że wolność, która przyjdzie wraz z kierowaniem własnym życiem, będzie niewiarygodna.

Wniosek

Cóż, masz to, jak zostać Pinterest VA i pobierz 50 USD + w ciągu kilku miesięcy.

Chcesz założyć bloga? Tutaj jest przewodnik krok po kroku, jak go skonfigurować i zarabiać na blogowaniu.

Podobał Ci się ten wpis?

Przypiąć!