Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Statystyki małych firm za 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Statystyki małych firm za 2023 r

Otwarcie małej firmy, niezależnie od tego, czy jest to firma online, czy offline, pozwala ci być szefem. Możesz wziąć kilka dni wolnego z pracy na wakacje, nie martwiąc się, co pomyśli przełożony, i umieścić wszystkie zarobione pieniądze w banku, zamiast dawać je komuś innemu. Początkujący przedsiębiorcy powinni przyjrzeć się rynkowi i innym czynnikom, zanim założą firmę, aby upewnić się, że mają pomysł, którego ludzie potrzebują, i że rynek może wesprzeć tę firmę. Jako osoba, która chce otworzyć i prowadzić małą firmę, niektóre z poniższych statystyk dotyczących małych firm za rok 2020 będą dla Ciebie interesujące.

Najlepsze statystyki małych firm

  • W Stanach Zjednoczonych mniej więcej połowa wszystkich biznesów trwa co najmniej pięć lat
  • Ponad 80% nowych firm upada, ponieważ właściciele mają problemy z uzyskaniem potrzebnego finansowania
  • Ponad 32 miliony małych firm w USA zatrudnia ponad 57 milionów pracowników
  • Połowa wszystkich małych firm w kraju ma siedzibę w domach właścicieli
  • Każdego miesiąca powstaje około 540 000 nowych małych firm
  • Spośród wszystkich małych firm w USA mniejszości posiadają 47% tych firm
  • 64% osób, które założyły małe firmy, zrobiło to z kapitałem w wysokości 10 000 USD lub mniej
  • 60% wszystkich nowych restauracji upada w ciągu pierwszych trzech lat działalności
  • Właściciel małej firmy w USA zarabia średnio 71 900 dolarów rocznie
  • Technologia i konserwacja to dwie z najszybciej rozwijających się małych firm

Właścicielki firm

Kobiety stanowią każdego roku coraz większą liczbę właścicieli firm. Ostatnie raporty wykazały, że kobiety były właścicielkami ponad 12 milionów firm w samych Stanach Zjednoczonych. Około 47% tych firm należy do mniejszości.

Mary Kay Ash to jedna z największych historii sukcesu. Pracowała dla Stanley Home Products przez kilka lat, zanim założyła firmę kosmetyczną z $5000 inwestycji od jej syna.

Firma Mary Kay Cosmetics, Inc. ma obecnie sprzedaż na poziomie przekraczającym $3 miliard rocznie. W latach 2017-2018 kobiety otwierały średnio ok 1,821 nowych firm każdego dnia. Liczba ta spadła do mniej niż 1000 dziennie po recesji.

Rozwijające się sektory

Liczba stanów, które zalegalizowały medyczną i rekreacyjną marihuanę w ostatnich latach, doprowadziła do nagłego wzrostu liczby małych firm zajmujących się używaniem marihuany, w tym aptek i sklepów z akcesoriami. Niektóre z innych rozwijających się sektorów poza technologią i konserwacją obejmują handel elektroniczny i opiekę zdrowotną.

Krótki okres oczekiwania

Małe firmy w Stanach Zjednoczonych potrzebują średnio sześciu dni, aby przejść od pomysłu do firmy. Obejmuje to czas potrzebny na stworzenie pomysłu i podjęcie decyzji, w jaki sposób chcesz go zarejestrować w rządzie. W Chinach proces ten może zająć prawie 40 dni.

Startupy jednorożców

Start-up jednorożca odnosi się do firmy o wartości $1 miliardów lub więcej, które posiadał prywatnie. Ponad połowa wszystkich jednorożców w kraju została założona przez imigrantów.

Powody, dla których warto założyć firmę

Guidant Financial odkrył, że głównym powodem, dla którego ludzie decydują się na założenie małej firmy, była chęć bycia swoim własnym szefem. Niektóre z innych popularnych powodów założenia firmy to elastyczny harmonogram, dodatkowy dochód i spędzanie większej ilości czasu z najbliższymi.

Relacje pracownicze

Właściciele małych firm często tworzą silne relacje ze swoimi pracownikami. To wyjaśnia, dlaczego jedno z badań wykazało, że większość pracowników pozostaje w swoich firmach przez cztery lata lub dłużej. Mniejsza liczba trzyma się większych firm.

Brak planowania emerytalnego

Kiedy pracujesz dla pracodawcy, możesz odłożyć procent swojej wypłaty na 401 (K) lub inny rodzaj planu emerytalnego. Te pieniądze staną się dostępne, gdy przejdziesz na emeryturę. Ponad 40% osób, które odpowiedziały na ankietę FreshBooks, stwierdziło, że nie planuje przejścia na emeryturę. Jako właściciel małej firmy możesz założyć konta emerytalne i odłożyć część zysków na przyszłość.

Marketing mediów społecznościowych

Facebook I Instagram to tylko dwa z gigantów mediów społecznościowych, z których właściciele firm korzystają na co dzień. Witryny te pozwalają im bezpośrednio łączyć się z klientami i sprzedawać im produkty. Ponad 60% właścicieli małych firm inwestuje w te witryny.

Rekommenderad:  24 Godne uwagi statystyki zużycia wideo [2023 Edition]

Mniej niż 500 pracowników

Możesz zwrócić się do Small Business Administration o pomoc w zabezpieczeniu finansowania, takiego jak pożyczki i dotacje. Według SBA firma w Stanach Zjednoczonych jest małą firmą tylko wtedy, gdy zatrudnia 500 lub mniej pracowników. To znacznie różni się od danych podanych w innych krajach. Unia Europejska uznaje firmę za małą, jeśli zatrudnia mniej niż 50 pracowników. W Australii firma jest małą firmą, jeśli zatrudnia 15 lub mniej pracowników.

Pożyczki SBA

SBA pomaga ludziom zakwalifikować się do pożyczek biznesowych, których inaczej by nie otrzymali. Ta organizacja rządowa zgadza się spłacać pożyczki i będzie spłacać pożyczki, które właściciele pożyczają, jeśli później nie wywiążą się z zobowiązań. Średnia pożyczka udzielona właścicielowi małej firmy wynosi 107 000 USD.

Wolni pracownicy

Pracownicy niezależni odnoszą się do osób, które pracują jako wykonawcy. Nie otrzymują ubezpieczenia zdrowotnego ani innych świadczeń od swoich pracodawców i mają prawo pracować dla wielu firm. Forbes przewiduje, że w nadchodzących latach ponad 50% osób pracujących w kraju będzie freelancerami. Jako właściciel firmy z ograniczoną ilością środków możesz skorzystać z usług freelancerów, aby rozpocząć działalność i zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Kapitał obrotowy PayPal

Firma PayPal uruchomiła w 2019 r. nowy program pożyczkowy, który umożliwia właścicielom małych firm pożyczanie pieniędzy na podstawie liczby płatności, które akceptują za pośrednictwem tego procesora. Mogą pożyczyć od $1, 000 i 11 000 $ i spłacić środki poprzez procent sprzedaży, którą dokonają. PayPal oferuje maksymalną pożyczkę równą 35% sprzedaży firmy w ciągu ostatniego roku kalendarzowego.

Długie godziny

Jako właściciel małej firmy możesz spodziewać się długich godzin pracy, kiedy zaczynasz. Większość raportów pokazuje, że właściciele ci pracują średnio 60 godzin tygodniowo. Ponad 80% deklaruje, że pracuje w nocy, a blisko 90% przyznaje się do pracy w weekendy.

Mikrofirmy rosną

Mikrofirmy należą obecnie do najpopularniejszych rodzajów małych firm na świecie. Odnosi się to do firmy zatrudniającej nie więcej niż 10 pracowników. Chociaż te firmy zatrudniają tylko 10.5 wszystkich pracowników sektora prywatnego, stanowią 75.3% pracodawców w tym sektorze.

Małe firmy mogą upaść

Statystyki za 2020 rok pokazują, że małe firmy mogą upaść. Od 30 do 50% wszystkich małych firm zostanie zamkniętych w ciągu pierwszych dwóch do pięciu lat działalności. W ciągu pierwszych 10 lat upada ponad 60% firm. Nawet jeśli dożyjesz 15 lat, Twoje szanse na sukces spadną do 25%.

Żadnych płatnych pracowników

Według SBA połowa wszystkich małych firm w Stanach Zjednoczonych działa w domu, a ponad 60% nie zatrudnia płatnych pracowników. Obejmuje to freelancerów, którzy tworzą małe firmy w celu obsługi podatków związanych z pracą dla różnych firm i osób fizycznych, które sprzedają produkty online. Właściciele małych firm często uważają, że praca z domu pomaga zaoszczędzić pieniądze, dopóki nie będzie ich stać na biuro.

Niskie zarobki

Chociaż możesz wprowadzić swój pomysł z gwiazdami w oczach i marzeniami o zostaniu milionerem, nie wszyscy właściciele małych firm zarabiają mnóstwo pieniędzy. Fundera odkrył, że ponad 86% właścicieli każdego roku zabiera do domu 100 000 USD lub mniej. Raport wykazał również, że około 30% właścicieli nie pobiera wynagrodzenia, ponieważ przeznaczają dochody z powrotem na swoje firmy. Kiedy zaczynasz, musisz upewnić się, że masz środki na pokrycie kosztów ogólnych i wszelkich wydatków, które masz.

Franczyzy biznesowe

Jednym ze sposobów na rozpoczęcie małej firmy z niewielkim kapitałem jest umowa franczyzowa. Restauracje, hotele, siłownie i firmy produktowe oferują franczyzy. Zwykle płacisz jedną niewielką opłatę, aby rozpocząć działalność i korzystać z zasobów tej firmy. Niektórzy pobierają też opłatę roczną. Według SBA franczyzy wymagają zaledwie $1,000 do $3,000 kapitału początkowego, choć niektóre mogą wymagać nawet 10 000 USD.

Kapitał początkowy

Kwota kapitału początkowego, którego potrzebujesz, zależy w dużej mierze od otwieranej firmy. Ankieta przeprowadzona wśród właścicieli firm wykazała, że ​​średni kapitał, z jakim zaczynali, wynosił 80 000 USD, ale inne badanie wykazało, że liczba ta spadła do 10 000 USD. W przypadku firm, które wymagają mniejszych kosztów ogólnych i inwestycji z góry, możesz zacząć od wszystkiego, co masz w kieszeniach i na koncie bankowym.

Rekommenderad:  Słuchawki douszne Creative Outlier Pro ANC mają ogromną żywotność baterii

Pożyczki bankowe

Oprócz SBA masz możliwość udania się bezpośrednio do banków i ubiegania się o pożyczki dla małych firm. Duże banki, takie jak Wells Fargo i Bank of America, sprawdzają Twoją historię kredytową i punktację kredytową, zanim zdecydują, czy kwalifikujesz się do pożyczki. Prawie 30% pożyczek dla małych firm pochodzi obecnie z dużych banków.

Doświadczeni właściciele firm

Ci, którzy przeszli na emeryturę lub dobrowolnie opuścili wojsko, reprezentują obecnie dużą liczbę właścicieli firm w Stanach Zjednoczonych. Więcej niż 9% małych firm w USA należy do weteranów, co stanowi więcej niż 2.5 milionów firm. Większość z tych firm znajduje się na Florydzie, w Kalifornii iw Teksasie.

Imigranci właściciele firm

Oprócz startupów jednorożców, imigranci są również właścicielami około 25% wszystkich małych firm w kraju. Większość z tych firm znajduje się na wschodnim wybrzeżu w New Jersey i Nowym Jorku. Zachodnie Wybrzeże ma również dużą koncentrację firm należących do imigrantów, zwłaszcza w Kalifornii.

Podstawy witryny

Pomysł posiadania małej firmy dzisiaj bez obecności w sieci jest niemal śmieszny. Coś tak prostego jak np Facebook umożliwia klientom znalezienie Cię i sprawdzenie Twoich produktów i usług. Możesz organizować konkursy i promocje, w ramach których oferowane są im bezpłatne produkty, i kontaktować się z nimi w sposób, którego nie można osiągnąć w biurze. Co najmniej 70% ludzi korzysta obecnie z sieci w celu wyszukania produktów i usług przed skontaktowaniem się z właścicielami lub złożeniem zamówienia.

Zbudowanie strony internetowej z oprogramowaniem open source i tanim hostingiem może być bardzo przystępne.

Statystyki marketingowe

Ostatnie badania wykazały, że marketing w mediach społecznościowych jest obecnie najpopularniejszą metodą stosowaną przez właścicieli małych firm i że ponad 60% z nich inwestuje w ten rodzaj marketingu. Kolejną najpopularniejszą opcją jest e-mail marketing, z którego korzysta 39% właścicieli. Prawie połowa wszystkich małych firm wydaje co roku 10 000 USD lub mniej na marketing cyfrowy.

Gdzieś pomiędzy 39 a 43% polega na zespołach lub działach marketingu i reklamy, aby dotrzeć do klientów.

Polityka ma znaczenie

Chociaż być może pamiętasz, jak rodzice mówili ci, abyś nigdy nie rozmawiał o polityce przy stole, polityka ma znaczenie w świecie biznesu. Guidant Financial stwierdził, że 41% właścicieli małych firm identyfikuje się jako Republikanie, a 29% jako Demokraci. Niewielka liczba właścicieli jest powiązana z innymi partiami politycznymi, w tym z libertarianami i członkami Partii Zielonych.

Doświadczenie na studiach nie jest wymagane

Bill Gates założył Microsoft w swoim garażu po tym, jak rzucił studia. To tylko jeden właściciel firmy, który nie ma wyższego wykształcenia. Firma Serious Startups odkryła, że ​​95% właścicieli firm ma przynajmniej tytuł licencjata. Jeden interesujący fakt z SBA stwierdza, że ​​​​właściciele małych firm zazwyczaj mają mniejsze zadłużenie z tytułu pożyczek studenckich niż ich rówieśnicy.

Inwestycje

Chociaż możesz uzyskać dotacje i pożyczki dla małych firm, możesz także zwrócić się o pomoc do rodziny i przyjaciół. Small Business Trends wykazało, że 82% funduszy na start, które miały nowe firmy, pochodziło od przyjaciół i rodziny właścicieli. Jeśli pójdziesz tą drogą, powinieneś zawrzeć umowę, którą podpiszesz ty i inwestor. Powinien szczegółowo określać, co otrzymają w zamian za inwestycję lub w jaki sposób zwrócisz środki.

Cicha generacja

Przeprowadzając ankietę wśród małych firm, Guidant Financial stwierdził, że 44% właścicieli należy do cichego pokolenia. Dotyczy to osób urodzonych już w 1928 r. i dopiero w 1945 r. Pokolenie wyżu demograficznego to kolejne 41% właścicieli małych firm. Podczas gdy pokolenie x jest właścicielem 12% tych firm, millenialsi posiadają około 2%.

Posiadanie domu może pomóc

W ankiecie przeprowadzonej przez Fundera szanse na otwarcie udanej małej firmy wzrastają o 10%, jeśli posiadasz dom. Wynika to po części z kredytów bankowych, które można uzyskać, korzystając z domu jako zabezpieczenia. Możesz czuć się pewniej, otwierając firmę, ponieważ możesz wykorzystać przestrzeń w swoim domu i uzyskać pomoc od tych, którzy z tobą mieszkają.

Rekommenderad:  Czym jest strategia content marketingu? (I jak go stworzyć!)

Koszty ubezpieczenia zdrowotnego

Jednym z największych problemów, które mogą mieć wpływ na małą firmę, jest koszt ubezpieczenia zdrowotnego. Prezydent Barrack Obama wdrożył ustawę Affordable Care Act (ACA), aby pomóc jednostkom w uzyskaniu niedrogiego ubezpieczenia zdrowotnego. Za prezydenta Donalda Trumpa plan ten został ograniczony. Jeśli masz wcześniejszy problem medyczny, możesz mieć trudności z uzyskaniem potrzebnego ubezpieczenia. Może to powstrzymać Cię od rozpoczęcia nowej działalności lub pełnego poświęcenia się jej.

Cyberzagrożenia

Kolejną kwestią, która może Cię dotknąć, jest ryzyko cyberataku. Według websafetyadvice.com 43% cyberataków dotyczyło witryn małych firm. Cyber ​​Security Ventures odkryło również, że 60% małych firm działających w sieci zostanie całkowicie zamkniętych w ciągu sześciu miesięcy od wystąpienia jednego z takich ataków.

Typowe przyczyny niepowodzeń

Najczęstszym powodem niepowodzenia małej firmy jest to, że właściciel nie ma wystarczającego kapitału. Nie możesz polegać wyłącznie na swoich oszczędnościach, zwłaszcza gdy Twoja firma się rozwija. Ponad 80% wszystkich małych firm zamyka się z powodu problemów finansowych i kapitałowych. Kolejne 46% upada z powodu braku doświadczenia właścicieli lub niekompetencji zatrudnianych przez nich pracowników. Niektóre inne przyczyny niepowodzeń tych firm wynikają z tego, że rozwijały się lub skalowały zbyt szybko, nie oferowały dobrej obsługi klienta lub nie mogły konkurować na rynku.

Szczęście właściciela

Około 70% właścicieli małych firm, poproszonych o ocenę swojego szczęścia w skali od 1 do 10, wybrało liczbę od 5 do 10. Ponad połowa osób, które wzięły udział w ankiecie, oceniła swoje szczęście na 9 na 10.

Nowe prace

W latach 2000-2017 małe firmy dodały więcej niż 8.4 milion miejsc pracy na rynku. Obejmuje to lata recesji, kiedy główni pracodawcy zwalniali pracowników. Ponad 50% osób pracujących w małych firmach twierdzi, że jest zadowolona lub zadowolona ze swojego stanowiska. Blisko 90% tych właścicieli oferuje obecnie ubezpieczenie zdrowotne również swoim pracownikom.

Prowadzenie małej firmy daje szansę poświęcenia się czemuś, co wkłada pieniądze do kieszeni i pozwala wspierać najbliższych. Chociaż niektóre statystyki mogą być nieco przerażające i skłaniają do zastanowienia, inne statystyki pokazują Twoje szanse na sukces, gdy masz solidny biznesplan i dobre inwestycje.

Spojrzenie na najlepsze statystyki małych firm na rok 2020 to dobry sposób, aby upewnić się, że jesteś gotowy do uruchomienia tego planu.

Mamy dla Ciebie jeszcze więcej statystyk!

Facebook Statystyki na żywo

Statystyki marketingu afiliacyjnego

Statystyki LinkedIna

Statystyki marketingu wideo

Statystyki marketingu mobilnego

Statystyki WordPressa

Statystyki Ubera

Instagram Statystyki

YouTube Statystyki

Statystyki blogowania

Twitch Statystyki

Statystyki Magento

Statystyki Joomli

Statystyki internetowe

Statystyki nazw domen

Chińskie statystyki mediów społecznościowych

Poniższe dwie zakładki zmieniają zawartość poniżej.

Nazywam się Jamie Spencer i spędziłem ostatnie 10 lat na budowaniu blogów zarabiających pieniądze. Po coraz zmęczony 9-5, dojeżdżając do pracy i nigdy nie widząc mojej rodziny, zdecydowałem, że chcę wprowadzić pewne zmiany i założyłem swojego pierwszego bloga. Od tego czasu założyłem wiele niszowych blogów, które odniosły sukces, a po sprzedaży mojego bloga survivalowego postanowiłem uczyć innych ludzi, jak robić to samo.