StayLowCC ułatwia korzystanie z Centrum sterowania jedną ręką

StayLowCC ułatwia korzystanie z Centrum sterowania jedną ręką 1

Korzystam z Centrum sterowania prawie codziennie, a w niektórych przypadkach skróty w górnej części wyświetlacza mojego iPhone'a mogą być trudne do osiągnięcia za pomocą jednej ręki. Biorąc pod uwagę okoliczności, jestem szczególnie podekscytowany, aby porozmawiać o nowo wydanej poprawce w jailbreaku, o nazwie StayLowCC autor: ubik.

Tak jak sama nazwa wskazuje, StayLowCC przenosi zestaw przełączników Control Center tak daleko na ekranie, jak to możliwe. Przykład tego przedstawiono na zrzucie ekranu powyżej.

Krótko mówiąc, StayLowCC jest porównywalny ze stałym trybem osiągalności interfejsu Control Center, ponieważ znacznie ułatwia dotarcie do rzeczy jedną ręką. To, jak daleko wszystko się przesuwa, zależy od liczby włączonych przełączników i skrótów, ale w tym przypadku interfejsy z mniejszą liczbą przełączników i skrótów są znacznie przesunięte w dół.

StayLowCC nie ma żadnych opcji konfiguracji, a szczerze mówiąc, nie potrzebuje żadnych. Każdy, kto szuka rozwiązania problemów związanych z korzystaniem z Control Center w pojedynkę, pokocha sposób, w jaki poprawka działa od razu po wyjęciu z pudełka.

Jeśli chcesz wypróbować StayLowCC, możesz pobierz go za darmo z repozytorium Twickd w preferowanym menedżerze pakietów. Ulepszenie obsługuje jailbreak iOS 12 i 13 urządzeń.

Czy dodasz StayLowCC do arsenału poprawiania jailbreak? Dyskutuj w komentarzach.