Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Studenci: Czy macie te gadżety?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Studenci: Czy macie te gadżety?

Gadżety edukacyjne i rozrywkowe są częścią codziennego życia większości studentów. Chociaż prawdopodobnie znasz popularne gadżety, takie jak iPad, iPod, iPhone i Xbox, istnieją inne, mniej znane gadżety, które zasługują na uwagę.

Livescribe 4 BG Echo Smartpen

To poręczne urządzenie rejestruje wszystko, co słyszysz i piszesz, w tym zachwycające odgłosy chrapania kolegów z klasy! Z łatwością znajdź to, czego szukasz w swoich brudnych notatnikach, dotykając słowa. Dzięki temu możesz słuchać tego, co powiedział instruktor, podczas gdy Ty jesteś zajęty pisaniem. Pióro działa poprzez pisanie na specjalnym papierze Livescribe. To obecnie jeden z najpopularniejszych gadżetów wśród studentów!

Możesz także przesłać obrazy swoich notatek i nagrania audio z wykładu do komputera. Wpisz określone frazy lub słowa w oknie wyszukiwania, a Livescribe Desktop podświetli każde miejsce, w którym je wpisałeś w swoich notatkach. Ten produkt kosztuje od 150 do 170 dolarów plus koszt specjalnych notatników, które należy kupić.

Sejfy

Trzymaj cenne przedmioty ukryte w sejfie. Tak, możesz kupić skarbonkę, ale może ona przyciągnąć niechcianą uwagę. Zamiast tego umieść swoje kosztowności w puszce po zupie z kurczakiem Campbell’s, puszce Pringles lub w sejfie na książki. Ceny tych produktów wahają się od 15 do 30 dolarów.

Czytnik cyfrowy Sony w wersji dotykowej z 6 calowy ekran dotykowy

Łatwe wyszukiwanie tytułów książek jednym ruchem palca. Uzyskaj dostęp do książek w sklepie internetowym Sony, przeglądaj ponad 500 000 bezpłatnych tytułów z domeny publicznej od Google lub korzystaj z urządzenia, aby wypożyczać książki z bibliotek publicznych. Czytnik cyfrowy zawiera wbudowany słownik elektroniczny Oxford American English. Dostępna jest wirtualna klawiatura, która umożliwia robienie notatek i wyróżnianie sekcji. Ten gadżet waży mniej niż 9 uncji i kosztuje około 244 dolarów.

Rekommenderad:  Informacja prasowa — Sustainability Summit TiE kończy się wręczeniem nagród TSS Social Enterprises Awards

Odwróć kamerę

Użyj tej małej kamery, aby nagrywać zabawne filmy ze znajomymi. Jeśli są niesmaczne, nie wkładaj ich YouTube; potencjalni pracodawcy sprawdzają portale społecznościowe! Wiele lat później, gdy będziesz odnoszącym sukcesy dyrektorem generalnym firmy z listy Fortune 500, przypomnij sobie, oglądając nagrania, dobre chwile spędzone z przyjaciółmi ze studiów.

iHome iP49

Jest to przenośny system audio z możliwością ładowania, przeznaczony do telefonów iPhone i iPodów, zawierający także radio z budzikiem. Firma podaje, że radio oferuje dźwięk o studyjnej jakości. Budzik pozwala obudzić się przy dźwiękach telefonu iPhone, iPoda lub irytującego brzęczyka. Użyj tego alarmu, aby mieć pewność, że dotrzesz do celu 5 Zajęcia jogi AM.

Budzik Moshi sterowany głosem

Aktywuj Moshi, mówiąc „Hello Moshi”, ale staraj się nie być sarkastyczny! Moshi odpowiada, mówiąc: „Proszę wydać polecenie”. Oto niektóre funkcje, jakie może wykonywać zegar, wydając mu polecenia głosowe:

  • Podaje aktualny czas.
  • Ustawia czas.
  • Ustawia alarm.
  • Informuje o godzinie, o której ustawiony jest alarm.
  • Gdy używasz głosu do wyłączania alarmu, Moshi podaje także aktualną godzinę, datę i temperaturę.
  • Aktywuje jeden z trzech dostępnych dźwięków do snu, który następnie odtwarza pięć minut kojących dźwięków, które pomogą Ci zasnąć.
  • Włącza światło nocne.

Moshi kosztuje od 40 do 50 dolarów.

Identiflyer Śpiewający budzik

Jeśli imprezowałeś trochę za dużo, ale następnego wieczoru musisz wstać przed kolacją, rozważ zakup kojącego, śpiewającego budzika. Brzmi znacznie lepiej niż irytujący brzęczyk, prawda? Włóż kartę „Ptaki pięknych pieśni” do zegara i wybieraj spośród różnych ptasich serenad. Zegar współpracuje z 24 kartami utworów. Funkcja trybu godzinowego odtwarza co godzinę inny śpiew ptaka. Ten produkt kosztuje około 30 dolarów.

Zeloc Itty Bitty Book Light Volume 2

Rekommenderad:  6 Mało znane tajne sztuczki, które zmienią nieznajomych w klientów, a klientów w adwokatów

Użyj tego produktu do nauki, gdy Twój współlokator śpi. To maleńkie, jasne światło przyczepia się do książki, oświetla dwie strony i nie tworzy cienia ani odblasku. Kosztuje od 20 do 30 dolarów. Firma oferuje również Itty Bitty Book Light LED Edition, którą można kupić za 35 dolarów.

Ceny są różne, więc zanim kupisz jeden z tych przydatnych gadżetów, sprawdź kilka sklepów internetowych lub wersje stacjonarne.