Subskrypcja Curiosity Stream to lepsze wykorzystanie Twoich pieniędzy niż jakakolwiek inna subskrypcja OTT

Jako dziecko zawsze fascynowały mnie kanały telewizyjne takie jak Discovery Channel, National Geographic czy Animal Planet. Oglądałem je bardziej niż jakikolwiek inny kanał telewizyjny.

A kiedy wyszedłem z domu bez dostępu do telewizji, zwróciłem się do Internetu po informacje, to był początek 2000 roku, a spokój w Internecie nie był wystarczająco dobry, aby przesyłać strumieniowo filmy.

Nie było też żadnych platform, które mogłyby przesyłać strumieniowo filmy, a nawet je pobierać, YouTube stał się popularny i powszechnie znany w 2006 roku, były to głównie śmieszne filmy.

Szybkie przejście do 2019 r. Mamy dziesiątki usług przesyłania strumieniowego wideo na żądanie, od Netflix do Amazon Prime, do regionalnych serwisów streamingowych takich jak Hotstar lub Hooq.

I gdzieś leży usługa przesyłania strumieniowego online zwana strumieniem ciekawości, która ma ogromną bibliotekę oryginalnych filmów dokumentalnych.

Zanim obejrzałem, widziałem reklamy Pre-roll CuriosityStream YouTube lub a Facebook wideo, tak bardzo, że w końcu postanowiłem spróbować.

Po wylądowaniu na stronie i znalezieniu modelu cenowego znalazłem, że jest on niezwykle przystępny po $2.99 / miesiąc, czyli orzeszki ziemne w porównaniu do Netflix.

Niewątpliwie Strumień ciekawości przeznaczony jest głównie dla odbiorców, którzy szukają oryginalnych filmów dokumentalnych. Mimo to fajny produkt zawsze powinien być drogi niż produkty głównego nurtu.

Jest więc miłą niespodzianką, że jest tańszy niż jakakolwiek inna usługa wideo na żądanie.

Minęło kilka dni, odkąd oglądam treści ze strumienia ciekawości i jestem pod wrażeniem. Wydaje mi się, że lepiej wykorzystać mój czas na słuchanie non-fiction w ciekawym dokumencie niż oglądanie czegoś na Netflix.

Co ciekawe strumień ciekawości jest założony przez Johna S. Hendricksa, który jest także założycielem Discovery Channel, jednego z moich ulubionych kanałów telewizyjnych.

I że usługa przesyłania strumieniowego ciekawości istnieje od 2015 r., A jej uruchomienie nastąpiło 18 marca 2015 r., A międzynarodowa dostępność będzie dostępna 29 września 2015 r.

Subskrypcja Curiosity Stream to lepsze wykorzystanie Twoich pieniędzy niż jakakolwiek inna subskrypcja OTT 1

Plan treści HD jest dostępny za $20,99 miesięcznie, co jest tanie, możesz go jeszcze obniżyć, jeśli rozliczasz go co roku, więc cena wynosi 11,99 USD, czyli około dolara miesięcznie.

Przesyłanie strumieniowe treści w jakości HD jest całkiem w porządku, jeśli planujesz oglądać je na urządzeniach mobilnych.

Szczerze mówiąc, oglądałem treści HD na moim 43-calowym telewizorze 4k i okazuje się być przyzwoity, ale jeśli chcesz super wysokiej jakości, możesz wybrać plan 4K, który będzie kosztował nieco więcej.

Plan 4K zaczyna się od $9.9 miesięcznie, a jeśli rozliczasz się co roku, kosztuje to 41 USD. 99.

Subskrybuj strumień ciekawości