Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Świetlana przyszłość handlu elektronicznego

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Świetlana przyszłość handlu elektronicznego

Jeśli zastanawiasz się, co dalej z Twoją firmą, rozważ przejście do trybu online. Handel elektroniczny wzrósł o 12% w pierwszym kwartale 2014 r. i przewiduje się, że do 2018 r. przekroczy 150 miliardów dolarów. Ale nie myśl, że przejście do trybu online oznacza konieczność poświęcenia lokalizacji sklepu fizycznego. Twój nowy biznes online powinien być komplementarnym rozszerzeniem Twojej istniejącej marki. Jakie są zatem korzyści z nowego przedsięwzięcia online?

Poszerzanie grona odbiorców Twojego produktu

Nawet jeśli Twój sklep znajduje się w idealnej lokalizacji w Twoim mieście, Twój lokalny marketing prawdopodobnie nie będzie w stanie przekroczyć granic stanowych lub międzynarodowych bez pomocy obecności online. Skuteczny sklep internetowy może przyciągnąć szerokie grono odbiorców dla Twojego produktu.

Spotykaj się z klientami, kiedy i gdzie Cię potrzebują

58% z 2 miliard internautów dziennie spędza czas na zakupach online. Jeśli masz lojalnych klientów, którzy wyprowadzają się z miasta lub zamieniasz wczasowicza w klienta, w jaki sposób będą uzupełniać zapasy Twojego produktu bez sklepu internetowego? Ponadto lokalizacja Twojego sklepu ma ustalone godziny, co ogranicza dostęp klientów i sprzedaż potencjalnych klientów. Założenie sklepu internetowego da klientom 24/7 dostęp do Twojego produktu z dowolnego miejsca.

To tania inwestycja

Masz istniejący ekwipunek, który właśnie otwierasz dla nowych odbiorców. Stworzenie sklepu internetowego jest znacznie tańsze niż otwarcie dodatkowej fizycznej witryny sklepowej. 3dcart oferuje różnorodne opcje sklepów dopasowane do potrzeb Twojej firmy, które pomogą w budowaniu rozszerzenia Twojej marki online.

Handel elektroniczny będzie nadal rósł wykładniczo, więc nie przegap tej okazji. Dostosuj swoją firmę do zmieniających się potrzeb klientów. 3dcart ułatwia przeniesienie Twojej firmy do Internetu, od stworzenia sklepu, przez hosting, po instalację narzędzi SEO, możemy pomóc przenieść Twoją firmę na wyższy poziom.

Rekommenderad:  Rich Rao z Facebook: Chcemy pomóc małym firmom w prowadzeniu handlu na wiele różnych sposobów