świetna opcja przy niskim budżecie

Nowy Samsung Galaxy Note 10 Lite jest już dostępny w sprzedaży w Hiszpanii, a na Blogthinkbig.com przedstawimy wszystkie szczegóły tego urządzenia.

W sierpniu 2019 r., Samsung świętował „Unpacked 2019” w Nowym Jorku (USA) i ogłosił dwa z nich smartphones najbardziej pożądany w tym roku: Samsung Galaxy Note 10 i Samsung Galaxy Note 10 Plus. Firma z Korei Południowej zrobiła różnicę w stosunku do innych marek, prezentując oba terminale.

Ale wciąż miał asa w rękawie. On 3 W styczniu oficjalnie zaprezentowano niedrogą wersję tego asortymentu – Galaxy Note 10 Lite, urządzenie, które łączy funkcje jego starszych braci i jest już dostępne w Hiszpanii. Pytanie brzmi: czym się różnią?

Bardziej dostępny i ekonomiczny

Po pierwsze, należy o tym pamiętać Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10 Plus współdzielił ten sam procesor Exynos 9825 Ośmiordzeniowy czujnik linii papilarnych wbudowany w sam ekran i łączność Bluetooth 5.0, NFC i LTE. Główne różnice były następujące:

Wyświetlacz: standardowy model zawiera wyświetlacz 6,3 cale i „plus” z 6,8 cale Pamięć RAM: do 8 GB pamięci RAM dla standardu i 12 GB dla „Plus”. Bateria: 3.5000 mAh kontra 4.3000 mAh. Sekcja fotograficzna: potrójny tylny aparat dla Galaxy Note 10 i poczwórna kamera do „Plus”.

«Doświadczenie Galaxy bardziej spektakularne, teraz bardziej dostępne dla wszystkich«, Z tym motto prezentuje firma wersja „Lite” z Galaxy Note 10. Jakie są jego cechy? To urządzenie integruje Wyświetlacz Infinity-O Full HD + Super AMOLED 6,7 cale. Nieźle w porównaniu do topowego modelu.

Ponadto, Galaxy Note 10 Lite zawiera procesor Exynos 9810, maksymalnie RAM 8 GB i bateria o pojemności 4.500 mAh Dzięki szybkiemu ładowaniu osiąga 100% w ciągu zaledwie godziny. Jeśli chodzi o twoje sistema Fotograficzna, w przeciwieństwie do innych modeli, ta wersja zawiera kwadratowy moduł dla trzech tylnych czujników: 12-megapikselowa matryca, ultra-szeroki kąt czujnika i teleobiektyw. Tymczasem aparat do selfie ma rozdzielczość 32 megapikseli, co zapewnia dobrą jakość obrazu.

świetna opcja przy niskim budżecie 1 Źródło: Samsung

Zawiera słynny inteligentny ołówek Samsung

Wielką nowością tego urządzenia jest to, że pomimo jego niższej wersji zawiera Słynny długopis Samsunga Spen ’. Sprytny ołówek, który pozwala rysować i pisać na telefonie komórkowym, robić notatki i uwidaczniać cały swój potencjał twórczy.

Samsung Galaxy Note 10 Lite jest teraz dostępny w Hiszpanii w różnych wersjach i kolorach (Aura Black, Aura Red i Aura Glow) i Możesz go kupić od 600 euro w wersji 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej.