Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Świętujemy ojców startupów 3dCart!

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Świętujemy ojców startupów 3dCart!

W czerwcu 3dCart honoruje ciężko pracujących ojców, którzy korzystają z 3dCart, aby rozwijać swoją przedsiębiorczą podróż. Ci ojcowie start-upów 3dCart wkroczyli w świat e-commerce, aby zmienić swoje rodziny na lepsze.

1) eventtable.com

„Zaczęliśmy naszą witrynę dwa lata temu, tuż przed narodzinami mojej córki, wiedząc, że będziemy musieli zarobić więcej pieniędzy. Kiedy się pojawiła, dodaliśmy więcej produktów dla dzieci. Wkrótce będzie modelką krzesła na naszej stronie Ta motywacja pomogła zwiększyć sprzedaż, ponieważ w tym roku zrobimy ponad milion online”.

2) nektar-życia.com

Firma Nectar of Life została założona w 2002 roku przez Martina i Hannah Jennings. Ich celem jest palenie najlepszych kaw dla smakoszy, które posiadają WSZYSTKIE certyfikaty zarówno ekologiczne, jak i Sprawiedliwego Handlu. Martin do dziś jest mistrzem palenia i odpowiada za cały internet Nectar of Life stworzył zupełnie nową witrynę przy użyciu 3dCart pod koniec 2014 r. Nowa witryna już zyskuje na popularności w bezpłatnych wynikach wyszukiwania we wszystkich głównych wyszukiwarkach”.

3. monogramminglife.com

„Pomagałem mojej żonie w uruchomieniu jej nowego biznesu i zostałem powołany do stworzenia jej sklepu internetowego. Zanim znalazłem 3dCart, przejrzałem (i wypróbowałem) kilka różnych rozwiązań na rynku. Nie jestem projektantem stron internetowych ani nie jestem Jestem grafikiem, więc potrzebowałem systemu, który byłby prosty lub złożony, tak jak tego potrzebowałem. Wciąż nad nim pracuję i dużo się uczę, więc spodziewam się, że z czasem będzie coraz lepiej”.

4) instrumentoutfitters.com

„Należę do drugiego pokolenia rodzinnej firmy. Mój ojciec założył nasz sklep muzyczny w 1970 roku. Nigdy nie mieliśmy zbyt wiele do czynienia z e-commerce/internetem. Byłem coraz bardziej sfrustrowany wielkością sprzedaży, którą traciliśmy na rzecz więc zdecydowałem się wskoczyć i założyłem Instrument Outfitters — dział e-commerce naszego sklepu stacjonarnego.
Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o tym, jak bardzo kocham platformę e-commerce 3dCart. Przynajmniej próbowałem 3 innych firm przed 3dCart i moim zdaniem nic nie może się równać z funkcjonalnością i łatwością obsługi.”

Rekommenderad:  Napraw Menedżera okien pulpitu przestał działać

5) eabco.net

” Założona w 1982 roku firma EABCO zaczynała jako wydawca książek komputerowych.
W 2013 roku zdaliśmy sobie sprawę, że MUSIMY mieć lepszy system koszyków. Zrobiliśmy zakupy w programie IRSCE i ostatecznie zdecydowaliśmy się na system 3dCart… To było fantastyczne. Wydaje mi się, że dało nam to internetowy wygląd i atmosferę większych firm”.

6) shadyproducts.com

„Shady Products to firma ojca i syna. Jesteśmy firmą, która ręcznie wykonuje pokrowce na motocykle w Denver w stanie Kolorado. Pokrowce na produkty Shady są wykonane dla modelu/marki motocykla, który nie ma jednego rozmiaru dla wszystkich. Pokrowce można dostosować pod względem pokrycia i koloru. Nasze pokrowce są do użytku w podróży i na co dzień 5 lat temu i co roku rosną. Do produkcji naszych wysokiej jakości produktów używamy tylu materiałów, które są produkowane w USA”.

7) www.bead3.com

„Moja żona i ja rozpoczęliśmy naszą działalność związaną z dostarczaniem koralików 10 lat temu, kiedy oboje pracowaliśmy na pełny etat. Później 2 lat ciężkiej pracy w obu przypadkach mogliśmy zrezygnować z pracy na pełen etat i skoncentrować się na naszym biznesie internetowym. Pewnego dnia byłem bardzo dumnym tatą, kiedy moja córka zrobiła kilka świetnych zdjęć niektórym z naszych nowych produktów”.

8) www.ontariotelescope.com


„Teleskop i akcesoria Ontario to miejsce internetowe dla hobbystów i astronomów, którzy szukają nowego sprzętu. Założyłem ten biznes, ponieważ kocham swoje hobby i chciałem przekształcić je w biznes. Rozrosło się do czegoś, czego nie wyobrażałem sobie rok temu. Reprezentowanie międzynarodowych producentów i łączenie ich razem z innymi entuzjastami astronomii jest dla mnie niesamowite. 3dCart ułatwił mi budowanie biznesu online i dotarcie do moich klientów.

9) wolnyczas wolny.3dcartstores.com


„Musiałam wymyślić siebie na nowo, kiedy mój syn i córka pojawili się na tym świecie.
Gdy byli małymi dziećmi, zdiagnozowano u nich autyzm. Zaangażowanie w edukację i terapię logopedyczną moich dzieci uświadomiło mi, że czytanie, komunikacja i rozwiązywanie problemów to wydarzenia, które nas otaczają. Ta świadomość stała się moim sposobem myślenia i ostatecznie moim celem.
Moja strona internetowa pozwoliła mi zrealizować ten cel, wykorzystując umiejętności, w których wielu moich byłych współpracowników uważało mnie za tak dobrych: tworzenie samouczków i poradników. Przejście od absolwenta informatyki z tytułem zawodowym i pensją pochłaniającą treści innych ludzi do właściciela małej firmy z celem stworzenia własnego było odyseją, 25-letnią odyseją.
Dziękuję, 3dCart, za most, który pomógł mi umożliwić to przejście!”

Rekommenderad:  Adport Review – najlepsza sieć reklamowa oferująca rozwiązania monetyzacji 360º dla wydawców w 2023 r.

10) sniperfishing.co.nz / cacheme.co.nz

“Cześć, mam 2 start-upy obsługujące 3dCart. Jednym z nich jest witryna sprzedaży detalicznej sprzętu wędkarskiego, z której około 50% jest pozyskiwanych i markowych pod naszą własną marką „Sniper”. Działa ona od około 12 miesięcy. Prowadzę również inną firmę o nazwie „Cacheme if you can”, która specjalizuje się w produktach do geocachingu. Ponownie jest to biznes typu start-up, od którego zacząłem 4-5 znowu miesiące. Ponownie około 50-60% naszych produktów jest pozyskiwanych i markowych pod naszą własną marką. Prowadzę obie te firmy, a także pracuję na pełen etat jako grafik w największej nowozelandzkiej firmie multimedialnej i znajduję czas na 3 dzieci i żona”.