Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

SwiftKey Microsoftu 7.0 Pobiera nowy pasek narzędzi z GIF-ami i naklejkami

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: SwiftKey Microsoftu 7.0 Pobiera nowy pasek narzędzi z GIF-ami i naklejkami

Swiftkey to jedna z najpopularniejszych klawiatur innych firm dostępna zarówno dla Androida, jak i iOS. Firma została przejęta przez Microsoft w 2016 roku. SwiftKey 7.0 to pierwsza duża aktualizacja po przejęciu Microsoftu. Aktualizacja zawiera kilka nowych, ekscytujących funkcji. Centrum klawiatury zostało teraz zastąpione nowym paskiem narzędzi, który zapewnia dostęp do plików GIF, funkcji lokalizacji i funkcji kalendarza. Za pomocą tego paska narzędzi można błyskawicznie użyć wybranego GIF-a wraz z pakietem naklejek.

Chociaż funkcja GIF jest już dodana do paska narzędzi, wkrótce pojawią się funkcje lokalizacji i kalendarza. Udostępnianie lokalizacji będzie początkowo dostępne w Indiach i USA. Użytkownicy SwiftKey będą mogli wysłać w wiadomości adres pobliskiej lokalizacji. Funkcja kalendarza umożliwi użytkownikom tworzenie spotkań i przypomnień bezpośrednio z klawiatury oraz wstawianie ich na platformach komunikacyjnych. A propos, jest całkiem oczywiste, że Microsoft chce ulepszyć swoją grę i konkurować z aplikacją Google Gboard na iOS i Androida.

Użytkownicy mogą dodawać naklejki podczas wysyłania wiadomości, a także edytować je. Korzystając z szablonów, można także tworzyć własne naklejki i zapisywać je w Kolekcjach. Gdy już to zrobisz, dostęp do naklejek będzie można uzyskać w Kolekcjach, dotykając ikony „przypinania” na pasku narzędzi. SwiftKey otrzyma pakiet naklejek Microsoft.

Poza tym SwiftKey 7.0 będzie dostępny w 8 nowe języki „Lish”, w tym asamski, bengalski, kannada, malajalam, marathi, nepalski, orija i telegu. Języki Lish określane są jako hybryda języka regionalnego wraz z angielskim. To daje łączną liczbę obsługiwanych języków indyjskich do 40. Mówi się, że SwiftKey pracował również nad swoimi podstawowymi funkcjami, takimi jak szybkie i łatwe pisanie, inteligentna autokorekta, płynność i przewidywanie następnego słowa. Po wprowadzeniu nowej aktualizacji użytkownicy SwiftKey będą mieli dostęp do naklejek, GIF-ów, ustawień, motywów i schowka.

Table of Contents