Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

SyFy rezygnuje z serialu „Nightflyers” po jego pierwszym sezonie

„Nightflyers” pojawia się na Netflix, ale żegna się z SyFy, ponieważ po premierze pierwszego sezonu serial zostanie odwołany przez sieć kablową należącą do NBCUniversal.

Tak jak mówiliśmy przy poprzednich okazjach, „Nightflyers” to powieść napisana przez George’a RR Martina – twórcę opowieści, które dały początek popularnej „Game of Thrones” – która opowiada historię ośmiu naukowców, którzy weszli na pokład statku kosmicznego, którego nazwa nadaje projektowi tytuł, wyruszają w podróż, aby nawiązać kontakt z życiem pozaziemskim, ale przygoda odkrycia szybko przeradza się w walkę o przetrwanie.

Ten projekt stanowił ogromne ryzyko dla SyFy, zwłaszcza że stał się najdroższą serią, jaką kiedykolwiek opracowała sieć. Z tego samego powodu starali się wzbudzić wokół projektu jak największe zainteresowanie.

2 grudnia miał premierę jednocześnie na platformach cyfrowych i w telewizji, jednak serial nie trafił do gwiazd tak, jak powinien. Licząc na premierę z 630 tys. widzów, spadek do ostatniego rozdziału był porażką sieci, gdyż dotarła do zaledwie 420 tys. osób.

Według odmiany, Ta wiadomość od SyFy pojawiła się tuż po tym, jak jedna z gwiazd serialu, David Ajala, została obsadzona w ramach nowego projektu CBS „Under The Bridge”. Tak więc spekulacje dotyczące odwołania mogą zacząć się toczyć: czy to z powodu rozczarowujących liczb, czy z powodu utraty jednego z aktorów?

Po tym odwołaniu seriale, które ożywiają sieć NBCUniversal, nie są liczne, ale mamy nadzieję, że mają inny wynik. Van Helsing, The Magicians, The Purge, Happy, Krypton, Wynonna Earp i niedawna Deadly Class są reprezentantami kanału w wyścigu o publiczną uwagę.