Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Symulowanie twarzy znanych i historycznych postaci w nowoczesnym stylu

Przekonanie, że większość postaci historycznych ma charakter nadprzyrodzony i nadludzki, jest tak powszechne w społeczeństwach, że artyści próbują normalizować tych ludzi, odtwarzając ich twarze.

Bliska rzeczywistości twarz wielu znanych i legendarnych postaci pozostaje w aurze niejednoznaczności. Długi odstęp czasu i kunszt artystów, którzy namalowali lub wyrzeźbili twarze tych krytycznych ludzi, sprawiają, że wyglądają one jak mityczne nadludzie.

Wspomniany przypadek sprawia, że ​​porównywanie się z nimi wydaje się nieco naciągane; Bo rzadko potrafimy sobie wyobrazić ich jako zwykłych ludzi z codziennymi potrzebami.

Ważne jest, abyśmy nie zapominali, że są to zwykli ludzie, jak my wszyscy. Heatherly Diao, artystka, martwi się, kto lubi przypominać ludziom o tej kwestii; Dlatego przy pomocy bardzo dostępnej obecnie i dającej piękne efekty sztucznej inteligencji zaczął rekonstruować twarze znanych osób w nowoczesnym stylu.

Diao wierzy, że jego sztuka może w dużym stopniu udowodnić, że wszystkie te słynne postacie historyczne były ludźmi takimi jak my. Zapraszamy do obejrzenia twarzy zrekonstruowanych przez Diao w kontynuacji dzisiejszej migawki.

Matao Tatunca

Uważam, że te legendarne i historyczne postacie były niezwykłe. Dzięki swojemu wysiłkowi i pracy zapisali się w historii. Historyczne znaczenie tych ludzi nigdy nie zniknie.

Apollo

Święty Józef (Youssef Najjar)

Hatszepsut, faraon

Leonardo da Vinci

Lucyfer

Jandar

Izaaka Newtona

Królowa Nefretete

Zeus

Statua Wolności

Kaligula (trzeci cesarz rzymski)

Całun Turyński

Jana Sebastiana Bacha

Salahuddin Yusuf Ayyubi

Isabel, cesarska księżniczka Brazylii

Beethovena

Afrodyta

Krystyna z Danii

Antonio Lucho Vivaldiego

Fryderyk Franciszek Chopin

Mary Shelley

Posąg Dawida

Kleopatra

Pani Alchi

Rekonstrukcja twarzy znanych postaci/

Możesz śledzić stronę Heatherly Diao na Instagramie, aby zobaczyć więcej zdjęć tej artystki. Mamy nadzieję, że ta część migawki była dla Państwa interesująca. Co sądzisz o tych odrestaurowanych obrazach? Który podobał Ci się najbardziej?

Pobieranie premium motywów WordPressPobieranie premium motywów WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz zerowe motywy WordPressdarmowy kurs on-linepobierz oprogramowanie lawyPobierz motywy WordPresspobierz płatny kurs Udemy za darmo