Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

System operacyjny Fitbit 2.0: Nowe funkcje, o których powinieneś wiedzieć

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: System operacyjny Fitbit 2.0: Nowe funkcje, o których powinieneś wiedzieć

Fitbit wczoraj wypuścił drugą wersję Fitbit OS wraz z nowymi, atrakcyjnymi urządzeniami – Versa i & Ace. Choć możesz je szczegółowo poznać tutaj, w tym poście przedstawiam funkcje kolejnej wersji Fitbit OS, o których powinieneś wiedzieć.

Pamiętaj, że większość tych funkcji będzie dostępna dopiero od maja 2018 r., kiedy zaczną być wdrażane na kompatybilnych urządzeniach.

System operacyjny Fitbit 2.0 Cechy:

1. Nowe powiadomienia:

Aplikacja Fitbit wysyła wiadomość nowy typ powiadomień o liczbie kroków pozostałych do celu, czasie snu oraz wyzwaniach i osiągnięciach. Będą one również widoczne na Twoim zegarku.

2. Wysyłaj szybkie odpowiedzi dla użytkowników Androida

Odpowiedzi te mogą być wstępnie wypełnionymi lub dostosowywalnymi odpowiedziami na wiadomości tekstowe i komunikatory. Rozszerzono go także o przypomnienia, uroczystości, rejestrowanie, spostrzeżenia, podsumowania snu i wyzwania społeczne, z monitami o podjęcie działań na podstawie Twoich danych.

3. Panel Fitbit na Twoim zegarku:

Będziesz mógł zobaczyć swoje dzienne i tygodniowe statystyki dotyczące zdrowia i kondycji, historię aktywności, tętno i podsumowania ćwiczeń, komunikaty motywacyjne zorientowane na działanie, porady i wskazówki oraz codzienne wskazówki. Będzie również zawierać statystyki, takie jak spożycie wody, spożycie żywności i tak dalej. Zauważyłem, że nawet dzienne statystyki dotyczące liczby kroków pokazują teraz liczbę ostatnich siedmiu dni w postaci słupków z aktualnym stanem dnia z przodu.

4. Głębsza integracja trenera Fitbit:

Będziesz mógł załadować jeden trening z systemem operacyjnym 2.0. Było to bardzo potrzebne, aby uwolnić się od telefonu. system operacyjny 2.0 oferuje jeden dynamiczny trening wybrany przez użytkownika i trzy predefiniowane lub statyczne treningi. Zauważyłem, że możesz także zsynchronizować trening audio z zegarkiem i spodziewam się, że będzie to działać przez Bluetooth. Aby to zrobić, musisz mieć subskrypcję Fitbit Coach.

5. Śledzenie zdrowia kobiet:

Jestem pewien, że Fitbit Versa przyciągnie wiele kobiet, szczególnie swoim kształtem i kolorami. Aby je włączyć, Fitbit OS 2.0 oferuje funkcję, która to zrobi pomóc kobietom śledzić ich cykl menstruacyjny. Tryb pozwoli im rejestrować objawy, takie jak bóle głowy, trądzik i skurcze. Przy dłuższym użytkowaniu będzie w stanie przewidzieć kolejny cykl.

Dane pozostają w aplikacji i są przydatne kiedy chcesz podzielić się szczegółami z lekarzem. To mówi. Fitbit ma w tej sprawie więcej planów. Firma oferuje funkcje, dzięki którym możesz dołączyć do innych kobiet za pośrednictwem Grup na karcie Społeczność aplikacji Fitbit, aby uzyskać wsparcie dotyczące kluczowych tematów, takich jak miesiączki, antykoncepcja, próby zajścia w ciążę, ciąża oraz okres okołomenopauzalny i menopauza.

W przyszłości jako rośnie baza danych wskaźników zdrowia kobiet, dane te mogą pomóc Fitbit w dostarczaniu jeszcze większej liczby informacjitakie jak wpływ cyklu na Twoją aktywność, sen, wagę i odżywianie oraz potencjalny wpływ tych czynników na cykl.

6. Konto rodzinne Fitbit

Uruchomiono Fitbit As Fitbita dla dzieci. To prawdopodobnie pierwszy raz, kiedy jakakolwiek firma fitness próbuje zaangażować rodzinę, zwłaszcza dzieci. To powiedziawszy, aplikacja Ci to zaoferuje utwórz grupę rodzinną i dodaj do niej członków. Jest to przydatne, jeśli wszyscy w Twojej rodzinie korzystają z trackera Fitbit.

To, co najbardziej mi się podobało w tej funkcji, to fakt, że dzieci mogą pozostać bez telefonu. Tak naprawdę nie potrzebują telefonu, aby synchronizować codzienne statystyki. Zamiast tego synchronizują je z urządzeniem rodzica. Dostępny jest tryb rodziców i tryb dzieci. Jeśli więc chcesz przekazać im telefon, aby zobaczyć, jak wyglądają statystyki, będą oni ograniczeni tylko do swojego konta. To naprawdę dobry pomysł.

As Fitbita jest przeznaczony dla dzieci. Jest wodoodporny, co oznacza, że ​​jest w stanie przetrwać zachlapanie i rozlanie płynów, ponieważ nie można zabronić dzieciom zabawy na świeżym powietrzu. Zapewnia żywotność baterii do 5 dni; dziesięć zabawnych tarcz zegarów dla dzieci. Oprócz tego dostępne są również funkcje takie jak kroki, aktywne minuty, sen, przypomnienie o porze snu, cichy alarm itp.

Fitbit w końcu dogania Androida Wear i Apple Watchale muszą przyspieszyć dzięki większej liczbie sprzętu, aby przyciągnąć różnych konsumentów i częściej dodawać funkcje systemu operacyjnego.

To powiedziawszy, miną co najmniej dwa miesiące, zanim wszystkie te funkcje zostaną udostępnione. Mam nadzieję, że Fitbit dostarczy produkty na czas, ponieważ zamówienia w przedsprzedaży są już otwarte, a sprzedaż rozpocznie się w drugim kwartale. Nie widzieliśmy jeszcze funkcji SPO2 dostępnej w Fitbit Ionic i przypuszczam, że będzie ona dostępna dopiero wraz z następną dużą aktualizacją.