Szalony Fastweb: 3 miesiące Discovery + subskrypcja ZA DARMO

FastwebZ 5 lipiec 2021, Fastweb zapewnił dostęp do nowej promocji dla wszystkich użytkowników, dedykowanej wszystkim nowym i starym klientom, zarówno dla sieci stacjonarnej, jak i mobilnej. Również ta usługa się rozdaje 3 miesiące za darmo usługa przesyłania strumieniowego Odkrycie +.

Tak więc, oprócz odnowienia swojej flagowej oferty sieci komórkowej, operator uruchomił dziś również nową promocję, która pozwala na dobre za darmo mieć pełną subskrypcję Discovery + 3 miesięcy, obecnie od wartości 7, 99 euro miesięcznie. Dowiedzmy się więcej na ten temat poniżej.

Fastweb: prezent od ben 3 miesiące Discovery Plus

Promocja jest dołączona do wszystkich nowych aktywacji ofert sieci stacjonarnej Fastweb NeXXt Casa oraz we wszystkich ofertach sieci komórkowych, takich jak NeXXt Mobile, NeXXt Mobile Maxi i NeXXt Mobile Data. Nawet jeśli już klienci Fastweb, zarówno w sieci stacjonarnej, jak i mobilnej, mają możliwość zażądania 3 darmowe miesiące Discovery + za pośrednictwem programu lojalnościowego FastwebUP.

Dlatego wszyscy nowi klienci sieci stacjonarnej lub sieci komórkowej Fastweb, którzy aktywowali ofertę od tego czasu 5 Lipiec 2021 r. będą mieli możliwość realizacji kodu promocyjnego Discovery + bezpośrednio w Strefie Klienta MyFastweb. Natychmiast po aktywacji oferty klient może zarejestrować się i uzyskać dostęp do Strefy Klienta MyFastweb za pomocą danych uwierzytelniających otrzymanych SMS-em.

Będąc tutaj, nowy klient Fastweb będzie mógł wykorzystać kupon promocyjny, który daje od pierwszej chwili 3 miesiące Discovery +. W ten sposób będziesz mógł korzystać z usługi przesyłania strumieniowego bez czekania na aktywację stacjonarnej lub mobilnej linii Fastweb. Po upływie trzech bezpłatnych miesięcy subskrypcja nie zostanie automatycznie odnowiona, ale nadal możesz zdecydować, czy chcesz kontynuować, czy nie.