Szczegółowe informacje na temat głośnego czujnika Samsung o rozdzielczości 108 MP Galaxy S11 + krążą w Internecie

Plotki i wycieki Samsunga Galaxy S11 nadal krąży! Teraz, po potwierdzeniu obecności czujnika 108 MP w głównym aparacie, poznamy więcej szczegółów na temat tego elementu.

Samsung wdraża szereg innowacji technologicznych, aby poprawić wyniki fotograficzne swojego kolejnego high-endu. Biorąc pod uwagę wszystko, co dotychczas wiadomo, stoimy przed potężnym smartfonem, który obiecuje wspaniałe zdjęcia w słabym świetle!

Szczegółowe informacje na temat głośnego czujnika Samsung o rozdzielczości 108 MP Galaxy S11 + krążą w Internecie

Plotki o przyszłości Samsung Galaxy S11 było wiele! Od ekranu po własną konstrukcję urządzenia, oczywiście kamery, które będą najbardziej kultowym elementem tego smartfona.

Po wycieku informacji dowiedzieliśmy się więcej o konstrukcji modułu kamery Galaxy S11 + – jako taki dowodzi pewnych podejrzeń i zdjęć krążących w Internecie – teraz dowiadujemy się więcej o głównym aparacie i teleobiektywie smartfona.

Szczegółowe informacje na temat głośnego czujnika Samsung o rozdzielczości 108 MP Galaxy S11 + krążą w Internecie 1

Samsung Galaxy S11 + będzie miał czujnik 108 MP o nazwie ISOCELL Bright HM1

Było już kilka plotek, które wyjaśniały ten czujnik. Sam użytkownik @UniverseIce z Twitter ujawnił już takie informacje. Tym razem jednak podałeś więcej szczegółów na temat tego niesamowitego komponentu!

Zgodnie z informacjami ujawnionymi w jego profilu, wprowadzenie czujnika 108 MP będzie miało na celu poprawę warunków słabego oświetlenia Galaxy S11! Technologia Tetracell już istnieje i zasadniczo łączy cztery piksele w jeden większy piksel … Samsung, w swoim kolejnym high-endie, przenosi go na nowy poziom dzięki Nonacell.

Więc dziewięć pikseli 0,8 μm zostanie przekonwertowany na ogromny piksel o wielkości 2,4 μm! Głównymi zaletami tej innowacji na początku będą zdjęcia nocne, które będą miały znacznie lepszą jakość i szczegółowość!

Teleobiektyw może również zaskoczyć…

Oprócz głównego czujnika Galaxy S11, wydano więcej szczegółów na temat teleobiektywu, który będzie obecny w kolejnej rodzinie topów Samsunga. Jak donosi słynny użytkownik @UniverseIce Twitter, czujnik zbliżenia tych smartphones będzie jednym z pierwszych, który ma dużą liczbę megapikseli.

Dodaje zatem, że teleobiektyw będzie miał co najmniej 48 MP. To sprawia, że ​​Samsung jest liderem w tym wyścigu rozdzielczości dla coraz większych obiektywów zmiennoogniskowych. smartphones obecny.