Szczepionki: nowy raport ISS ujawnia, kto jest zagrożony śmiercią

szczepionki-nowy-raport-iss-ujawnia-kto-zagrożony-śmiercią

O Covid-19 szczepionki I zarazy nowy jest niedostępny Raport tygodniowy zISS. Tym razem ujawnił, kim naprawdę jest ryzyko śmierci. Seria danych, która nie pozostawia wątpliwości, co należy zrobić, aby temu przeciwdziałać pandemia co trwa już prawie dwa lata. Oczywiście ja wyniki powinni uczulić grupę, która nadal nie ufa temu, co to jest władze zdrowotne przygotowują się do walki o SARS-CoV-2. Oto szczegóły.

Szczepionki: ISS alarmuje o śmiertelności tych, którzy nie zostali jeszcze zaszczepieni

Dane zgłoszone w nowym raport co tydzień zISS są bardzo jasne. Właśnie z tego powoduWyższy Instytut Zdrowia uruchomiony alarm: osoby, które jeszcze nie zaszczepiły się, ryzykują powrót do zdrowia i śmierć jeśli jest zainfekowany.

# Covid19 🦠 W przypadku osób powyżej 80. roku życia wskaźnik hospitalizacji w ciągu ostatnich 30 dni 8 razy wyższe w przypadku osób nieszczepionych w porównaniu z w pełni zaszczepionymi (222,5 w porównaniu do 26,8 hospitalizacji / 100 000 mieszkańców), 13-krotnie wyższa śmiertelność (129,5 vs 9,8). Rozszerzony 🔎raport ▶ ️ https://t.co/0WqFqIIUL5 pic.twitter.com/o7LPBaJS2e

– Narodowy Instytut Zdrowia (@istsupsan) październik 9, 2021

Jest kilka osób, które nie miały jeszcze dostępu do pierwsza dawka z szczepionki anty Covid-19, ale tak to traktują poważnie zagrożenie ich życie. W rzeczywistości dane mówią same za siebie. Jak donosił ciekawy artykuł w znanej gazecie Wydruk, stawka hospitalizacje w ostatnim miesiącu jest 8 czasy wyższe dla i nie zaszczepiony w porównaniu ze szczepionymi.

Jeśli porozmawiamy o tym, do kogo to trafi intensywna opieka wartość to 10 razy wyższe dla tych, którzy nie przyjęli pierwszej dawki jednego z szczepionki dostępne w porównaniu do tych, którzy ukończyli szczepionka.

Wreszcie dane, które przerażają społeczność medyczno-naukową. Raport ujawnił, że wskaźnik śmierć od zarazy dla COVID-19 jest dobrze 13 razy wyższe dla tych, którzy nie zostali zaszczepieni i szczepionki w porównaniu do tych, którzy są całkowicie chroniony.

Dane są następnie kontynuowane, wskazując poziom ochrony, w procentach, z szczepionki po pierwszej i drugiej dawce. Kto otrzymał pierwsza dawka jest chroniony dla 63,6% z COVID-19. Zamiast tego ci, którzy już otrzymali druga dawka jest chroniony dla 77,6%. Tutaj mówimy o ochronie przed puszką infekcja.

Wreszcieskuteczność szczepionek, w pełnym cyklu, przeciwkohospitalizacja urodził się w dziewięćdziesiąt dwa%, w zapobieganiu i hospitalizacje urodził się w 94,8% i o śmiertelność jest równe 94,6%.

Tymczasem się wyłaniają nowe konsekwencje że pandemia wyszedł. Na przykład badamy, dlaczego COVID-19 wpłynąć na Kropka z powodu naprężenie od blokad, masek i infekcji u kobiet.