Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Szczyt 5 Aplikacje do zarządzania studentami [iOS, Android]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Szczyt 5 Aplikacje do zarządzania studentami [iOS, Android]

Jako student zawsze jesteś w biegu, zawsze spóźniasz się na kolejny kurs lub zawsze potrzebujesz więcej czasu na dokończenie raportu. Ale problemy te nie kończą się wraz z ukończeniem studiów, a stworzenie dobrego kalendarza jest sprawą najwyższej wagi. Pomyśl o tym, jak o tym, że cały czas masz przy sobie osobistą sekretarkę.

Cóż, Twój smartfon jest zawsze przy Tobie, dlatego z łatwością może pełnić funkcję Twojego osobistego sekretarza. Z prawem aplikacja do zarządzaniakażdy, od studenta szukającego kolejnego kursu po biznesmena szukającego kolejnego spotkania, może odnieść korzyść z posiadania wszystkich potrzebnych informacji dostarczonych im wtedy, gdy ich potrzebują.

Najlepsze aplikacje do zarządzania dla studentów

Mogę zaświadczyć, że potrzebny jest dobry menedżer czasu, który będzie śledził wszystkie moje codzienne zadania i wiem z pierwszej ręki, jak przydatna może być aplikacja taka jak ta, którą tutaj zaprezentujemy. Dzięki nim nie musisz się martwić, że zbliża się egzamin lub praca dyplomowa, a dzięki ustaleniu kalendarza i harmonogramu nie masz się czego obawiać (przynajmniej o nich nie zapomnisz, będziesz miał jeszcze dużo na głowie robiąc je ).

5. Kieszonkowy Informator-Wydarzenia, Zadania

Oferując jedne z najlepszych funkcji ze wszystkich aplikacji do zarządzania, jakie widzieliśmy do tej pory, ta aplikacja ma wszystko, czego potrzeba, aby zająć miejsce najlepszej, ale pomimo wszystkich swoich funkcji i narzędzi ma jedną zasadniczą wadę: jest o wiele więcej droższe niż inne z tego zestawienia, kosztujące 10 USD, a dla użytkowników, którzy chcą synchronizacji na wielu platformach, istnieje dodatkowy podatek muszą zapłacić za wersję na PC.

Jeśli cena nie gra roli, ta aplikacja jest najlepsza w zarządzaniu Androidem i oferuje użytkownikom szereg funkcji, które pozwolą im zachować szczegółowy harmonogram wszystkich swoich zadań. Aplikacja umożliwia dostęp do niemal wszystkich obszarów smartfona, w tym kalendarza, kontaktów, poczty e-mail i wielu innych.

Dostępne dla: Android

4. iZwlekaj

Dla tych, którzy potrzebują aplikacji, która może integrować się z innymi usługami i synchronizować z wieloma urządzeniami, iProcrasinate powinien znaleźć się na szczycie ich listy. Ta aplikacja pozwala użytkownikowi synchronizować swój kalendarz, listę rzeczy do zrobienia i inne czynności z aplikacją Mac przez Internet. Ponadto aplikacja synchronizuje się z Dropbox i iCloud.

Podobnie jak w przypadku aplikacji na iOS, menu iProcrasinate jest bardzo proste i dobrze wygląda. Jej menu są bardzo łatwo dostępne, dzięki czemu aplikacja jest niezwykle przyjazna dla użytkownika. To w połączeniu z płynnym i szybkim przeglądaniem sprawia, że ​​jest to jedna z najlepszych aplikacji do zarządzania studentami. Pamiętaj, że aplikacja niekoniecznie jest przeznaczona dla studentów, więc może z niej korzystać praktycznie każdy.

Dostępne dla: iOS

3. tak!

tak! ma jeden z najlepszych projektów, jakie do tej pory widzieliśmy. Jednocześnie jest przyjazna dla użytkownika, łatwa w nawigacji, czytelna, a dodawanie danych do aplikacji jest niezwykle proste. Dla tych, którzy chcą dobrze wyglądającej aplikacji, ale nie chcą rezygnować z funkcjonalności aplikacji, yasp! jest idealnym narzędziem do wykorzystania.

Dzięki tak minimalistycznemu designowi aplikacja jest szybka w obsłudze i działa bez zarzutu, pokazując użytkownikom harmonogram lub formacie rozkładu jazdy gdzie przeglądanie różnych dni odbywa się poprzez przesuwanie. Ponadto tym, co sprawia, że ​​aplikacja jest tak świetna, jest fakt, że jest odpowiednia nie tylko dla studentów i może być używana do wielu zadań (nawet jako organizator ślubu).

Dostępne dla: Android

2. iStudiez Pro

Ta aplikacja została stworzona dla studentów na całym świecie, którzy mają trudny harmonogram dnia, z dużą ilością kursów i spotkań. Dzięki aplikacji mogą ustawić wszystkie swoje kursy i sprawdzić je w dowolnym momencie, ale także dodać zadania domowe lub inne zadania do wykonania. Prosty interfejs aplikacji ułatwia zarówno dodawanie danych, jak i odczytywanie już zapisanych danych.

Również dla tych, którzy lubią bardziej tradycyjne, kalendarz wygląda na zaplanowanymogą zdecydować się na taki układ, który zapewni im znacznie łatwiejszy wgląd w harmonogram. Dzięki intuicyjności aplikacja będzie bardzo łatwa i szybka w użyciu, idealna dla osób, które są w ciągłym biegu.

Dostępne dla: iOS

1. Student TA

Student TA to znacznie więcej niż prosta aplikacja do zarządzania dla studentów, ponieważ może obejmować praktycznie każdą część Twojego życia i pozwala Ci wszystko zorganizować. Interfejs przypominający Google Plus pozwala użytkownikom przesunąć palcem w prawo, aby wyświetlić menu zawierające wszystkie opcje. Tutaj użytkownicy mogą znaleźć listę rzeczy do zrobienia, spotkania, kalendarz, muzykę lub sieci społecznościowe, takie jak Facebook Lub Twitter.

Integracja aplikacji z wieloma usługami sprawia, że ​​przypomina ona system operacyjny, a dzięki niej niektórzy użytkownicy mogą wykonywać niemal dowolne zadania w aplikacji, bez konieczności korzystania z innych aplikacji. Koncepcja Student TA jest niesamowita i pokazuje nam, że większość wirtualnych asystentów i aplikacji do zarządzania ma wiele do nadrobienia.

Dostępność: iOS

Teraz, gdy masz do dyspozycji te niesamowite aplikacje do zarządzania czasem, możesz zacząć martwić się o coś innego (żart). To niesamowite aplikacje, które uwolnią Twój umysł od konieczności pamiętania o każdym najdrobniejszym szczególe dnia. Ponadto niektóre z nich pozwolą Ci używać ich nie tylko jako aplikacji do planowania, ale staną się nowym interfejsem Twojego telefonu i bramą do innych funkcji smartfona.

Table of Contents