Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Szczyt 5 Aplikacje, które bardzo szybko dostarczają wiadomości techniczne i światowe bezpośrednio do Twojego telefonu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Szczyt 5 Aplikacje, które bardzo szybko dostarczają wiadomości techniczne i światowe bezpośrednio do Twojego telefonu

Około była w pewnym sensie idealną aplikacją mobilną z wiadomościami. Miał minimalny interfejs użytkownika, bardzo szybko aktualizował użytkowników najświeższymi wiadomościami, a wszystko to podczas samodzielnego pisania treści. Artykuły prasowe pisano małymi kawałkami. W tej samej historii dodano aktualizacje artykułów. Było wspaniale, dopóki nie było.

Circa zyskała wielu użytkowników i przepracowała wielu swoich pracowników. Jednak bez jasnego planu monetyzacji trudno było przetrwać. Zamknęli sklep 24 czerwca. Jednak Circa była liderem w tej kategorii i pokazała nam, że potrzebujemy mobilnej aplikacji do czytania wiadomości, zapewniającej odpowiednią równowagę powiadomień.

Idealny substytut Circa nie istnieje. Ale jest wiele aplikacji, które są blisko. Niektórzy w to wierzą NYT Teraz aplikacja była wyraźną odpowiedzią na Circa. Jeśli szukasz mobilnego czytnika wiadomości, który oferuje dostosowane do urządzeń mobilnych wiadomości i powiadomienia o ważnych, najświeższych wiadomościach, sprawdź poniższe najlepsze aplikacje z wiadomościami.

1. Najświeższe wiadomości +

To idealna aplikacja dla ćpunów nagłówków. Wiesz, ludzie, którzy zawsze muszą wiedzieć, co się dzieje, ale najczęściej po prostu czytają nagłówki wiadomości. Hej, to nie żaden wstyd.

Breaking News + (Android, iOS) robi kilka fajnych rzeczy. Po pierwsze, wyświetla powiadomienia o ważnych dla Ciebie sprawach Ty. Możesz na przykład subskrybować najświeższe wiadomości z Twojego miasta lub temat, który śledzisz (np. grecki kryzys zadłużeniowy). Poza tym każdy temat ma ładną oś czasu.

Aplikacja różni się od pozostałych na liście w jeden szczególny sposób. Nie pisze własnej treści. Kiedy więc otrzymasz to powiadomienie, musisz otworzyć stronę internetową, aby przeczytać artykuł. Teraz aplikacja świetnie radzi sobie ze znajdowaniem najlepszych źródeł. Mimo to nie zapewnia to zintegrowanego doświadczenia.

Rekommenderad:  6 sposoby na ograniczenie korzystania z mediów społecznościowych

Jak wspomniałem powyżej, Breaking News + to najlepsza aplikacja dla osób, które chcą być powiadamiane o nowościach związanych z ich lokalizacją i zainteresowaniami, ale tak naprawdę nie planują dowiadywać się o dokładnych szczegółach od razu.

2. Wiadomości BuzzFeed’a

Zasięg BuzzFeed News ogranicza się głównie do Stanów Zjednoczonych, ponieważ tam pracują ich dziennikarze. Aplikacja pochodzi ze stosunkowo nowego dziennikarskiego oddziału BuzzFeed.

Po otwarciu aplikacji (obecnie tylko iOS), zobaczysz podsumowania najważniejszych historii, aktualizowane co kilka godzin. Poniżej znajdziesz najświeższe informacje ze Stanów Zjednoczonych, polityki, biznesu i technologii.

BuzzFeed ma oddzielną sekcję, w której możesz subskrybować powiadomienia o najważniejszych aktualnościach, a także o innych tematach, takich jak technologia i polityka USA.

3. NYT Teraz

NYT Now (tylko na iOS) ma wiele nowości. To pierwsza aplikacja tej legendarnej publikacji, z której możesz korzystać bez konieczności zakładania konta, a do tego jest całkowicie darmowa. Jest to także aplikacja redakcyjna. Redaktorzy NYT udostępniają do czytania 30 artykułów dziennie.

Najlepszą rzeczą w NYT Now, poza jakością pisania i reportaży, jest przyjemność czytania. Korzystanie z aplikacji to czysta przyjemność, artykuły wczytują się bardzo szybko we wbudowanej przeglądarce. Jeszcze nie natknąłem się na reklamę.

4. Inside.com – najświeższe wiadomości

Wewnątrz (iOS, Android, Sieć) przyjmuje wyselekcjonowane podejście do dostarczania historii. Aby w pełni korzystać z aplikacji, należy najpierw założyć konto, a następnie wybrać tematy, które Cię interesują. Aplikacja wyświetli następnie wyniki na podstawie tematów i wyśle ​​Ci powiadomienia o ważnych sprawach.

Wszystko w Inside zależy od kuratorów. Użytkownicy, którzy poświęcają czas nie tylko na dzielenie się historiami, ale także na napisanie zwięzłego podsumowania, które widzisz w swoim kanale. Te podsumowania to świetny sposób, aby dowiedzieć się o nowościach bez konieczności czytania artykułu. Ale oczywiście w oparciu o ten model Inside będzie tak silny, jak jego kuratorzy. Jak na razie wygląda na to, że to działa. Podobnie jak w przypadku tematów, możesz przeglądać kuratorów i autorów oraz ich śledzić.

Rekommenderad:  Jak zoptymalizować pod kątem SEO stronę główną Twojego sklepu internetowego

5. Wiadomości w filmach Short (specyficzne dla Indii)

Wiadomości w Short (Android, iOS) to aplikacja przeznaczona specjalnie dla Indii, która dostarcza najświeższe informacje w podsumowaniach składających się z zaledwie 60 słów. To idealna aplikacja dla osób, które chcą być na bieżąco z aktualnościami, ale nie chcą czytać długich artykułów na ten temat.

Aplikacja sprawdza się w przypadku najważniejszych wiadomości ogólnych, a także wiadomości politycznych i technologicznych.

Jaka jest Twoja ulubiona aplikacja do czytania wiadomości? Podziel się z nami w komentarzach poniżej.