Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Szczyt 5 Facebook Reklamy, które konwertują (przykłady i objaśnienia)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Szczyt 5 Facebook Reklamy, które konwertują (przykłady i objaśnienia)

Jeśli jest coś o Facebook reklamy, które zapewnią lub pogorszą Twoje wyniki, to będzie Facebook same kreacje reklamowe. Istnieje kilka naprawdę świetnych reklam, podczas gdy inne mogą należeć do tego, co lubimy nazywać niezbyt dobrą kategorią. Ostatecznie reklamy z pierwszej kategorii będą konwertować.

Rozumiemy również, że tworzenie reklam w nadziei na uzyskanie konwersji może czasem stać się żmudną grą polegającą na zgadywaniu metodą prób i błędów (z naciskiem na błędy). Jako mistrzowie tej gry, jesteśmy tutaj, aby pomóc!

Niezależnie od tego, czy jesteś nowy Facebook reklamy, nie jesteś zbyt dobry w ich tworzeniu lub jesteś bardzo ciekawy, jak nasz zespół wykorzystuje swoją magię (wskazówka: nie zaklęciami), ten przewodnik jest dla Ciebie! Oto pięć łatwych do naśladowania kreacji reklamowych, które faktycznie konwertują, a każdej z nich towarzyszą przykładowe filmy i zdjęcia.

Jeśli wolisz konsumować te treści w formacie wideo, przygotowaliśmy film na ten temat (patrz poniżej).

Przed rozpoczęciem…

Oto kilka świetnych wskazówek, które zoptymalizują Twoje konwersje:

 • Używać Facebook Biblioteka reklam. Zawsze lubimy mówić, że a Facebook reklama jest jak koło… nie musisz wymyślać jej na nowo! Pisanie na maszynie facebook.com/ads/library w pasku wyszukiwania adresu URL może dać ci kilka świetnych pomysłów na to, co faktycznie działa! Po prostu wpisz wybraną markę i sprawdź, jakiego rodzaju reklamy są wyświetlane. Zobaczysz również, że najlepsze marki stosują strategie opisane w tym artykule. Możesz nawet przejrzeć reklamy konkurencji lub sprawdzić kampanie, które przyciągają podobnych użytkowników.
 • Twórz treści dostosowane do urządzeń mobilnych. Upewnij się, że to, co robisz, jest odpowiednie dla użytkowników mobilnych. Niezwykle ważne jest, aby zaspokoić potrzeby większości użytkowników, co oznacza tworzenie reklam przyjaznych dla telefonów komórkowych. Jeśli nie znasz tego pojęcia lub chciałbyś udoskonalić swoje reklamy, oto krótki przewodnik.
 • Mów krótko i słodko. Pamiętaj o rozpiętości uwagi danej osoby.
 • Traktuj swoich konsumentów jak prawdziwych ludzi. Czy kiedykolwiek byłeś nękany przez obwoźnego sprzedawcę lub starego znajomego z liceum, który chciał, abyś dołączył do ich piramidy? Ludzie często zapominają, że ta niewygodna agresywność jest równie tandetna w Internecie, tylko użytkownikowi łatwiej jest ją pominąć.
 • Dowiedz się, kim jest Twoja persona kupującego. Głównym powodem, dla którego ktoś będzie zainteresowany Twoją reklamą, jest to, czy rezonuje z nim. Dzięki takim zasobom możesz zidentyfikować swoją osobowość kupującego arkusz osoby kupującej. Wykorzystaj te informacje do tworzenia atrakcyjnych, trafnych reklam.

A teraz bądźmy kreatywni. Oto pięć Facebook reklamy, które konwertują!

Rekommenderad:  Sposoby rozpoznawania pracowników: ich implikacje podatkowe

1. Treści generowane przez użytkowników

Co ciekawego Facebook teraz jest to, że nie potrzebujesz naprawdę intensywnej produkcji, opłacanych aktorów i eksplozji, aby zobaczyć świetne wyniki. W rzeczywistości niektóre z najlepszych i najskuteczniejszych kreacji w obecnej branży można tworzyć na telefonie komórkowym! Poniżej znajduje się kilka różnych sposobów, w jakie można to zrobić:

Film z rozpakowywania

Unboxing produktu może być ekscytujący i przyciągający uwagę. Pokazuje również klientowi, czego może się spodziewać. Jest to strategia, której powinieneś się przyjrzeć, jeśli Twoja marka zwraca szczególną uwagę na opakowanie.

Można to zrobić przed kamerą, wyjaśniając każdy produkt, za pomocą reklamy poklatkowej lub oglądając produkt z telefonem w dłoniach. Aby zmaksymalizować potencjał treści przyciągających uwagę i prowadzących do konwersji, pamiętaj o tych wskazówkach:

 • Znajdź swój najbardziej przyciągający wzrok produkt i zadbaj o to, aby opakowanie było atrakcyjne dla użytkownika.
 • Użyj zestawu lub symulowanego zamówienia zawierającego wiele elementów, aby zaprezentować i zapewnić rozrywkę.
 • Upewnij się, że użytkownik rozumie, na co patrzy. Dodaj muzykę i opisowe tytuły, a nawet lektora, który może pełnić funkcję recenzji (zobacz sekcję „Uczciwa recenzja” poniżej).
 • Trzymaj aparat stabilnie lub postaw go gdzieś. Jeśli filmujesz z góry, bardzo przydatny może być statyw, który kieruje aparat w dół lub regulowany uchwyt.
 • Upewnij się, że oświetlenie nie jest zbyt słabe lub zbyt ostre. Chcesz mieć możliwość zobaczenia zawiłości produktu przy jednoczesnym zachowaniu estetycznego wyglądu.
 • Rozpakuj i pokazuj jeden produkt na raz, aby utrzymać napięcie. Bibułka doskonale nadaje się do ukrycia pozostałych przedmiotów.

Widzimy, że w przypadku wielu odnoszących sukcesy marek doświadczenie związane z opakowaniem staje się teraz częścią produktu. Może sprawić, że Twoje filmy będą wyglądać jak mały prezent urodzinowy i świetnie się sprawdzi, jeśli jesteś twórcą nieśmiałym przed kamerą!

Uczciwa recenzja

Szczera recenzja przed kamerą zbuduje zaufanie. Ludzie uwielbiają widzieć prawdziwe opinie o produktach, które są zainteresowani zakupem od innych prawdziwych ludzi. Oto jak możesz to zrobić:

 • Osoba recenzująca może opowiedzieć o swoich dotychczasowych doświadczeniach z produktem, korzyściach, jakie przyniósł i funkcjach, które kocha!
 • Unikaj nadmiernego chwalenia lub krytykowania produktu. Zachowaj szczerość i autentyczność.
 • Wykorzystanie recenzji prawdziwego klienta lub poproszenie kogoś, kto nigdy wcześniej nie używał produktu, aby go wypróbował, jest idealne.

Spróbuj przyspieszyć wolne części. Użytkownicy mają bardzo krótkie okresy uwagi, a ich uwaga jest tym, co chcesz złapać! Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku filmów z rozpakowywania, które można umieścić 2-5X prędkość i/lub edycja. Oczekiwanie jest świetne, ale mniej znaczy więcej.

2. Świadectwa

Użytkownicy zwykle bardziej ufają klientowi niż sprzedawcy, dlatego ważne jest, aby udowodnić satysfakcję klienta. Oprócz treści generowanych przez użytkowników można również stosować poniższe sposoby, dzięki czemu można mieszać i dopasowywać strategie.

Rekommenderad:  Pierwszy tablet OnePlus, który ma zostać wprowadzony na rynek w 2023 r., aby zmierzyć się z iPadem

Zebranie prawdziwej opinii i umieszczenie jej w swoim poście może wiele zdziałać, niezależnie od tego, czy jest to komentarz, czy recenzja na Twoim Facebook strona, recenzje Google, strona internetowa itp. Możesz zebrać wiele opinii i umieścić je na dowolnym filmie lub obrazie. Zwykle zacieramy nazwisko. Dobrze jest również poprosić o pozwolenie na użycie, jeśli jest to prywatna wiadomość.

Możesz także skopiować i wkleić prawdziwe referencje do posta, który zwykle wygląda bardziej elegancko, i możesz go dostosować, aby bardziej pasował do Twojej marki.

Jedynym minusem jest to, że jest dziwny użytkownik, który może być sceptyczny co do tego, czy recenzja jest prawdziwa, czy fałszywa, ponieważ twórca posta może w zasadzie wpisać, co chce, a komentarz jest anonimowy.

2. Nakładka korzyści

Nałożenie korzyści na obraz lub film pomaga wskazać użytkownikowi, w prosty sposób, główne korzyści, jakie odniósłby z korzystania z produktu lub usługi.

Przejdź przez swoje Instagram I Facebook strony i wybierz obraz lub film, który uzyskał dobre wyniki organiczne, i po prostu nałóż główną korzyść, jaką użytkownik uzyska z niego w formacie tekstowym na obrazie.

Do obrazu lub tekstu można również dodać animację, aby przyciągnąć większą uwagę. Ta technika jest prosta, łatwa i może działać zaskakująco dobrze.

4. Cechy charakterystyczne

Cechy wskazane na obrazie mogą pokazać, jak cenny jest produkt i wskazać elementy, których użytkownik mógł nie znać inaczej.

Różnica między korzyścią a cechą polega na tym, że korzyść można zasadniczo zdefiniować jako sposób, w jaki produkt poprawi życie użytkownika, podczas gdy funkcja jest czymś wspaniałym, co produkt może mieć.

Po prostu weź jedno ze swoich najskuteczniejszych zdjęć lub filmów i wskaż funkcje, które użytkownik uzyska dzięki produktowi lub usłudze, którą sprzedajesz. Użyj linii lub strzałek, aby wskazać obszar, w którym zobaczysz ten obiekt, i wpisz go.

Pokaż im, co to jest. Jeśli sprzedajesz torebkę, być może ma skórzany pasek z pianki, dziesięć różnych kieszeni i wygodnie mieści co najmniej dwie filiżanki chihuahua.

Ta strategia jest naprawdę świetna do retargetowania; jeśli widzieli produkt i go nie kupili, będą chcieli później – zwłaszcza jeśli potrzebują miejsca, w którym mogliby położyć swoje psiaki. Być może nie widzieli tych funkcji, gdy byli na stronie internetowej, lub mogli im przypomnieć, jakie są niesamowite.

5. Karuzela

Karuzela to format reklamy, który zawsze lubimy testować. Uwielbiamy to, ponieważ nie musisz wybierać tylko jednego elementu do wyróżnienia lub tylko jednego kąta. Możesz wybrać różne ujęcia tego samego produktu lub prezentować różne produkty na każdym slajdzie. Kiedy uwagę użytkownika przykuwa pierwsza reklama, nie może powstrzymać się od przesunięcia palcem z ciekawości.

Rekommenderad:  Snapchat zarabia! Szczegóły, które zdenerwują użytkowników

Treść Twojej karuzeli może również obejmować dowolną z wyżej wymienionych strategii. Nie bój się mieszać i łączyć! Poniżej znajdziesz sposoby, jak możesz je efektywnie wykorzystać.

Pokaż korzyść/funkcję na slajdzie dla pojedynczego produktu, aby poświęcić mu więcej uwagi. Można tego również użyć w przypadku produktów, które mają wiele stron i szczegółów.

Zaprezentuj wiele produktów, jeśli wybór tylko jednego jest zbyt trudny! Karuzele wielu produktów mogą przyciągać szerszą grupę odbiorców, którzy mogą być zainteresowani różnymi rzeczami, które pokazujesz, co jest częścią tego, co sprawia, że ​​konwersje są tak obfite.

Pierwsze wrażenie ma znaczenie. Upewnij się, że pierwszy post na karuzeli przyciąga uwagę i sprawia, że ​​użytkownik chce więcej. Jeśli nie masz pewności, który produkt może działać najlepiej, możesz zaznaczyć opcję „najpierw pokaż kartę o najlepszych wynikach” i pozostawić Facebook zdecydować za Ciebie.

Trafność Twojego posta będzie konkurować z innymi interesującymi postami, które utrzymują ludzi w mediach społecznościowych przez wiele godzin. Użytkownicy zwykle potrafią stwierdzić, czy to reklama, czy nie, ale to, co sprawia, że ​​zostają, to to, jak interesująco wygląda.

Nie bój się mieszać i dopasowywać różnych reklam przedstawionych w tym artykule. Doskonałą reklamą przyciągającą uwagę może być na przykład film z treściami tworzonymi przez użytkowników.

Wniosek

Cóż, masz to; te pięć kreacji może wygenerować nieskończoną ilość Facebook reklamy i tylko od Ciebie zależy, czy będą świetne! Spróbuj postawić się w sytuacji użytkownika i pomyśl: czy to przyciągnie moją uwagę?

Jeśli odpowiedź brzmi „nie”, spróbuj połączyć kreacje z tego artykułu, faworyzując filmy i dopasowując je do reszty treści na kanale użytkownika. Nikt nie lubi reklam, więc nie sprawiaj wrażenia, że ​​tak jest! Jeśli reklama nadal nie wpada w oko, polecamy okulary.

Świat marketingu przeszedł poważny zwrot od zarania mediów społecznościowych. Ludzie mają krótsze okresy uwagi i bardziej niszową rozrywkę z twórcami treści, którzy są do nich podobni. W świecie, w którym każdy może zasłynąć z piwnicy swojej mamy, używając lampy pierścieniowej i aparatu w telefonie, stworzenie solidnej reklamy nie wymaga wiele produkcji. W rzeczywistości mniej znaczy więcej.

Warto też pamiętać o celu: konwersji. Twoja reklama powinna krzyczeć „KLIKNIJ TO, BO WYGLĄDA INTERESUJĄCO”, ale oczywiście nie dosłownie.