Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Szczyt 5 Gry online dla wielu graczy, w które możesz grać ze znajomymi w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Szczyt 5 Gry online dla wielu graczy, w które możesz grać ze znajomymi w 2023 r

Cały świat walczy obecnie z epidemią Covid-19, a sytuacja może się pogorszyć, jeśli ludzie nie pozostaną w domach i nie poddadzą się kwarantannie. Na przykład Indie zostały poddane 21-dniowej kwarantannie i pozostanie w domu przez tak długi czas może być trudne. Jeśli nuda Cię dopada i tęsknisz za spotkaniami z przyjaciółmi, nie martw się; oto pięć gier, w które możesz grać online z grupą przyjaciół i pozostać w kontakcie w tej sytuacji. Podczas gry możesz korzystać z usług takich jak Discord, aby rozmawiać ze znajomymi w trakcie gry, co zwiększa zabawę. A więc opowiemy Ci nasz top 5 ulubione gry online dla wielu graczy!

Szczyt 5 Gry online dla wielu graczy, w które możesz grać

Oczywiście PUBG jest w Indiach ogromne i choć może sprawiać mnóstwo frajdy, wymaga nauki. Nie każdy preferuje szybkie gry akcji, dlatego wszystkie gry, o których będziemy mówić, to gry, które większość ludzi zna i które nie wymagają specjalnej nauki.

1. Skribbl

Skribbl to nasza ulubiona gra online wszech czasów, będąca adaptacją popularnej gry planszowej „Pictionary”. Możesz grać w Skribbl z grupą przypadkowych osób online lub stworzyć własne lobby i wysłać link znajomym i poprosić ich o dołączenie. Następnie możesz grać przeciwko sobie, aby zobaczyć, kto ma najlepsze umiejętności rysowania i identyfikacji! Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać słowo z podanych opcji i spróbować przedstawić je w formie rysunku. Twoi znajomi będą musieli odgadnąć słowo, patrząc na rysunek, zanim upłynie czas. Każdy gracz ma swoją turę, aby losować, a liczbę rund możesz ustawić zgodnie ze swoimi preferencjami.

Ta gra jest naprawdę fajna, ponieważ możesz dodać dowolną liczbę znajomych, a także możesz śmiać się z umiejętności rysowania swoich znajomych! Możesz nawet dodać własne słowa, aby uczynić zadanie jeszcze trudniejszym. Szczerze mówiąc, nie ma lepszej gry online Pictionary, w którą można grać z przyjaciółmi.

Wypróbuj, a jesteśmy pewni, że się wciągniesz! Działa najlepiej na laptopie/komputerze, ponieważ jest to witryna internetowa, a nie aplikacja. Sprawdź to Tutaj.

2. Ludo Król

Ludo to gra, w którą każdy z nas grał w dzieciństwie, więc nie trzeba jej przedstawiać. Zasadniczo jest to taka sama gra, jak tradycyjna gra planszowa, ale na smartfonie i przeciwko graczom z całego świata lub przeciwko znajomym. Ludo King działa zarówno w trybie online, jak i offline, co oznacza, że ​​możesz stworzyć lokalną sieć LAN i nawet więcej 6 ludzie mogą się przyłączać, jeśli są w tej samej sieci. Lepsze jest to, że możesz połączyć grę z Facebook i rzuć wyzwanie swoim znajomym na grę, jednocześnie rozmawiając z nimi.

Ludo King jest dostępny na większości platform, czy to na Androidzie, iOS, czy na PC, więc nie musisz koniecznie korzystać z komputera, aby zagrać w grę, co czyni ją jeszcze wygodniejszą. Sprawdź to Tutaj.

3. QuizUp

Jak sama nazwa wskazuje, jest to gra oparta na quizie, w której możesz rzucić wyzwanie swoim znajomym w zakresie ciekawostek i wiedzy ogólnej. Ta gra była w pewnym momencie niezwykle popularna i teraz jest najlepszy czas, aby ją ożywić i sprawdzić wiedzę znajomych na Twoje ulubione tematy. QuizUp zawiera tysiące tematów, od GK, przez sport, technologię, po Harry’ego Pottera. Jakkolwiek to nazwać, z całą pewnością istnieje quiz oparty na tym temacie. Możesz grać jeden na jednego przeciwko swojemu przyjacielowi lub przeciwko losowemu przeciwnikowi online, a gdy wygrywasz, Twój poziom wzrasta, a także wzrasta poziom trudności.

Podobnie jak Ludo King, QuizUp można również powiązać z Twoim Facebook i konta Google, dzięki czemu łatwiej jest rzucić wyzwanie znajomym i awansować w tabeli liderów. QuizUp jest dostępny tylko jako aplikacja na Androida i iOS, więc nie będziesz mógł grać w grę na swoim komputerze. Sprawdź to Tutaj.

4. Internetowy Klub Scrabble

ISC lub Internet Scrabble Club to internetowa gra scrabble, w którą możesz grać przeciwko losowemu przeciwnikowi online lub przeciwko znajomym. Scrabble to gra, którą większość z nas zna z dzieciństwa, a ta strona internetowa udostępnia ją online, dzięki czemu możesz cieszyć się nią w zaciszu własnego domu. Będziesz musiał utworzyć dla siebie nazwę użytkownika, po czym będziesz mógł dodać swoich znajomych i rzucić im wyzwanie w grze budowania słów. Podobnie jak w konwencjonalnym scrabble, masz specjalne kwadraty, za które otrzymasz więcej punktów.

Ta gra jest również bardzo uzależniająca, a jeśli masz bogate słownictwo, możesz dać swoim przyjaciołom niezłą zabawę! ISC jest dostępne wyłącznie na stronie internetowej, a nie w formie aplikacji, dlatego najlepiej grać na laptopie/komputerze PC. Sprawdź to Tutaj.

Jest jeszcze inna gra, tzw Słowa z przyjaciółmi co może być dobrą alternatywą, jeśli chcesz grać na telefonie przeciwko swojemu Facebook przyjaciele.

5. UnoFreak

Uno to jedna z najpopularniejszych gier karcianych, a także jedna z najfajniejszych gier, w które można grać ze znajomymi. UnoFreak pozwala cieszyć się grą poprzez dołączenie do istniejącego lobby graczy lub utworzenie własnego lobby i zaproszenie znajomych do przyłączenia się. Będziesz musiał utworzyć konto i zalogować się, jeśli chcesz stworzyć własne lobby. Po uruchomieniu przekaż znajomym identyfikator pokoju i hasło, a maksymalnie 4 z Was może cieszyć się grą razem. Istnieje również okno czatu, w którym możesz ze sobą rozmawiać.

Do gry trzeba się trochę przyzwyczaić, ponieważ do wykonywania funkcji potrzebne są polecenia klawiaturowe, są one jednak proste i zaznajomisz się z nimi już po kilku rundach. To również opiera się na stronie internetowej i najlepiej sprawdza się na laptopie/komputerze stacjonarnym, a nie na smartfonie. Sprawdź to Tutaj.

Były to jedne z naszych ulubionych gier online dla wielu graczy, w które lubiliśmy grać z przyjaciółmi i rodziną i jesteśmy pewni, że Tobie też się spodobają. To rzeczywiście trudne czasy, ale możesz je maksymalnie wykorzystać, ciesząc się czasem spędzonym z bliskimi, a te gry to świetny sposób na utrzymanie z nimi kontaktu.