Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Szczyt 5 Powody, dla których warto sprzedawać w Zakupach Google

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Szczyt 5 Powody, dla których warto sprzedawać w Zakupach Google

Każdy biznes e-commerce właściciel zadaje to samo pytanie:

Jednak tak naprawdę sprowadza się to do tego, jak ważna jest jazda odpowiedni, ukierunkowany ruchu w zależności od tego, jak konsumenci rzeczywiście szukają produktów online. Jednocześnie jednak rzeczy takie jak kontrola kosztów i efektywny zasięg są powszechnymi ograniczeniami dla wielu działów marketingu i marketingu platformy reklamowe w tym media społecznościowe i rynki, takie jak Amazon.

Wchodzić Zakupy Google i reklamy z listą produktów. Typ kampanii reklamowej w Google Ads, Zakupy Google są przeznaczone wyłącznie dla firm handlu elektronicznego i umożliwiają sprzedawcom i reklamodawcom tworzenie bardzo odrębnych reklam produktów, które wyświetlają się w dwóch obszarach w wyszukiwarce Google, gdy potencjalny konsument przeprowadza wyszukiwanie online.

Nie tylko Zakupy Google pokaż swoje produkty największej populacji konsumentów online na świecie, jest to również jedno z najbardziej opłacalnych rozwiązań marketingowych dla firm eCommerce. Oto szczyty 5 powodów, dla których warto sprzedawać w Zakupach Google.

 1. Udział w rynku wyszukiwania
  Ta statystyka mierzy stopień kontroli wyszukiwarek, takich jak Google i Bing, nad wszystkimi wykonanymi wyszukiwaniami w Internecie. Obecnie trwa wyszukiwanie Konto Google odpowiada za prawie 70% wszystkich wyszukiwań wykonywane online z ponad 1 bilionów wyszukiwań przeprowadzanych każdego roku. Ostatnie badania Google wykazały, że prawie 40% kliknięć wyników wyszukiwania pochodzi od konsumentów, którzy zamierzają kupić produkty online. To miliardy wyszukiwań rocznie, wszystkie od potencjalnych klientów, którzy mogliby dokonać kolejnego zakupu w Twojej witrynie.
 1. Opłacalny marketing
  Zakupy Google to system typu „Pay-to-Play”, w którym sprzedawcy licytują reklamy produktów, aby poprawić swoją pozycję w rankingu online, jednak w przeciwieństwie do witryn takich jak Amazon.com, cała kontrola kosztów jest w Twoich rękach. Rynki na ogół pobierają procent (powyżej 15% lub więcej), który jest wyższy niż wcześniej istniejące Marża zysku i koszt sprzedanych towarów. Chociaż wiele firm łączy wiele form marketingu i reklamy produktów, Zakupy Google to jedyny system, w którym sprzedawcy mają całkowitą kontrolę nad tym, ile muszą wydać, aby zabezpieczyć sprzedaż.
 1. Ulepszenia sklepu i promocje
  Tworzenie lepszych doświadczeń online zarówno dla sprzedawców, jak i konsumentów to ważna inicjatywa, nad którą Google bardzo ciężko pracowało. Z dodatkami do sklepu, takimi jak Opinie klientów Google a także ulepszenia kampanii Google Shopping, takie jak Promocje handlowcówwłaściciele sklepów mają bardziej wyjątkowe sposoby na oferowanie klientom tego, czego najbardziej szukają: Niezawodność, lojalność i specjalne rabaty.
 1. Pozostała optymalizacja wyszukiwarek
  Zakupy Google kładą nacisk na znaczenie wysokiej jakości danych i informacji o produktach oraz na to, jak ważne jest zwiększenie potencjału zabezpieczenia sprzedaży. Często nieuświadomioną korzyścią ze sprzedaży w Zakupach Google jest wpływ jej zasad i wytycznych na optymalizację danych produktów i stron docelowych produktów. Aby móc wyświetlać produkty w Zakupach Google, sprzedawcy muszą przestrzegać standardu określonego przez Specyfikacje plików produktowych Google. Przy wystarczającej ilości czasu, wysiłku i ciężkiej pracy, sprzedawcy mogą wykorzystać te specyfikacje, aby poprawić pozycję swoich produktów w wynikach wyszukiwania, a nie tylko w płatnych listach.
 1. Zaawansowane funkcje kierowania
  Chociaż Zakupy Google umożliwiają prezentowanie produktów ogółowi populacji (na przykład całemu krajowi), otwierają również dostęp do jeszcze bardziej szczegółowych opcji kierowania. Z biegiem czasu analiza związku między reklamami w Zakupach Google a ruchem przychodzącym do Twojej witryny może dostarczyć istotnych informacji na temat zachowań konsumentów związanych z wyszukiwaniem, w tym lokalizacji geograficznej i korzystania z urządzeń mobilnych. Korzystając z kampanii produktowych, lokalne firmy prowadzące działalność tradycyjną mogą ustawiać reklamy tak, aby pojawiały się w pobliżu ich sklepu, wypełniając w ten sposób lukę między sprzedażą online a ruchem w sklepie. Ponadto reklamy z listą produktów pojawiają się na samej górze wyników wyszukiwania na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony. Zgłoszone 88% wyszukiwań konsumenckich w Google odbywa się na urządzeniach mobilnych. Dzięki opcjom kierowania na urządzenia mobilne sprzedawcy mogą docierać do konsumentów poza komputerem stacjonarnym i wyświetlać swoje produkty osobom wyszukującym w wielu punktach na ścieżce zakupowej.
Rekommenderad:  Pierwsze bezprzewodowe słuchawki hi-res z UWB pojawią się w 2024 roku

Zakupy Google odgrywa niezwykle wpływową rolę w marketingu i reklamie e-commerce. Dodając go do różnych innych metod promocji, takich jak media społecznościowe i e-mail marketing, handlowcy tworzenie sklepu internetowego mogą dodać zupełnie inną warstwę do swojej inicjatywy marketingowej jako całości. Maksymalne wykorzystanie Zakupów Google wymaga ogromnego wysiłku i poświęcenia, ale wartość jest wykładniczo większa w przypadku rosnącej sprzedaży e-commerce.