Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Szczyt 6 Aplikacje matematyczne na iOS

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Szczyt 6 Aplikacje matematyczne na iOS

Jeśli śledzisz nas przez ostatnie kilka tygodni, z pewnością zauważyłeś naszą serię aplikacji edukacyjnych. Aplikacje te mają pomóc uczniom i uczniom w każdym wieku w radzeniu sobie z bardziej „trudnymi” przedmiotami w szkole i na studiach, a nie są one dużo trudniejsze niż Matematyka, fizyka i chemia. Ci trzej znajdują się na szczycie łańcucha pokarmowego, jeśli chodzi o trudne przedmioty, na prawie każdym poziomie edukacji. Jeśli trafiłeś tutaj po raz pierwszy, oto, co omówiliśmy do tej pory:

  1. Najlepsze aplikacje matematyczne na Androida
  2. Najlepsze aplikacje fizyczne na Androida
  3. Najlepsze aplikacje chemiczne na Androida

Po skończeniu ze stroną Androida kierujemy wzrok na drugi obóz: iOS. Użytkownicy z całego świata mogą się teraz cieszyć, wiedząc, jakie są najlepsze aplikacje, które mogą im pomóc w tych tematach. Zaczynamy od najlepsze aplikacje matematyczne na iOS urządzeń i miejmy nadzieję, że za kilka dni ukończymy całą serię.

Najlepsze aplikacje matematyczne na iOS

Pomimo faktu, że iTunes Store oferuje wiele aplikacji przeznaczonych dla dzieci i obsługujących matematykę na niskim poziomie, przeszukaliśmy sklep w poszukiwaniu najlepszych aplikacji matematycznych dla szkół wyższych i stworzyliśmy listę, która zaspokoi potrzeby niemal każdego użytkownik. A teraz, bez zbędnych ceregieli, oto nasza lista najlepszych aplikacji matematycznych na iOS!

6. Matematyka – słownik oksfordzki

Czy słyszałeś o Oxford English Dictionary? Jeśli tak, łatwo będzie Ci zrozumieć, co potrafi ta aplikacja. Jest to kompletny słownik matematyczny zawierający ponad 3000 haseł, obejmujący każdy zakątek matematyki. Wszystkie hasła ułożone są alfabetycznie i pozbawione żargonu, dzięki czemu można łatwo zrozumieć nawet bardzo skomplikowane formuły. Niektóre mają nawet wykresy i wykresy, które pomogą Ci łatwiej je zapamiętać. Wielką zaletą tej aplikacji jest możliwość korzystania z niej w trybie offline, dzięki czemu jest znacznie łatwiej dostępna, gdy nie znajduje się w zasięgu sieci Wi-Fi lub 3G.

5. iMaths na iPada

Masz problemy z teorią matematyki? Nie pamiętasz tych wszystkich długich i trudnych twierdzeń i wzorów? Jeśli tak, iMaths to aplikacja dla Ciebie! Zbiór ponad 1900 formuł i obrazów obejmujących niemal wszystkie dziedziny matematyki jest na wyciągnięcie ręki. Ciągle się zastanawiam, gdzie była ta aplikacja, kiedy zmagałem się z transformatami Fouriera i Laplace’a… ale na szczęście dla ciebie nie będziesz mieć tych problemów, jeśli będziesz używać iMath. Wypróbuj i przekonaj się, jak przydatna może być ta aplikacja, zwłaszcza dla studentów inżynierii (zaufaj mi, ja też jestem jednym z nich). Oprócz tego możesz także porządkować formuły i dodawać do nich notatki, dzięki czemu łatwiej będzie Ci je znaleźć, kiedy zajdzie taka potrzeba.

4. Symboliczny kalkulator HD na iPada

Jako student inżynierii musiałem korzystać z wielu aplikacji i programów do wykonywania skomplikowanych obliczeń, a najlepszym, jaki do tej pory znalazłem, jest MathCad. Do tej pory nigdy nie widziałem czegoś, co mogłoby się do tego zbliżyć, ale ku mojemu zdziwieniu natknąłem się na Symbolic Calculator HD. Aplikacja matematyczna na iOS, która umożliwia wykonywanie skomplikowanych obliczeń w doskonałym środowisku, w którym wyraźnie widzisz, co robisz. Daje także możliwość tworzenia wykresów lub zapamiętywania obliczeń w historii aplikacji. Gorąco polecam tę aplikację osobom poszukującym dobrego sposobu na wykonywanie obliczeń bez większego wysiłku.

3. jaStudiuję: Algebra 1

Algebra w szkole średniej to coś, czego nienawidziłem i jestem pewien, że jest wielu takich jak ja. Na szczęście dla Ciebie istnieje to niesamowite narzędzie, które pozwala nauczyć się tego przedmiotu raz na zawsze. Mówię o sobie. Studiuję: Algebra 1. Aplikacja, która wystawia Twoją wiedzę na próbę, ale może też udzielić prostych odpowiedzi, gdy ich najbardziej potrzebujesz. Możesz także śledzić swoje wyniki, aby zobaczyć, jak bardzo poprawiłeś się na przestrzeni czasu. Korzystając z takiej aplikacji, możesz być pewien, że masz wszelkie szanse na uzyskanie doskonałego wyniku przy następnym egzaminie z algebry!

2. Studio Matematyczne

MathStudio znalazło się również w naszym rankingu najlepszych aplikacji matematycznych na Androida. Choć tam zajęła ostatnie miejsce, ze względu na wysoką cenę w porównaniu z innymi prezentowanymi aplikacjami, tutaj uplasowaliśmy ją w gronie najlepszych (w końcu mówimy o aplikacjach na iOS, a jak widać niewiele jest wolnych od ten szczyt). MathStudio zachowuje wszystkie funkcje, o których mówiliśmy, obejmując niemal wszystkie obszary matematyki i dając swoim użytkownikom kompletne kompendium wiedzy. Myślę, że to najlepsza aplikacja matematyczna w historii, jedyną rzeczą, która ją powstrzymuje, jest dość wysoka cena. Ale jeszcze raz uważam, że warto!

1. Darmowy kalkulator graficzny

Chociaż mam przeczucie, że zobaczymy tę aplikację ponownie w naszych aplikacjach fizycznych, dobry kalkulator graficzny ma wiele zastosowań. Zwłaszcza ten, który zawiera zintegrowany konwerter jednostek, podręcznik matematyczny i listę stałych. Wszystkie te narzędzia pomogą Ci uzyskać przewagę podczas wykonywania skomplikowanych obliczeń matematycznych i z pewnością udowodnią swoją wartość następnym razem, gdy będziesz przystępować do egzaminu. Pod względem łatwości obsługi i interfejsu użytkownika aplikacje są bardzo proste. Oczywiste jest, że programiści pomyśleli o tym, aby aplikacja była łatwo dostępna dla każdego i widać to na każdym kroku.

Szybkie uzyskanie właściwych informacji jest czasami kluczowe, zwłaszcza gdy jesteś na egzaminie i musisz szybko wykonać obliczenia lub chcesz ponownie sprawdzić formułę. Mamy nadzieję, że te aplikacje pomogą Ci zdobyć kilka dodatkowych punktów na egzaminach z matematyki, ale także pomogą Ci poznać niektóre z trudniejszych teorii matematycznych. Ponadto, jeśli używasz innych aplikacji matematycznych, które Twoim zdaniem powinny znaleźć się na tej górze, daj nam znać w sekcji komentarzy, a my dodamy je do listy tak szybko, jak to możliwe.

Table of Contents