Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Szczyt 6 Rozszerzenia Google Chrome, które działają w trybie offline

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Szczyt 6 Rozszerzenia Google Chrome, które działają w trybie offline

Jedną z największych zalet korzystania z przeglądarki Google Chrome jest szeroka kolekcja rozszerzeń i aplikacji, z których niektóre działają nawet wtedy, gdy internet nie działa. Chociaż funkcja offline nie jest szczególnie korzystna dla użytkowników innych niż Chromebooki, te rozszerzenia oferują mniej więcej podobną funkcjonalność kosztem znacznie mniejszej ilości pamięci niż tradycyjne aplikacje komputerowe. Dlatego w tym artykule omówimy niektóre z najlepszych narzędzi Chrome, które działają również w trybie offline.

1. Kami

Kami to rozszerzenie znaczników, które umożliwia bezproblemową edycję plików PDF i innych dokumentów. Rozszerzenie zawiera nawet szereg narzędzi do adnotacji, takich jak formatowanie tekstu, komentarze, wtyczki głosowe, podpisy, kształty, rysunki odręczne i wiele więcej. Aplikacja działa tak, jak ją reklamowano i nie jest niepotrzebnie uciążliwa jak inne odpowiedniki. Jednak Kami nie jest całkowicie darmowy, istnieje 14-dniowy okres próbny, a po tym będziesz musiał zrzucać 10 dolarów miesięcznie lub możesz też sprawdzić niektóre plany edukacyjne.

Link do pobrania Kami

2. Wstawka korektorska

Caret to najbardziej wyrafinowany i prosty edytor tekstu, jaki można pobrać w przeglądarce Google Chrome. Jest skierowany przede wszystkim do programistów i jest wzorowany na Sublime Text, co oznacza, że ​​dostępnych jest mnóstwo opcji formatowania i edycji, które możesz modyfikować. Aplikacja jest specjalnie zoptymalizowana dla systemu operacyjnego Chrome i dobrze współpracuje z systemem plików. Interfejs ma charakter tabelaryczny i jeśli choć trochę znasz JSON, możesz konfigurować motywy, zmieniać elementy projektu i wiele więcej. Caret jest całkowicie darmowy i ma open source.

Link do pobrania Careta

3. Pisarz

Jak można się domyślić z nagłówka, „Writer” różni się od Caret, przeznaczonego dla autorów i pisarzy, którzy potrzebują wolnej od zakłóceń przestrzeni offline do zapisywania swoich myśli. Reklamowana jako „internetowa maszyna do pisania” Writer oferuje wszystko, czego oczekujesz od narzędzia do pisania i oferuje szeroką gamę ustawień umożliwiających dopasowanie do Twoich preferencji. Dodatkowo możesz wyeksportować swoją pracę jako pliki PDF i tekstowe. Writer też jest całkowicie bezpłatny.

Link do pobrania pisarza

4. Edytor zdjęć Polar

Polarr to darmowy edytor zdjęć dla przeglądarki Google Chrome, który zawiera większość niezbędnych modyfikacji. Należą do nich regulacja kolorów, światła, efektów, maskowania, kadrowania, współczynników proporcji i wiele więcej. Co więcej, dostępne są samouczki krok po kroku, które pozwolą Ci nauczyć się podstaw edycji zdjęć, a najlepsze jest to, że wszystko to jest spakowane w lekkim pakiecie o wielkości 5 MB.

Link do pobrania edytora zdjęć Polarr

5. Chmura

Nimbus to narzędzie do przechwytywania i nagrywania ekranu dla przeglądarki Google Chrome. Rozszerzenie oferuje kompleksowy zestaw funkcji, od śledzenia części ekranu po nagrywanie sekcji całego systemu operacyjnego Chrome i jest całkowicie bezpłatne. Dodatkowo, gdy skończysz z nagrywaniem filmów lub nawet zrzutami ekranu, Nimbus oferuje wiele opcji edycji, które możesz zastosować zgodnie ze swoimi potrzebami. W przeciwieństwie do swoich konkurentów, Nimbus jest w stanie uzyskać przyzwoitą liczbę klatek na sekundę, dzięki czemu powstałe filmy nie wyglądają na niestabilne.

Link do pobrania zrzutu ekranu i screencastu Nimbus

6. Super proste zadania

Jeśli potrzebujesz prostego i przejrzystego interfejsu do dokumentowania codziennych zadań, „Super proste zadania” są najlepszym dostępnym na rynku. Jasne, istnieje Google Keep, ale nie został zaprojektowany głównie jako menedżer zadań. Super Simple Tasks to prosta aplikacja, która działa w trybie offline i może nawet synchronizować się z telefonem z Androidem, gdy jest połączenie. Jest bezpłatny, konfigurowalny i wolny od reklam.

Link do pobrania super prostych zadań

To było sześć najpopularniejszych rozszerzeń Google Chrome, które działają również bez połączenia z Internetem. Skomentuj poniżej, jeśli przegapiliśmy jakieś dobre.