Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Szczyt 9 Aplikacje mapowe na Androida

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Szczyt 9 Aplikacje mapowe na Androida

Teraz, gdy zima już prawie się skończyła, ludzie zaczęli szukać miejsc na wakacje. A na wakacjach nie ma nic bardziej przydatnego niż mapa. Na szczęście dla Ciebie Twój smartfon to uniwersalne urządzenie typu „wszystko w jednym”, które może pełnić funkcję GPS, mapy i kompasu, co czyni go idealnym towarzyszem podróży. Dlatego zebraliśmy pokaźną kolekcję Aplikacje mapowe na Androida abyście nie zgubili się w swoich podróżach.

Niektóre z tych aplikacji oferują kilka warstw mapy Google masz, ale wiele z nich działa w oparciu o szkielet Map Google, więc w zasadzie zobaczysz tę samą mapę (w większości przypadków), ale z innym poziomem szczegółowości. Z drugiej strony niektóre aplikacje mapowe używają mapy topologiczne (inaczej mapy topograficzne); charakteryzują się one dużą szczegółowością i widokiem na teren, doskonale nadają się do górskich wędrówek, ale mają także warstwy miast i dróg.

Szczyt 9 Aplikacje mapowe na Androida

1. PowrótCountry Navigator PRO GPS

Nie jest to najtańsza aplikacja mapowa na rynku, ale bez wątpienia najbardziej szczegółowa dostępna mapa zewnętrzna. PowrótCountry Navigator PRO GPS zawiera szczegółowe mapy regionów na świeżym powietrzu, tras górskich, tras dla skuterów śnieżnych i pojazdów ATV i tak dalej. Świetna aplikacja zarówno dla turystów pieszych, jak i myśliwych. Możesz także ustawić punkty orientacyjne i śledzić swój ślad za pomocą GPS lub starego kompasu. Wysoki poziom szczegółowości map wynika z wykorzystania map topograficznych i OpenStreetMaps (wykorzystywanych także w nowym iPadzie) oraz danych NASA Landsat na całym świecie.

2. Mapy (+) / Mapy (-)

Proste, a jednak szczegółowe mapy można oglądać na Mapach (+) lub w darmowej wersji Map (-). Ta aplikacja mapowa na Androida łączy wiele źródeł map, tworząc wspaniałą mapę całego świata o dużej dokładności i poziomie szczegółowości. Posiada prosty interfejs oraz możliwość pobrania map na kartę SD i korzystania z nich w trybie offline. GPS ma dobrą dokładność i łączy się naprawdę szybko. Aplikacja Mapy na Androida to świetna alternatywa dla Map Google.

3. aMetro – mapy metra na świecie

Pierwszym krokiem przy podejmowaniu decyzji o odwiedzeniu nowego miasta jest zapoznanie się z nim. Poznanie najlepszych restauracji, najlepszych kawiarni i atrakcji turystycznych. Ale ważne jest, aby wiedzieć, jak dotrzeć do tych miejsc. A oto gdzie Metro wkracza. Aplikacja zawierająca wszystkie mapy metra na świecie. Na początku mogą być one bardzo mylące, zwłaszcza w przypadku dużych miast z dużą liczbą linii, ale dzięki tej aplikacji możesz zaplanować trasę z wyprzedzeniem i nie mieć żadnych problemów po dotarciu do celu. Oczywiście, to Aplikacja mapowa na Androida nie będzie odpowiedni dla turystów pieszych i wspinaczy górskich…

4. MapQuest

Po drugie, Mapy Google! Chociaż wygląda podobnie do Map Google, ta jest zupełnie inna, oferując mniej więcej ten sam poziom szczegółowości i dokładności. Najlepszą funkcją aplikacji jest szybki czas ładowania, ale oferuje także imponujący zestaw funkcji, takich jak nawigacja głosowa, poziomy ruchu i mapy satelitarne, żeby wymienić tylko kilka. Aha, czy wspomniałem, że aplikacja jest bezpłatna w Android Market (teraz jest to Google Play)!

5. ArcGIS

Niektórzy z Was mogli słyszeć o tej aplikacji, ArcGIS to specjalistyczne oprogramowanie do mapowania (coś w rodzaju ), które pomaga w tworzeniu map topologicznych. Ale mapa aplikacji jest całkiem niezła. Bardzo szczegółowa mapa całego świata, która praktycznie nie wymaga czasu ładowania! Będziesz zaskoczony, jak dobrze to działa Aplikacja mapowa na Androida dzieł sztuki i dokładność jej map.

6. GPS Gai

Ta aplikacja nie jest dla osób o słabych nerwach. Zawiera jedne z najbardziej szczegółowych map w historii, ze świetnymi warstwami topologicznymi i warstwami dróg. Wbudowany GPS jest świetnym dodatkiem i robi to GPS Gai wielki nawigator dzikiej przyrody. Kompas i możliwość mapowania punktów orientacyjnych to tylko niektóre z jego funkcji, a lista jest długa.

7. RMapy

Jeden z najprostszych Aplikacje mapowe na Androida tam, RMaps był dużą niespodzianką. Udało im się zaoferować świetną aplikację mapową na Androida. Opinie jego użytkowników mówią same za siebie. Ta aplikacja jest niesamowita: jest bezpłatna i oferuje bardzo szczegółowe mapy oraz wiele przydatnych informacji. Interfejs jest prosty, a ponieważ pozwala dość szybko wyszukiwać wiele przydatnych rzeczy na mapie, powiedziałbym nawet, że pod tym względem jest prawie lepszy od Google Maps.

8. Moje wskazówki

Niektórzy mogą się spierać, dlaczego Moje wskazówki jest tutaj, ponieważ jest rozszerzeniem Map Google, a nie Aplikacja mapowa na Androida sama w sobie, ale prawda jest taka, że ​​MyDirections czynią Mapy Google zupełnie inną aplikacją. Większość aplikacji mapowych korzysta z Map Google jako warstwy podstawowej, ale MyDirections współpracuje z G Maps, dzięki czemu jest jeszcze lepsza niż zwykle.

9. Mapy ze mną

Mapy ze mną to znana nazwa, gdy myślisz o Mapach. Mają najszybciej ładującą się mapę, jaką do tej pory widziałem, i można uzyskać do nich dostęp w trybie offline, więc nie będziesz mieć problemów z powodu wolnego połączenia internetowego lub braku przyzwoitej sieci Wi-Fi. Posiada bardzo dokładny GPS i kompas, a dodaje to do swoich błyskawicznych map, i masz świetny Aplikacja mapowa na Androida!