Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Szkolenie dotyczące folderów czatu w telegramie | Rozdzielenie grup i kanałów telegramowych

Składanie czatów w telegramie to praktyczny sposób na szybki dostęp, kategoryzowanie i organizowanie różnych czatów. Wraz ze wzrostem liczby czatów, kanałów, botów i grup telegramów, znalezienie wśród nich konkretnego czatu staje się trudne.

Ponieważ w Telegramie możesz przypiąć tylko ograniczoną liczbę czatów, lepiej jest uzyskać pomoc z folderów Telegramu, aby optymalnie organizować różne rozmowy i uzyskiwać do nich dostęp. W tym artykule dowiesz się, jak konfigurować i edytować foldery, aby organizować czaty w Telegramie i folderach, aby ułatwić dostęp do różnych dyskusji.

Jak folderować czaty w Telegramie?

Wprowadź ustawienia Telegramu. Wybierz Foldery czatu na iPhonie i Lornetka składana na Androidzie.

Po wejściu na stronę Foldery dodasz foldery i kategoryzujesz czaty. Telegram pokazuje sugerowane foldery do dodania w sekcji Polecane foldery. Możesz na przykład zrobić to ręcznie, dodając te sugestie bez oddzielania nieprzeczytanych czatów lub czatów osobistych. Kliknij DODAJ przycisk, jeśli chcesz je dodać.

Czaty folderowe w Telegramie 2

Jeśli jednak chcesz ręcznie uporządkować wybrane czaty, wybierz Dodaj folder niestandardowy włączony iPhone’a i Utwórz nowy folder na urządzeniu z Androidem, aby przejść do strony Nowy folder.

Czaty folderowe w Telegramie 2 2

Na górze tej strony musisz wpisać wybraną nazwę folderu w pliku Nazwa folderu skrzynka. W sekcji Dołączone czaty dotknij Dodaj czaty aby wybrać i typ czatów, które chcesz umieścić w tym folderze.

CZYTAĆ:  Umowy o zachowaniu poufności dotyczące usług objętych białą etykietą: krok w kierunku bezpiecznego partnerstwa

Czaty folderowe w Telegramie 3

Po dotknięciu opcji Dodaj czaty przejdziesz do strony Dołączone czaty, na której zobaczysz dwie sekcje, Typy czatów I Czaty.

Typy czatów, które są gotową kategorią Telegramu, obejmują:

  • Łączność: Osobiste wiadomości odbiorców
  • Brak kontaktu: Wiadomości osobiste otrzymane od osób innych niż odbiorcy
  • Grupy: Grupy
  • Kanały _
  • Boty: Roboty

Wybierając dowolny typ czatu, możesz utworzyć folder tego samego typu wykresu. Załóżmy na przykład, że chcemy oddzielić grupowanie wiadomości osobistych od innych czatów. Wybierając dwie opcje Kontakty i Brak kontaktów w sekcji Typy czatów, możemy to zrobić i nie musimy już ręcznie wybierać poszczególnych czatów jeden po drugim w sekcji Czaty.

Czaty folderowe w Telegramie 4

Czaty sekcja zawiera także listę wszystkich czatów, kanałów, botów i grup telegramów. Jeśli chcesz wybrać konkretne rozmowy, a nie w sekcji Typy czatów, możesz podjąć działania w tej sekcji.

Na przykład, jeśli chcemy utworzyć folder osobisty i umieścić w nim utworzone przez nas kanały, musimy wybrać utwory z sekcji Czaty. Możemy również skorzystać z paska wyszukiwania u góry strony, aby wyszukać nazwę czatu.

Po wybraniu żądanych czatów dotknij przycisku Zrobione w prawym górnym rogu na iPhonie i opcję zaznaczenia w prawym dolnym rogu na Androidzie.

Czaty folderowe w Telegramie 5

w Wykluczone czaty sekcji możesz określić czaty, których nie chcesz wyświetlać w utworzonym folderze. Aby dodać czat do tej sekcji, dotknij Dodaj czaty na iPhonie i Usuń czaty na Androidzie. Przeniesie Cię do strony Wykluczone czaty, gdzie zobaczysz dwie możliwości wyboru: Typy czatów I Czaty.

Czaty folderowe w Telegramie 6

Telegram sugeruje usunięcie czatów wyciszonych, przeczytanych i zarchiwizowanych folder Ty utworzony w sekcji Typy czatów. Przykładowo wybierając dwie opcje Wyciszone i Zarchiwizowane możemy usunąć zmutowane i zarchiwizowane czaty z utworzonego folderu.

Czaty folderowe w Telegramie 7

Możesz ręcznie wybrać czat, którego nie chcesz wyświetlać w nowym folderze, spośród wszystkich rozmów, kanałów, botów i grup telegramów wymienionych w sekcji Czaty. Możesz także użyć paska wyszukiwania u góry strony, aby wyszukać nazwę czatu.

CZYTAĆ:  Jak wyłączyć lokalizację na Snapchacie

Czaty folderowe w Telegramie 8

Po wybraniu czatów dotknij Zrobione ikona w prawym górnym rogu na iPhonie i ikona w prawym dolnym rogu na Androidzie.

Teraz, gdy wybrałeś nazwę folderu i zawarte w nim czaty; Na iPhonie stuknij Tworzyć w prawym górnym rogu, a w systemie Android dotknij Ratować w prawym górnym rogu, aby utworzyć folder.

Czaty folderowe w Telegramie 9

Utworzony folder zostanie teraz dodany do sekcji Foldery.

Składane czaty w Telegramie 9-2

W ten sam sposób możesz utworzyć więcej folderów w Telegramie, aby kategoryzować różne czaty. Po utworzeniu folderów strona czatu w Telegramie będzie zawierać zakładki z nazwami utworzonych folderów.

Czaty folderowe w Telegramie 9-3

Edytuj i usuwaj foldery w Telegramie

W systemie Android bohaterami dwóch poziomych linii po lewej stronie są nazwy folderów. Aby zmienić kolejność zakładek folderów na ekranie czatu Telegram na iPhonie, stuknij Edytować , aby wyświetlić płaskie trójkątne ikony po prawej stronie nazw folderów. Dotknij tej ikony, a następnie przesuń palcem w górę lub w dół (w miejscu, w którym chcesz umieścić folder), aby przenieść poszczególne foldery.

Czaty folderowe w Telegramie 9-4

Ilekroć chcesz edytować folder na swoim iPhonie, dotknij jego nazwy, aby przejść do ekranu edycji. W systemie Android kliknij ikonę trzech kropek po prawej stronie i wybierz Edytować opcja.

Czaty folderowe w Telegramie 9-5

Aby usunąć folder na iPhonie, przeciągnij go w lewo, aż do Usuwać pojawi się przycisk. W systemie Android kliknij ikonę z trzema kropkami po prawej stronie i wybierz Usuwać.

Usuń folder w Telegramie

Pobierz motywy WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz motywy WordPressPobierz motywy WordPress za darmoZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=pobierz oprogramowanie SamsungaPobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumkurs Lyndy do pobrania za darmo