Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Szkolenie dotyczące folderów czatu w telegramie | Rozdzielenie grup i kanałów telegramowych

Wraz ze wzrostem liczby czatów, kanałów, botów i grup telegramów, znalezienie wśród nich konkretnego czatu staje się trudne. Ponieważ w telegramie można przypiąć tylko ograniczoną liczbę czatów, lepiej jest uzyskać pomoc z folderów telegramu, aby optymalnie organizować różne czaty i uzyskiwać do nich dostęp.

W tym artykule dowiesz się, jak konfigurować i edytować foldery, aby organizować czaty w Telegramie i folderach, aby ułatwić dostęp do różnych rozmów.

Jak folderować czaty w Telegramie?

Wprowadź ustawienia Telegramu. Wybierz Foldery czatu na iPhonie i Lornetka składana na Androidzie.

Inhaltsverzeichnis

Po wejściu na stronę Foldery będziesz mógł dodawać foldery i kategoryzować czaty. Telegram pokazuje sugerowane foldery do dodania w sekcji Polecane foldery. Możesz na przykład zrobić to ręcznie, dodając te sugestie bez oddzielania nieprzeczytanych czatów lub czatów osobistych. Kliknij DODAJ przycisk, jeśli chcesz je dodać.

Czaty folderowe w Telegramie 2

Jeśli jednak chcesz ręcznie uporządkować wybrane czaty, wybierz Dodaj folder niestandardowy włączony iPhone’a i Utwórz nowy folder na urządzeniu z Androidem, aby przejść do strony Nowy folder.

Czaty folderowe w Telegramie 2 2

Na górze tej strony musisz wpisać wybraną nazwę folderu w pliku Nazwa folderu skrzynka. W sekcji Dołączone czaty dotknij Dodaj czaty aby wybrać czaty i typ czatów, które chcesz umieścić w tym folderze.

Czaty folderowe w Telegramie 3

Po dotknięciu opcji Dodaj czaty przejdziesz do strony Dołączone czaty, na której zobaczysz dwie sekcje, Typy czatów I Czaty.

Typy czatów, które są gotową kategorią Telegramu, obejmują:

  • Łączność: Osobiste wiadomości odbiorców
  • Brak kontaktu: Wiadomości osobiste otrzymane od osób innych niż odbiorcy
  • Grupy: Grupy
  • Kanały _
  • Boty: Roboty
Wybierając dowolny typ czatu, możesz utworzyć folder tego samego typu wykresu. Załóżmy na przykład, że chcemy oddzielić grupowanie wiadomości osobistych od innych czatów. Wybierając dwie opcje Kontakty i Brak kontaktów w sekcji Typy czatów, możemy to zrobić i nie musimy już ręcznie wybierać poszczególnych czatów jeden po drugim w sekcji Czaty.
Czaty folderowe w Telegramie 4
Czaty sekcja zawiera także listę wszystkich czatów, kanałów, botów i grup telegramów. Jeśli chcesz wybrać konkretne rozmowy, a nie w sekcji Typy czatów, możesz podjąć działania w tej sekcji. Na przykład, jeśli mamy zamiar utworzyć folder osobisty i umieścić w nim utworzone przez nas kanały, musimy wybrać kanały z sekcji Czaty. Możemy również skorzystać z paska wyszukiwania u góry strony, aby wyszukać nazwę czatu.
Po wybraniu żądanych czatów dotknij Zrobione w prawym górnym rogu na iPhonie i opcję zaznaczenia w prawym dolnym rogu na Androidzie.
Czaty folderowe w Telegramie 5
w Wykluczone czaty sekcji możesz określić czaty, których nie chcesz wyświetlać w utworzonym folderze. Aby dodać czat do tej sekcji, dotknij Dodaj czaty na iPhonie i Usuń czaty na Androidzie. Przeniesie Cię do strony Wykluczone czaty, gdzie zobaczysz dwie możliwości wyboru: Typy czatów I Czaty.
Czaty folderowe w Telegramie 6
w Typy czatów sekcji Telegram sugeruje usunięcie czatów wyciszonych, przeczytanych i zarchiwizowanych folder Ty Utworzony. Przykładowo wybierając dwie opcje Wyciszone i Zarchiwizowane możemy usunąć zmutowane i zarchiwizowane czaty z utworzonego folderu.
Czaty folderowe w Telegramie 7
w Czaty sekcji możesz ręcznie wybrać czat, którego nie chcesz wyświetlać w nowym folderze, spośród wszystkich wymienionych rozmów, kanałów, botów i grup telegramów. Możesz także użyć paska wyszukiwania u góry strony, aby wyszukać nazwę czatu.
Czaty folderowe w Telegramie 8
Po wybraniu czatów dotknij Zrobione ikona w prawym górnym rogu na iPhonie i ikona w prawym dolnym rogu na Androidzie.
Po wybraniu nazwy folderu i zawartych w nim czatów, na iPhonie stuknij Tworzyć w prawym górnym rogu, a w systemie Android dotknij Ratować w prawym górnym rogu, aby utworzyć folder.
Czaty folderowe w Telegramie 9
Utworzony folder zostanie teraz dodany do sekcji Foldery.
Składane czaty w Telegramie 9-2
W ten sam sposób możesz utworzyć więcej folderów w Telegramie, aby kategoryzować różne czaty. Po uzupełnieniu folderów strona czatu w Telegramie będzie zawierać zakładki z nazwami utworzonych folderów.
Czaty folderowe w Telegramie 9-3
Edytuj i usuwaj foldery w Telegramie
W systemie Android bohaterami dwóch poziomych linii po lewej stronie są nazwy folderów. Aby zmienić kolejność zakładek folderów na ekranie czatu Telegram na iPhonie, stuknij Edytować , aby wyświetlić płaskie trójkątne ikony po prawej stronie nazw folderów. Dotknij tej ikony, a następnie przesuń palcem w górę lub w dół (w miejscu, w którym chcesz umieścić folder), aby przenieść poszczególne foldery.
Czaty folderowe w Telegramie 9-4
Ilekroć chcesz edytować folder na swoim iPhonie, dotknij jego nazwy, aby przejść do ekranu edycji. W systemie Android kliknij ikonę trzech kropek po prawej stronie i wybierz Edytować opcja.
Czaty folderowe w Telegramie 9-5
Aby usunąć folder na iPhonie, przeciągnij go w lewo, aż do Usuwać pojawi się przycisk. W systemie Android kliknij ikonę z trzema kropkami po prawej stronie i wybierz Usuwać.
Usuń folder w Telegramie
Wreszcie Telegram udostępnił funkcje, które bardzo ułatwiły użytkownikom organizowanie czatów oraz znajdowanie określonych rozmów i uzyskiwanie do nich dostępu.
Mamy nadzieję, że ten samouczek okaże się pomocny. Jeśli masz pytania dotyczące tworzenia i usuwania folderu czatu w Telegramie

Pobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz motywy WordPress za darmoPobierz zerowe motywy WordPressPobieranie premium motywów WordPressbezpłatny kurs onlinepobierz oprogramowanie XiaomiPobierz zerowe motywy WordPresskurs udemy do pobrania za darmo