Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Szkolenie z aktywacji międzynarodowych domen TLD

W tym samouczku dowiesz się, jak aktywować międzynarodowe domeny TLD po rejestracji domeny. Wielu użytkowników jest zdezorientowanych po zarejestrowaniu domeny i nie może aktywować domeny i zwraca się do pomocy technicznej hosta mizbanfa, jeśli jest to bardzo prosty proces.

Kiedy zarejestrujesz domenę, otrzymasz kilka e-maili. E-maile zapisane w języku perskim i zawierająca nazwę hosta Fa służą wyłącznie do celów potwierdzenia i poinformowania Was, użytkowników, o rejestracji i aktywacji domeny, a nie dla domeny. Ponieważ rejestratorem domen międzynarodowych w Fa Host jest Resello, e-mail, który otrzymałeś, aby potwierdzić domenę z tytułem. Proszę potwierdzić swoje dane kontaktowe dla… i od [email protected] ma tekst w języku angielskim i jest całkiem jasne, że nie został wysłany od gospodarza Fa. Treść wiadomości e-mail zawiera nazwę Twojej domeny oraz informacje o niej i link aktywacyjny domeny, a celem wysłania wiadomości e-mail i potwierdzenia przesłanego linku jest „potwierdzenie adresu e-mail”. Jeśli więc zarejestrujesz domenę na adres e-mail [email protected] i potwierdzisz odpowiedni link, a następnie zarejestrujesz inną domenę na ten sam adres e-mail, nie musisz ponownie potwierdzać adresu e-mail i nie otrzymasz takiego e-maila.

Gdy domena nie zostanie aktywowana, pojawi się komunikat podobny do poniższego obrazka:

aktywacja domeny-1

Oznacza to, że domena została zarejestrowana, ale nie została jeszcze aktywowana do użytku i domena nie zostanie aktywowana dopóki nie potwierdzisz e-maila aktywacyjnego.

Wiele razy zdarzyło się, że użytkownicy wysyłali zgłoszenie do działu wsparcia i mówili, że potwierdziliśmy link, ale domeny TLD nie zostały jeszcze aktywowane. Ten element ma dwa tryby:

 1. Twoja przeglądarka posiada pamięć podręczną (tymczasowe informacje w pamięci podręcznej), za pomocą której należy opróżnić pamięć podręczną przeglądarki nauka opróżniania pamięci podręcznej w przeglądarkach aby poprzednia strona nie została Ci wyświetlona.
 2. Nie potwierdziłeś poprawnie linku aktywacyjnego domeny i nie zastosowałeś wymaganych elementów. W tym celu należy zwrócić się o kontynuację szkolenia.

Jak aktywować domeny międzynarodowe:

 1. Odwołaj się do swojego e-maila. (Adres e-mail używany do rejestracji domen TLD)
 2. W folderze skrzynki odbiorczej znajdź wiadomość e-mail zatytułowaną „Potwierdź swoje dane kontaktowe do… i nadawcy [email protected]” i otwórz ją. Jeżeli w Twojej skrzynce odbiorczej nie ma wiadomości e-mail zawierającej te specyfikacje, koniecznie sprawdź folder ze spamem. Jeśli dokładnie sprawdziłeś swój e-mail i w żaden sposób nie otrzymałeś takiego e-maila, zgłoś tę kwestię poprzez system sprzedaży biletów przy wsparciu gospodarza Fa, aby można było ją natychmiast sprawdzić.
 3. Oprócz Twojego profilu i żądanej domeny w wiadomości e-mail znajduje się również link. Kliknij w link.

aktywacja domeny-2

 1. Zobaczysz stronę podobną do poniższej ilustracji. Na tej stronie musisz aktywować pole wyboru dla następujących opcji:

aktywacja domeny-3

 1. Oświadczam, że podane informacje są prawdziwe: Oznacza to, że potwierdzasz wszystkie powyższe informacje (powyżej tej opcji i związane z Twoim profilem i domeną) i nie ma z nimi żadnego problemu.
 2. Ogólne: Oznacza to, że przeczytałeś i zaakceptowałeś wszystkie zasady i warunki dotyczące domen międzynarodowych.
 3. Zatwierdź: Oznacza to, że zatwierdzasz wszystkie powyższe (związane ze specyfikacjami i zasadami domeny) lub, innymi słowy, akceptujesz.
 4. Na koniec kliknij przycisk Prześlij, aby zakończyć proces aktywacji domeny.
 5. Na tym etapie wyświetli Ci się strona podobna do poniższej, zawierająca komunikat potwierdzający i aktywujący domenę. Przeglądając tę ​​stronę, Twoja domena jest aktywowana i możesz z niej korzystać.

aktywacja domeny-4

Napraw błąd domeny jeszcze nieaktywnej po rejestracji domen międzynarodowych

Uwaga: po zakończeniu aktywacji domeny niektórzy użytkownicy widzą komunikat podobny do poniższego obrazu i myślą, że domena nie została jeszcze aktywowana i nie można z niej korzystać.

aktywacja domeny-5

Ta wiadomość jest w rzeczywistości domyślną stroną Twojej domeny, ustawioną przez rejestratora domeny. ustawiając dns hosta w domenie Możesz przeglądać informacje przesłane na twojego hosta Jeśli nie wiesz jak zmienić dns w domenach międzynarodowych, możesz skorzystać poradnik dotyczący zmiany dns dla domen międzynarodowych

Pobieranie premium motywów WordPressPobieranie premium motywów WordPressPobierz zerowe motywy WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumdarmowy kurs on-linepobierz oprogramowanie mobilnePobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumdarmowy płatny kurs Udemy do pobrania