Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Szkolenie z przekierowania domeny w Direct Admin

Jako właściciel witryny często musisz usunąć stronę lub nie masz czasu na pracę nad domeną i parkowanie domen. Powinieneś użyć przekierowania, jeśli chcesz zarządzać stronami swojej witryny bez szkody dla ich SEO.

Korzystając z funkcji przekierowań, możesz łatwo przekierowywać strony, pliki lub domeny na żądaną stronę. Ale czym jest przekierowanie w DRedirectmin? Czy można zmienić środowisko na Direct Admin? Jak wygląda proces przekierowania HTTP do HTTPS w bezpośrednim administratorze? Jeśli i Ty masz takie pytania w głowie, nie martw się. Ponieważ w tym artykule z bazy wiedzy Fa Host zdecydowaliśmy się na szkolenie w zakresie przekierowania domeny w Direct Admin.

Tematy poruszane w tym artykule są następujące:

 • Przekierowanie domeny w Direct Admin
 • Szkolenie przekierowań w Direct Admin
 • Różnica między przekierowaniem a parkowaniem domen w Direct Admin

Przekierowanie domeny w Direct Admin

Jednym z pytań, które codziennie zadaje sobie wielu użytkowników panelu administracyjnego Direct Admin, jest to, jak przekierować domenę w Direct Admin. Turn to sposób, za pomocą którego można przenieść internautów i wyszukiwarki ze strony, którą żądali, aby wejść na stronę z innym linkiem. To przekierowanie odgrywa kluczową rolę w świecie SEO i bardzo pomoże Ci w zarządzaniu Twoją witryną.

Dzięki Redirect możesz przekierować, aby usunąć dysfunkcyjną stronę lub całkowicie zapomnieć o swojej starej witrynie podczas tworzenia nowej witryny. Tak naprawdę dzięki tej zmianie kierunku nie stracisz swoich internautów i oczywiście nie zawiedziesz wyszukiwarek, a jednocześnie osiągniesz cele, które sobie wyznaczyłeś.

Szkolenie przekierowań w Direct Admin

 1. Najpierw musisz wejść do swojego panelu użytkownika w Direct Admin.
  Szkolenie, aby wejść na bezpośredniego administratora
 2. Następnie wybierz „przekierowanie witryny” z menu „zaawansowane funkcje”.
  Szkolenie z przekierowania domeny w Direct Admin
 3. Musisz wprowadzić niezbędne informacje, aby przekierować domenę w Direct Admin w określonych polach na stronie, która się otworzy. Informacje te obejmują:
  • Lokalna ścieżka URL: W tej sekcji musisz wpisać część, do której chcesz zostać przekierowany. Kwota, którą chcesz, może być katalogiem lub nawet plikiem.
  • Typ przekierowania: W tej części strony bezpośredniego przekierowania administratora pojawią się trzy opcje określające typ przekierowania. W przypadku przekierowania możesz wybrać jeden z nich w zależności od celu, jaki masz na myśli. Przekierowanie 301, Przekierowanie 302 i wreszcie Przekierowanie 303, które przedstawimy poniżej.
  • docelowy adres URL: W tej sekcji należy wprowadzić nowy link docelowy.

  Przekieruj 301 Bezpośredni administrator

 4. Po wykonaniu wszystkich wymienionych kroków należy sprawdzić w przeglądarce link do żądanej strony, aby upewnić się, że przekierowanie domeny w Direct Admin zostało wykonane prawidłowo.

Pamiętaj, że administrator bezpośredni zastosuje zmiany, do których chcesz uzyskać dostęp w public_html. Jeśli ręcznie skonfigurujesz przekierowanie domeny w Direct Admin, możesz przejść przez sekcję zarządzania plikami w Direct Admin (menedżer plików) i zastosować żądane zmiany.

Kod przekierowania witryny poprzez plik htaccess.

Szkolenie z przekierowania domeny w Direct Admin1. Przekieruj 301 w trybie bezpośredniego administratora

Przekierowanie 301 to rodzaj stałego przekierowania. W przypadku przekierowania od 90 do 99% wartości starej strony lub pliku jest przenoszonych do nowej strony lub pliku. Dzięki temu żądana strona lub serwis zostanie w całości i automatycznie przypisana do nowo wyznaczonego adresu. W tym przypadku, jeśli strona ma wysoką wartość merytoryczną i generuje dobry ruch, dzięki przekierowaniu bezpośredniemu 301 możesz łatwo utrzymać tę wartość i jednocześnie osiągnąć swój cel. Wtedy w większości przypadków przekierowanie 301 można uznać za najlepszy wybór, aby zachować wagę i SEO witryny.

Co to jest przekierowanie 301 i jakie jest jego zastosowanie? Przekierowuj linki między sobą w WordPress

Jak przekierować domenę w Direct Admin2. Przekieruj 302 Bezpośredni administrator

Czasami strona może mieć problem i trzeba ją tymczasowo wyłączyć. Spowoduje to, że użytkownicy napotkają błąd 404, co oznacza, że ​​strona została usunięta, co może spowodować wiele negatywnych wyświetleń w Twojej witrynie. Na szczęście przekierowanie 302 pozwala na chwilową niedostępność strony i uniknięcie ewentualnych negatywnych skutków.

W takim przypadku sugerujemy skorzystanie z funkcji tymczasowego przekierowania lub przekierowań 302. Dzięki temu stara strona nie zostanie usunięta z wyników wyszukiwania, a jej wartość nie zostanie przeniesiona. Dzięki temu po rozwiązaniu problemów możesz szybko przywrócić żądaną stronę do poprzedniego stanu. Oczywiście pamiętaj, że najlepszym typem przekierowania w tRedirectSEO jest przekierowanie 301.

Przekierowanie domeny w Direct Admin3. Przekieruj 303 Bezpośredni administrator

Innym rodzajem przekierowania, które można zobaczyć na stronie przekierowania domeny w Direct Admin, jest przekierowanie 303. To przekierowanie to nRedirectstitute dla żądanej strony. W rzeczywistości, korzystając z tego przekierowania, przekierowujesz żądany link do osobnej strony. (Ta osobna strona może być stroną formularza, stroną docelową, postępem przesyłania lub stroną potwierdzenia). Korzystanie z tej metody przekierowania nie jest zalecane. Odpowiedź na żądanie następuje głównie metodami PUT lub POST.

Różnica między przekierowaniem a parkowaniem domen w Direct Admin

Konieczna jest wiedza, że ​​te dwa przypadki mają znaczną różnicę funkcjonalną. Jak wspomniano, w przypadku przekierowania, gdy przekierujesz link do starej strony lub domeny, zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę docelową lub pole i wartość I ruch drogowy są również wspólne. Park domen to jednak dodatkowa nazwa domeny wskazująca na domenę podstawową Twojej witryny. W rzeczywistości w przypadku parku domen będziesz mieć kilka części o tej samej treści.

Korzystając ze wskaźnika domeny, możesz mieć zawartość o kilku różnych nazwach domen. Na przykład, jeśli jesteś właścicielem domeny domain.net i chcesz zaparkować ją w swojej domenie podstawowej, domain.com, możesz użyć wskaźnika domeny, aby wejść na stronę internetową za każdym razem, gdy ktoś będzie szukać domeny domain.net w swojej przeglądarce. domena.com.

Wiele osób nie wie, jak właściwie przekierować domenę w bezpośrednim administratorze i wskaźniku domeny lub parku domen i myśli, że robią to samo.

Szkolenie dotyczące parku domen w Direct Admin

Przekierowanie domeny w Direct Admin to jedna z najważniejszych rzeczy, które należy zrobić, aby poprawić wydajność witryny bez negatywnego wpływu na SEO witryny. Na przykład po zakupie nowego hosta i domeny przenosisz całą wartość i ruch z jednej strony lub pola na inną stronę lub część za pomocą przekierowania, zwłaszcza bezpośredniego przekierowania administratora 301. W tym artykule, pochodzącym z bazy wiedzy gospodarzy Fa, podjęto wysiłek, aby zapewnić wam, drodzy przyjaciele, szkolenie w zakresie Redirect i Redirectdmin.

Pobieranie premium motywów WordPressPobierz motywy WordPress za darmoPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumkurs Lyndy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie mobilnePobierz motywy WordPressdarmowy kurs on-line