Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Sztuczki zabezpieczające WhatsApp, o których wiele osób nie wie

WhatsApp to jedna z popularnych aplikacji, która ułatwiła komunikację z innymi, ale w tym programie znajdują się sztuczki zabezpieczające, o których możesz nie wiedzieć.

Ważne sztuczki bezpieczeństwa dla użytkowników WhatsApp

WhatsApp to jedno z najpopularniejszych i najszybszych narzędzi komunikacji. Ułatwia Ci to komunikację z innymi i zdobywanie dobrych doświadczeń w pracy w tym środowisku. Warto jednak wiedzieć, że WhatsApp zawiera podstawowe sztuczki zabezpieczające, o których możesz nie wiedzieć; Dołącz do nas w tej części Namnak’s naciągnięcie żeby opowiedzieć ci te sztuczki.

Włącz weryfikację dwuetapową

Włączenie weryfikacji dwuetapowej w WhatsApp to jedna z najlepszych rzeczy, jakie możesz zrobić, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo i jeden z najprostszych kroków. Wystarczy aktywować tę funkcję, aby poprawić swoje bezpieczeństwo i uniemożliwić komukolwiek dostęp do WhatsApp.

W tym celu należy wejść w ustawienia WhatsApp, a następnie konto użytkownika i w sekcji Weryfikacja dwuetapowa nacisnąć opcję aktywacji; W tej sekcji poprosi Cię o sześciocyfrowy kod, jeśli ktoś inny będzie chciał wejść do Twojego WhatsApp i nie wprowadzi tego sześciocyfrowego kodu, nigdy nie będzie mógł uzyskać dostępu do WhatsApp.

Sztuczka z WhatsAppem

Sprawdź anonimowe linki

Wprowadzanie nieznanych linków nie dotyczy tylko WhatsApp; wszystkie platformy komunikacyjne, w tym e-mail czy Instagram, również mają te linki. Sytuację pogarsza fakt, że możesz otrzymać te destrukcyjne linki od znanych Ci osób, a niektóre z nich mogą powodować problemy związane z bezpieczeństwem; Powinieneś zachować szczególną ostrożność i nie klikać żadnego linku.

Włącz powiadomienia bezpieczeństwa

Powiadomienia dotyczące bezpieczeństwa w WhatsApp informują użytkowników o problemie na stronie czatu. Powiadomienia te tworzą połączenie między dwoma urządzeniami, a WhatsApp wie, kiedy zarządzać rozmową, a jeśli dyskusja została prowadzona na nowym urządzeniu, WhatsApp powiadomi Cię; Jeśli więc Twój WhatsApp zostanie zhakowany lub zainstalowany na innym urządzeniu, Twoi odbiorcy się o tym dowiedzą.

Sztuczka bezpieczeństwa

Wyjście ze starego telefonu

Jeśli zgubisz stary telefon, a karta SIM nadal będzie w nim znajdować się, WhatsApp może odzyskać siły i stać się niedostępny; Jeśli więc nie chcesz, aby osoba, która ukradła Twój telefon, miała dostęp do WhatsApp, możesz mieć kopię swojej karty SIM i włożyć ją do nowego telefonu komórkowego; Następnie zainstaluj na nim WhatsApp i zaloguj się, aby stary telefon był poza zasięgiem.

Użyj innego zdjęcia profilowego.

Czy wiesz, że nawet anonimowe osoby mogą poznać wiele szczegółów z Twojego profilu? Załóżmy, że Twoje zdjęcie profilowe WhatsApp jest takie samo, jak na innych platformach, takich jak Facebook. W takim przypadku druga strona może z łatwością pobrać lub pobrać plik zrzut ekranu z niego, znaleźć Cię za pomocą Zdjęć Google i udostępnić swoje informacje. Po prostu powiększ swoje zdjęcie profilowe.

Aby temu zapobiec, powinieneś ukryć swoje zdjęcie profilowe przed osobami, które nie są Twoimi odbiorcami; Ukryj to, aby to zrobić, musisz przejść do ustawień WhatsApp, a następnie do konta użytkownika, sekcji prywatności, zdjęcia profilowego, a następnie przejść do odbiorców, aby tylko odbiorcy mogli zobaczyć Twoje zdjęcia.

Zdjęcie profilowe

Ukryj multimedia WhatsApp w galerii

Możesz dostosować ustawienia filmów, gifów i zdjęć przychodzących do WhatsApp, aby nie były wyświetlane w galerii mobilnej, i ukryć je. Aby to zrobić, wejdź w ustawienia WhatsApp, sekcję rozmowy lub czatu oraz możliwość przeglądania multimediów i wyłącz ją. W takim przypadku zdjęcia wysłane z WhatsApp można zobaczyć tylko w samej aplikacji i nie będą widoczne w galerii ani innych aplikacjach.

Zdjęcia na WhatsApp

Wyloguj się z WhatsApp Web, jeśli nie jest używany.

WhatsApp Web to przydatne narzędzie, szczególnie dla tych, którzy pracują z komputerami. Czasami nie chcesz, aby Twoje informacje były rozpowszechniane, ponieważ oddałeś swój laptop komuś innemu. Aby temu zapobiec, możesz zamknąć WhatsApp, gdy nie pracujesz na komputerze; Oznacza to, że użyj powiadomienia internetowego WhatsApp na telefonie komórkowym, aby sprawdzić, kiedy WhatsApp jest aktywny na komputerze i wyłączyć go, kiedy tylko chcesz.

Pobierz motywy WordPress za darmoPobierz zerowe motywy WordPressPobieranie premium motywów WordPressPobieranie premium motywów WordPressdarmowy kurs on-linepobierz oprogramowanie lawyPobierz zerowe motywy WordPressdarmowy kurs Udemy do pobrania