Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Szukasz alternatyw dla Facebook Grupy czy Google Analytics? Opcje akcji ekspertów biznesowych

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Szukasz alternatyw dla Facebook Grupy czy Google Analytics? Opcje akcji ekspertów biznesowych

Większość właścicieli firm zna najpopularniejsze narzędzia i strategie rozwoju firmy. Na przykład, Facebook Grupy i Google Analytics są wszechobecne w wielu kręgach. Jednak te opcje nie działają dla każdego przedsiębiorcy. Jeśli szukasz alternatyw, zapoznaj się z sugestiami członków internetowej społeczności małych firm.Połącz się z potencjalnymi klientami spoza Facebook Grupy

Facebook Grupy mogą być potężnym narzędziem do łączenia ludzi, którzy mają wspólne zainteresowania. Ale są inne opcje poza Facebook również. Jeśli chcesz jeszcze bardziej zwiększyć swoje zasięgi lub znaleźć narzędzia lepiej dopasowane do Twoich potrzeb, wymeldować się ten post Blogging Wizard autorstwa Nicoli Bleu dla alternatyw. Ten wątek BizSugar obejmuje jeszcze więcej rozmów na ten temat.

Znajdź najlepszą strategię wirtualnego wydarzenia dla swojej firmy

Wirtualne wydarzenia wciąż mają się dobrze w wielu firmach. Niezależnie od tego, czy chcesz zaoszczędzić pieniądze, czy po prostu dotrzeć do większej liczby osób w różnych lokalizacjach, potrzebujesz strategii, która zapewni sukces Twojemu następnemu wirtualnemu wydarzeniu. W tym poście z bloga The Social Media Hat, Mike Allton Akcje wskazówki dotyczące planowania kolejnego dużego wydarzenia.

Usprawnij swoją działalność dzięki technologii Blockchain

Technologia Blockchain służy nie tylko do tworzenia nowych kryptowalut. W rzeczywistości może ułatwić kilka potężnych ulepszeń biznesowych. Jak więc najlepiej wykorzystać tę technologię? Iwan Widżaja oferuje wskazówki w tym poście CEO SMB.

Wykorzystaj w pełni te narzędzia do analizy konkurencji SEO

SEO polega na ulepszaniu własnej witryny, aby pojawiała się wyżej w wynikach wyszukiwania niż konkurencja. Zrozumienie, co robi konkurencja, może pomóc w osiągnięciu tego celu. W tym miejscu pojawiają się narzędzia do analizy konkurencji. Uczyć się o najlepszych opcjach w tym poście Startup Bonsai autorstwa Adama Connella. Następnie udaj się do BizSugar, aby zobaczyć, kim są członkowie powiedzenie.

Rekommenderad:  Czy Tide poleci w kosmos? Dlaczego i jak (wyjaśnienie)

Znajdź idealne narzędzie CMS dla swojej firmy

Narzędzia CMS mogą przynieść ogromne korzyści firmom, które wykorzystują content marketing do dotarcia do konsumentów. Jednym z głównych graczy w branży jest HubSpot. Ale to nie jedyny. Dawida Karczewskiego Akcje kilka alternatyw w tym poście Ideamotive.

Rozważ zakup franczyzy

Model franchisingowy daje przedsiębiorcom możliwość wykupienia istniejącego systemu biznesowego zamiast rozpoczynania od zera. To nie jest dokładnie narzędzie biznesowe. Jednak franczyza, którą wybierzesz, powinna zapewnić Ci narzędzia i systemy umożliwiające szybkie rozpoczęcie działalności. Czytać więcej o tym, jak zacząć, w tym poście Small Biz Tipster autorstwa Lisy Sicard.

Usprawnij proces wdrażania pracowników

Wdrażanie nowych pracowników może pomóc Twojemu zespołowi pracować wydajniej. Ale potrzebujesz solidnego procesu, aby naprawdę sprawić, by ten system działał. W tym poście Process Street, Grace Donaldson zapewnia kilka sposobów na usprawnienie procesu wdrażania pracownika.

Zaangażuj widzów i generuj ruch z YouTube Reklamy

Reklama może być idealnym sposobem na szybkie dotarcie do nowych konsumentów. I YouTube to idealna platforma do udostępniania reklam wideo. Aby w pełni wykorzystać to narzędzie dla swojej firmy online, przeczytaj ten dokument Pixel Productions post autorstwa Torreya Tayenaki.

Wybierz agencję marketingową LinkedIn

Niektóre firmy zajmują się własnymi reklamami i marketingiem na LinkedIn. Ale możesz szybciej osiągnąć swoje cele i odnieść większy sukces, korzystając z outsourcingu do agencji. Jeśli jesteś gotowy, aby pójść tą drogą, ten post mvpGrow autorstwa Eyala Katza ma wskazówki za wybór właściwego.

Uzyskaj WordPress Analytics bez korzystania z Google Analytics

Google Analytics to jedno z najpopularniejszych narzędzi do rozwijania strony internetowej. Ale to nie jedyna dostępna opcja analityczna. Ucz się więcej o WordPress Analytics w tym poście z motywami Compete autorstwa Bena Sibleya. Następnie odwiedź społeczność BizSugar, aby zobaczyć więcej rozmowa w temacie.

Rekommenderad:  10 najczęściej śledzonych wymiarów i metryk Google Analytics

Jeśli chcesz zasugerować, że Twoja ulubiona zawartość dla małych firm zostanie uwzględniona w nadchodzącym podsumowaniu społeczności, wyślij wskazówki dotyczące wiadomości na adres: sbtips@gmail.com.