Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Szukasz narzędzia do inwentaryzacji treści? Przestań patrzeć.

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Szukasz narzędzia do inwentaryzacji treści? Przestań patrzeć.

Codzienne aspekty content marketingu są wystarczająco trudne bez konieczności kontrolowania, jakie treści masz w swojej bibliotece i czy Twoje strategie działają. Rozważ kilka ostatnich statystyk…

70% marketerów treści B2C stwierdziło, że treść jest teraz ważniejsza niż kiedykolwiek. A konsumpcja treści B2B wzrosła o prawie 19% od 2021 do 2022 roku.

Twój zespół musi pracować mądrzej, a nie ciężej, aby nadążyć za popytem na treści i przewyższyć konkurencję na stronach wyników wyszukiwania.

Jeśli Twój zespół od jakiegoś czasu publikuje treści, utrzymywanie zapasów i analizowanie wydajności może być zniechęcające. Narzędzie do inwentaryzacji treści może uratować życie, ale nie musisz szukać nowego oprogramowania, gdy korzystasz z Wix. Sprawdź, dlaczego jesteśmy Twoim MVP w zakresie zarządzania zasobami treści.

Powody, dla których nie możesz obejść się bez narzędzia do inwentaryzacji treści

Twój zespół może pompować treści przez cały dzień, ale nie gwarantuje to uzyskania oczekiwanych wyników. Mamy nadzieję, że masz udokumentowane strategie (jeśli nie, oto jak opracować strategię dotyczącą treści, która napędza wyniki), ale skąd wiesz, że działają?

Google nie przepada za przestarzałymi i nieprzydatnymi treściami krążącymi po cyberprzestrzeni. Utrzymując solidny inwentarz, Twoja witryna pozostanie w łaskach wyszukiwarki, poprawiając wydajność SEO Twojej witryny.

Zmieniające się trendy SEO mogą wymagać aktualizacji treści, a narzędzie do inwentaryzacji treści może pomóc w znalezieniu treści do odświeżenia.

Audyt zapasów pozwala wiedzieć, co należy przyciąć, zachować, zmienić przeznaczenie i zaktualizować w oparciu o skuteczność każdego zasobu. Jeśli Twoja firma zajmuje się marketingiem treści od jakiegoś czasu, ręczne zarządzanie zapasami jest nie do pomyślenia, chyba że masz nieskończone zasoby, które możesz na to rzucić. Właściwe narzędzie do inwentaryzacji treści sprawia, że ​​proces jest bardziej wydajny i daje bardziej wiarygodne wyniki.

Utrzymywanie dobrze zorganizowanej biblioteki i konsekwentna ocena tematów i wyników może uchronić Twój zespół przed przepracowaniem mięśni odpowiedzialnych za tworzenie treści. Możesz zobaczyć, które tematy działają, dowiedzieć się, jakie tematy zostały już szczegółowo omówione, i odkryć luki w treści.

Rekommenderad:  Wykorzystaj swoje wysiłki w zakresie automatyzacji marketingu, korzystając z interaktywnych danych dotyczących treści

Funkcje, których potrzebujesz w oprogramowaniu do inwentaryzacji treści

Potrzebujesz oprogramowania, które pomoże Ci organizować, filtrować wyszukiwania i analizować zasoby treści. Niektóre funkcje naszej platformy ułatwiają każde z tych zadań.

Funkcje organizacyjne

Platforma Wix zapewnia nieograniczone możliwości organizowania treści. Definiujesz parametry. Te atrybuty organizacyjne to nie tylko świetny sposób na wizualizację treści w naszym kalendarzu treści. Są również jednym z powodów, dla których nasze oprogramowanie jest jedynym narzędziem do inwentaryzacji treści, którego potrzebujesz.

Kiedy członkowie Twojego zespołu tworzą zasób na naszej platformie, mogą dołączać do niego metadane. Te informacje pozostają powiązane z zasobem w systemie. Identyfikatory obejmują:

  • Temat: Przypisanie zasobu do tematu pomaga śledzić, jak często Twój zespół porusza ten temat w ciągu miesiąca i ogólnie oraz na jakich kanałach.
  • Publiczność: Segmentacja odbiorców umożliwia kierowanie treści do określonych osób. Oznaczenie zasobu identyfikatorem odbiorców ułatwia określenie, czy dostarczasz wystarczającą ilość treści dla każdej grupy docelowej. Narzędzie do inwentaryzacji treści może pomóc w szybkim zlokalizowaniu odpowiednich zasobów.
  • Etap kupującego: Kupujący mają różne potrzeby na każdym etapie podróży kupującego, a różne rodzaje treści zaspokajają te potrzeby. Dołączanie metadanych etapu kupującego zapewnia konsekwentne zaspokajanie potrzeb na krytycznych etapach całej podróży odbiorców.
  • Tagi i słowa kluczowe: Tagi i słowa kluczowe pomagają w dalszym wybieraniu szczegółów treści pod kątem SEO, celów społecznościowych i firmowych. Twórz tyle, ile chcesz i aktualizuj je w razie potrzeby.
  • Geolokalizacja: Dodanie informacji o geolokalizacji pomaga dostosować treści do odbiorców mieszkających w różnych regionach i zapewnia rozwiązywanie problemów istotnych dla danego obszaru. Dołączenie identyfikatora do metadanych w Twoich treściach ułatwia ocenę, czy poświęcasz odpowiednią uwagę wszystkim regionom obsługiwanym przez Twoją firmę.

Dzięki Wix możesz także tworzyć niestandardowe pola metadanych. Do pól metadanych treści można dołączyć dowolne scenariusze, które pomogą Ci spełnić potrzeby w zakresie raportowania.

Rekommenderad:  Przemyśl swoją strategię marketingu treści, aby przeprowadzić potencjalnych klientów przez ich podróż zakupową

Funkcje filtrowania

Dodanie metadanych zapewnia narzędziu do inwentaryzacji treści prosty sposób na zlokalizowanie żądanej treści, gdy Twoje zasoby znajdują się w systemie Wix. Nasza platforma oferuje scentralizowany system przechowywania i zarządzania, co zapewnia szybkie wyszukiwanie treści przy użyciu identyfikatorów metadanych.

Kiedy musisz zebrać zasoby spełniające określone kryteria wyszukiwania, nasze funkcje filtrowania umożliwiają wyszukiwanie i lokalizowanie dokładnie tego, czego potrzebujesz. Architektura naszego oprogramowania do inwentaryzacji treści zapewnia kontrolę i elastyczność w generowaniu list zgodnie z pożądanymi specyfikacjami.

Czy nadszedł czas na przerażający audyt treści? Nie martw się! Pozwól nam odciążyć Cię za pomocą naszego szablonu audytu treści.

Funkcje analityczne

Dobrze zorganizowana inwentaryzacja upraszcza analizy i raportowanie. Twoje opcje scenariuszy raportowania są praktycznie nieograniczone. Możesz ściągać raporty na podstawie dowolnych metadanych.

Niezależnie od tego, czy chcesz zobaczyć, jak dobrze działa jeden element, czy ocenić wszystkie treści związane z tematem, odbiorcami, kampanią lub strategią, nasz system generuje szczegółowy i łatwy do zrozumienia raport. Nasze wbudowane narzędzie do inwentaryzacji treści pozwala zidentyfikować:

  • Luki w treści: Odkryj utracone możliwości podczas audytu swojej witryny i innych kanałów treści. Skorzystaj z naszego narzędzia, aby dowiedzieć się, jakie problemy lub zainteresowania mają twoi odbiorcy, a których nie omawiasz dobrze, lub odkryć nowe pomysły na tematy lub zwroty akcji w oparciu o istniejące tematy.
  • Słowa kluczowe o niskiej skuteczności: Oceń swoją strategię SEO, analizując skuteczność słów kluczowych. Filtruj wyszukiwanie treści według słów kluczowych i uzyskaj informacje o wydajności treści. Oceń nieskuteczne treści, aby określić, czy musisz zmienić zasób, czy też ponownie ocenić swoją strategię.
  • Tematy przesycone: Dowiedz się, jakie tematy Twój zespół omówił za dużo. Łatwo jest dostać się na listę produkcji treści i stracić z oczu to, jak często publikujesz na te same tematy. Narzędzie do inwentaryzacji treści Wix pomaga określić, kiedy Twój zespół musi zmniejszyć zasięg.
Rekommenderad:  Wszystko, co musisz wiedzieć o nowym MacBooku Pro 13 z Applechip M1

Możesz użyć naszego oprogramowania do inwentaryzacji treści, aby odkryć zasoby o wysokiej skuteczności, które podpowiedzą Ci, co robisz dobrze. Zapewnia również doskonałą okazję do zmiany przeznaczenia treści.

Koniec poszukiwań narzędzia do inwentaryzacji treści

Istnieje wiele narzędzi, które można połączyć, aby zrobić wszystko, czego potrzebujesz do zarządzania zapasami i przeprowadzania ich audytu. Dlaczego jednak miałbyś żonglować wieloma narzędziami, skoro jeden produkt potrafi wszystko?

Wix to doskonałe narzędzie do inwentaryzacji treści, które zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do sprawnego działania. Poproś o wersję demonstracyjną, aby przekonać się, dlaczego jesteśmy Twoim MVP w zakresie inwentaryzacji treści.