Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Szybka metoda „usuwania konta na Instagramie” i instrukcje krok po kroku dotyczące usuwania konta na Instagramie

Jeśli nie masz już możliwości pracy w popularnym serwisie społecznościowym Instagram, musisz „usunąć swoje konto na Instagramie” kilkoma kliknięciami.

Jak usunąć konto na Instagramie za pomocą przeglądarki internetowej

Instagram to jeden z najpopularniejszych wirtualnych programów do publikowania zdjęć, który ma mnóstwo niezwykłych użytkowników, dzięki czemu może osiągnąć wiele sukcesów na polu rywalizacji z mediami społecznościowymi, o ile można to uznać za codzienny nawyk użytkowników. O imieniu.

Jednak pomimo jego popularności, użytkownicy często mogą być osobami osobistymi, a być może publicznymi, jak ci, którzy usuwają swoje Konto telegramowe, chcą trzymać się z daleka od tej sieci i umieścić ją na swojej liście usuniętych. Oznacza to, że gdy to zrobimy, musimy pamiętać, że spowoduje to całkowite usunięcie naszych postów, komentarzy itp. i żaden inny użytkownik nie znajdzie nas na Instagramie.

Usuń konto na Instagramie przez telefon (w aplikacji Instagram)

Do niedawna nie było możliwości usunięcia konta z poziomu samej aplikacji Instagram, więc trzeba było usunąć swoje konto na Instagramie za pośrednictwem witryny Instagram, ale w nowych aktualizacjach tej aplikacji dodano możliwość usuwania z poziomu samej aplikacji wdrożony. Co wyjaśnimy Ci w następujący sposób:

Najpierw wejdź do aplikacji Instagram i przejdź do sekcji swojego profilu, a następnie kliknij ikonę w rogu aplikacji zgodnie z obrazkiem nr 1.

usuń insta

Numer zdjęcia – usuń konto Insta z telefonu

Następnie otworzy się nowy slajd, w którym możesz kliknąć ustawienia zgodnie z obrazem nr 2.

Usuń konto na Instagramie

Zdjęcie nr 2 – Ustawienia Instagrama

Naturalnie, klikając ustawienia, otworzą się dla Ciebie rozbudowane ustawienia, ale pracujemy z częścią pomocy, która jest narysowana wokół niej zgodnie z obrazem nr 3.

Usuń Instagrama

Zdjęcie numer 3 – Ustawienia Instagrama

Zdjęcie numer 4 przedstawia ustawienia podzestawu pomocy. Klikając drugą opcję (Centrum pomocy)kontynuujemy usuwanie naszego konta.

Instagrama

Zdjęcie nr 4 – Ustawienia pomocy Instagrama

Po kliknięciu centrum pomocy przejdziesz do strony przeglądarki (oczywiście sama przeglądarka Instagramu)w którym należy kliknąć opcję zarządzania kontem zgodnie z obrazkiem nr 5.

usuń insta

Zdjęcie numer 5 – Zarządzanie kontem na Instagramie

Zdjęcie numer 6 przybliża nas do końcowych kroków, dlatego kliknij drugą opcję: usuń Twoje konto.

Usuń konto na Instagramie

Zdjęcie numer 6 – usuń konto na Instagramie

Następnie otworzy się strona zawierająca dwie opcje i musisz kliknąć (Jak usunąć swoje konto). Kliknij ten oznaczony kolorem niebieskim. Drugą opcją jest wejście na inną stronę (stronę Usuń swoje konto) na pierwszej.

Następnie musisz wejść na swoje konto (wprowadź swoje hasło i nazwę użytkownika w otwartych polach)

Otworzy się strona z pytaniem, dlaczego usuwasz swoje konto (menu rozwijane), wybierz jedną z opcji, wprowadź ponownie hasło na dole tego samego pola, a następnie kliknij czerwone pole i swoje konto Usuń w ostatnim krok.

Instrukcje krok po kroku dotyczące usuwania konta na Instagramie

pierwszy etap odnosi się do faktu, że w aplikacji Instagram nie ma możliwości usunięcia konta, co oznacza, że ​​musisz przejść do witryny Instagram tak samo, jak w przypadku usuwania konta Taglar.

Kliknij poniższy link, aby wejść na stronę Instagram (oczywiście po obejrzeniu całego tutoriala).

Kliknij tutaj

W drugim etapie, tam są dwa sposoby: po pierwsze, może poprosić Cię o podanie tytułów słów (nazwa użytkownika i hasło) i połączyć się bezpośrednio z Twoim kontem.

Usuń moje konto na Instagramie

Jak usunąć konto na Instagramie?

Przy trzecim poziom, ty przejdziesz do głównej sekcji usuwania konta, czyli menu usuwania konta.

Jak usunąć konto na Instagramie

Usuń konto na Instagramie

Czwarty etap to nasz kolejny poziom. Należy wybrać opcję, klikając określone pole. W części zadającej pytanie, jaki jest powód tego (usunięcia konta na Instagramie)?

Usuń konto na Instagramie

Jak trwale usunąć konto na Instagramie

the piąty etap opcja zostanie dla Ciebie aktywowana jako hasło, a po podaniu hasła do Instagrama będziesz mógł przejść do ostatniego kroku usuwania konta.

Usuń konto na Instagramie

Jak krok po kroku usunąć konto na Instagramie

Po sfinalizowaniu hasła przejdź do ostatniej części, czyli czerwonego pola, i kliknij je. Po wyświetleniu komunikatu potwierdzającego kliknij OK, aby usunąć swoje konto.

Jak usunąć konto na Instagramie

Pobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz motywy WordPressPobierz motywy WordPress za darmokurs udemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie micromaxPobierz zerowe motywy WordPresskurs Lyndy do pobrania za darmo