Ta aplikacja zamienia iPhone'a w iPoda classic z kółkiem do klikania i Cover Flow

Ta aplikacja zamienia iPhone'a w iPoda classic z kółkiem do klikania i Cover Flow 1

AppleHasło reklamowe „Jest na to aplikacja” w App Store było bardzo chwytliwe, ponieważ to prawda, więc co powiesz na aplikację dla wszystkich fanów iPoda classic?

Dzięki Elvin Hu, dostępna jest teraz aplikacja na iPhone, która symuluje wygląd odtwarzacza iPod classic, wraz z interfejsem kółka kliknięcia i widokiem albumu Cover Flow.

Zamieniłem mojego iPhone'a w iPoda Classic z Click Wheel i Cover Flow z #SwiftUI pic.twitter.com/zVk5YJj0rh

– Elvin? (@ elvin_not_11) 27 listopada 2019 r

Cover Flow, jak pamiętacie, to trójwymiarowy interfejs graficzny, który umożliwia przewijanie i przewijanie okładek albumów i utworów w celu wybrania utworów. Hu wbudował Cover Flow w sekcję tuż nad swoim kółkiem do klikania opartym na oprogramowaniu, a także działa w trybie poziomym.

Tworzenie aplikacji muzycznej na iOS, która wygląda jak Cover Flow #SwiftUIpic.twitter.com/29Nfil70I3

– Elvin? (@ elvin_not_11) listopad 9, 2019

Według The Verge, Elvin wpadł na pomysł stworzenia tak niezaprzeczalnie fajnej aplikacji, ponieważ pracował nad dokumentem na temat rozwoju iPoda w szkole.

Mówi publikacji:

Zawsze byłem fanem Apple produkty od dziecka. Zanim moja rodzina mogła sobie na to pozwolić, narysowałem układ interfejsu iPhone'a na pokrywach pudeł Ferrero Rocher. Ich produkty (między innymi produkty, takie jak Windows Vista i Zune HD) znacząco wpłynęły na moją decyzję o karierze projektowej.

IPod „Ojciec chrzestny” i byłyApple wykonawca Tony Fadell nazwał to „miłym podsumowaniem” w tweecie.

ŁADNE ODRZUCENIE… https://t.co/TqXWTsi39h

– Tony Fadell (@tfadell) 28 listopada 2019 r

Aplikacja wciąż pracuje i nie było żadnego słowa w czasie, gdy może pojawić się w App Store. Hu potwierdził, że tak naprawdę nigdy nie trafi do sklepu z powodu problemów z prawami autorskimi.

„To, czy mogę ją wydać, czy nie, zależy od tego, czy Apple zatwierdź to ”- przyznał Hu. „Uważam, że mają uzasadnione powody, aby tego nie robić (patenty i inne powody).”

Mamy nadzieję, że Elvin, który jest studentem designu na uczelni Cooper Union College w Nowym Jorku, wyda aplikację za pośrednictwem strony internetowej, abyśmy mogli ją załadować z boku. The Verge uznaje to samo, mówiąc, że w niefortunnym przypadku to Apple blokuje wydanie Hu może wydać aplikację „jako projekt open source po zobaczeniu odpowiedzi od społeczności”.

Co sądzisz o tej aplikacji, fajne czy co?

Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentowania!