Ta niesamowita aplikacja na iPhone’a wykorzystuje sztuczną inteligencję do ekranowania połączeń i blokowania oszustów

Ta niesamowita aplikacja na iPhone'a wykorzystuje sztuczną inteligencję do ekranowania połączeń i blokowania oszustów 1

Ocena redakcji: ★★★★★

Konkluzja: Najgorsze są połączenia spamowe, ale sztuczna inteligencja może sobie z nimi poradzić. Dzięki tej aplikacji Twój telefon będzie dzwonił tylko wtedy, gdy naprawdę tego potrzebuje.

Nawet jeśli rządowa lista nie dzwoni, spamerzy nadal mogą każdego roku łączyć się z milionami telefonów komórkowych. Nie tylko są irytujące, ale niektórzy ludzie padają ofiarą swoich oszustw i podają dane osobowe. Aby uniknąć tej pułapki, możesz zdecydować się zignorować wszystkie przychodzące połączenia telefoniczne lub nawet spróbować samodzielnie je monitorować, ale te taktyki są czasochłonne i wiążą się z ryzykiem. Pozwól aplikacji takiej jak CallHero pracować za Ciebie, filtrując połączenia przychodzące i automatycznie blokując te, które są spamem.

Co robi CallHero?

CallHero jest po części cyfrową aplikacją do bouncerów, a po części aplikacją sekretarki opartą na sztucznej inteligencji, która odbiera połączenia, gdy nie chcesz. Sztuczna inteligencja aplikacji akceptuje połączenia przychodzące i próbuje dowiedzieć się, kto dzwoni i dlaczego.

Sekretarz odbiera połączenie i decyduje, czy odrzucić je jako spam, czy też przekazać Ci je w celu odebrania. Chociaż może działać z dowolnym numerem, najlepiej działa z numerami telefonów, których nie ma na liście kontaktów.

CallHero App 9

★★★★★

Dożywotnia subskrypcja CallHero

CallHero to cyfrowy bramkarz, który monitoruje Twoje wezwania. Zamiast blokować numery telefonów, AI CallHero filtruje połączenia na podstawie tego, co faktycznie mówi dzwoniący. Ta technologia nowej generacji gwarantuje, że telefon dzwoni tylko wtedy, gdy rzeczywiście tego potrzebuje.

    Pierwszy w historii cyfrowy bramkarz na rynku. Blokuje prawie 100% połączeń spamowych poprzez filtrowanie połączeń. Jedyna aplikacja z usługą przesiewania AI. Telefon będzie dzwonił tylko wtedy, gdy połączenie jest prawidłowe. Automatycznie odrzuca nieznane i fałszywe połączenia. automatycznie przejść procedurę sprawdzającą. dożywotni dostęp.

Kup

Kto skorzysta na CallHero?

Każdy, kogo denerwują połączenia spamowe, z pewnością doceni usługi świadczone przez CallHero. Aplikacja jest przeznaczona dla tych, którzy są zajęci i nie mają energii, aby radzić sobie ze spamem i robotami telefonicznymi. Zamiast odpowiadać na każde połączenie, CallHero umożliwia użytkownikowi odbieranie tylko tych połączeń, które przejdą proces weryfikacji.

Najważniejsza funkcja CallHero

Możliwość korzystania z inteligentnej sekretarki do kontrolowania połączeń to cecha definiująca CallHero. Robi więcej niż tylko odrzucanie przychodzących połączeń telefonicznych; faktycznie decyduje, czy połączenie ma zostać odebrane, czy nie. Możesz także dodać określone słowa do białej listy, aby wywołania je zawierające nie były odrzucane.

Korzystając z CallHero, możesz pracować bez przerwy, wiedząc, że otrzymasz powiadomienie tylko wtedy, gdy połączenie jest niezbędne. Wszystkie połączenia spamowe, które przeszkadzałyby Ci przez cały dzień, są automatycznie odrzucane lub wysyłane do skrzynki poczty głosowej.

Dostępność

CallHero jest dostępne zarówno na iOS, jak i na Androida. Możesz wypróbować ją bezpłatnie przez ograniczony czas, aby zobaczyć, jak usługi te pasują do Twojego przepływu pracy. Po bezpłatnym okresie próbnym uzyskaj dożywotnią licencję na dostęp, która kosztuje zaledwie 49,99 USD.