Ta poprawka sprawia, że ​​twój iPhone wyświetla czas cyframi rzymskimi

Ta poprawka sprawia, że ​​twój iPhone wyświetla czas cyframi rzymskimi 1

Cyfry rzymskie są nabytym smakiem, ale jeśli docenisz je jako wyświetlanie czasu więcej niż podstawowe liczby, mamy przeczucie, że spodoba ci się nowo wydana i darmowa poprawka jailbreak pod nazwą Tempus Romānum autor: twórca iOS Ryan Nair.

Tempus Romānum można zastąpić zarówno czas ekranu blokady, jak i czas paska stanu wyświetlaczem z cyframi rzymskimi, i jest bardzo łatwy w użyciu.

Podczas gdy w przeszłości widzieliśmy poprawki, które zrobiły jedno lub drugie, Tempus Romānum wyróżnia się z tłumu, zmieniając dwa przypadki czasu w iOS, aby wyświetlać cyfry rzymskie zamiast tradycyjnych liczb. Przykłady obu przedstawiono na zrzutach ekranu znajdujących się w tym artykule.

Po zainstalowaniu Tempus Romānum umieszcza okienko preferencji w aplikacji Ustawienia, w którym użytkownicy mogą skonfigurować dostosowanie do swoich potrzeb:

Ta poprawka sprawia, że ​​twój iPhone wyświetla czas cyframi rzymskimi 2

Tutaj możesz:

  • Włącz lub wyłącz Tempus Romānum na żądanie
  • Włącz lub wyłącz wyświetlanie czasu rzymskiego na stronie tytułowej ekranu blokady
  • Wybierz czas 24-godzinny zamiast 12-godzinnego

Deweloper zawiera przycisk Respring w prawym górnym rogu interfejsu, aby zapisać wprowadzone zmiany, ale niestety nie ma opcji wyłączenia wyświetlania cyfr rzymskich na pasku stanu. Pomijając tę ​​drobną wadę, jeśli kochasz cyfry rzymskie, prawdopodobnie wkrótce nie sięgniesz po wyłącznik.

Jeśli chcesz wypróbować Tempus Romānum, możesz pobierz go za darmo z repozytorium Packix. Ulepszenie obsługuje jailbreak urządzeń iOS 13 i jest open source na stronie GitHub dewelopera.

Czy zaktualizujesz wyświetlanie czasu swojego iPhone'a do cyfr rzymskich za pomocą Tempus Romānum? Omów dlaczego lub dlaczego nie w komentarzach.