Ta poprawka upraszcza przełączanie połączenia urządzenia dla AirPods

Ta poprawka upraszcza przełączanie połączenia urządzenia dla AirPods 1

Apple reklamuje połączenia AirPods i AirPods Pro jako „magiczne” i „bezproblemowe”, ale jeśli kiedykolwiek próbowałeś podłączyć swoje AirPods do innego swojego urządzenia, prawdopodobnie doświadczyłeś powszechnej frustracji, z jaką łączą się z twoimi najbardziej ostatnio używane urządzenie. Łatwo to naprawić, kiedy to się dzieje, ale jest to również nieco kłopotliwe i czasochłonne.

Każdy, kto choćby choć trochę obeznany z powyższym doświadczeniem, z pewnością doceni takie nowości, jak bezpłatna poprawka jailbreak o nazwie AirpodPopupConnect opracowany przez nicho1asdev, twórcę iOS, ponieważ ma on na celu przyspieszenie i ułatwienie procesu parowania AirPods lub AirPods Pro z innym urządzeniem.

Jak widać na powyższym przykładzie zrzutu ekranu, AirpodPopupConnect dodaje przycisk ręcznego połączenia na dole wyskakującego okienka parowania AirPods, pozwalając użytkownikom na mocne połączenie AirPods lub AirPods Pro z innym telefonem za pomocą stuknięcia zamiast przeskakiwać obręcz otwierania aplikacji Ustawienia i ręcznego łączenia ich z innymi z panelu preferencji Bluetooth.

Być może nic dziwnego, że proste wykonanie AirpodPopupConnect sprawia, że ​​jest niezwykle łatwy w użyciu, a więc każdy, kto kiedykolwiek miał niezadowolenie z połączenia swojego ulubionego Apple- markowe urządzenie peryferyjne audio dla innego iPhone’a lub iPada odkryje, że poprawka oferuje ulgę od frustrującego połączenia.

AirpodPopupConnect nie ma żadnych opcji konfiguracji, więc to, co widzisz, jest zasadniczo tym, co dostajesz. Ulepszenie obsługuje jailbreak urządzenia iOS 13 i wymaga jednego z nich AppleWłasne, własne akcesoria audio Bluetooth, których należy używać, ponieważ są one oparte w szczególności na wyskakującym okienku parowania.

Jeśli jesteś gotowy, aby zainstalować AirpodPopupConnect, możesz pobierz go z osobistego repozytorium nicho1asdev za pośrednictwem preferowanego menedżera pakietów.

Czy byłeś kiedyś nękany straszliwymi przełączeniami urządzeń AirPods? Przedyskutuj w sekcji komentarzy poniżej i daj nam znać, czy poprawka ułatwiła Ci pracę.