Ta prosta zmiana dodaje przełącznik nocnego przesunięcia do Centrum sterowania

Ta prosta zmiana dodaje przełącznik nocnego przesunięcia do Centrum sterowania 1

Kiedy Apple wprowadzili tryb ciemny z iOS 13, byli wystarczająco sprytni, aby zintegrować wygodny przycisk przełączania z interfejsem Centrum sterowania, aby użytkownicy mogli łatwo przełączać się między ciemnymi i jasnymi interfejsami na żądanie bez większego bólu głowy. To powiedziawszy, jest to trochę drapieżne, dlaczego Apple nie zrobił tego samego dla Night Shift.

Jeśli chcesz mieć przycisk przełączania Centrum sterowania skoncentrowany na nocnej zmianie, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – urządzenia po jailbreaku mają teraz dostęp do nowo wydanego i bezpłatnego rozszerzenia CCSupport o nazwie Moduł zmiany nocnej autorstwa Shepgoba, programisty iOS, który ożywia tę prostą koncepcję.

Nowy przełącznik modułu zmiany nocnej jest przedstawiony zarówno w stanie włączenia, jak i wyłączenia na dwóch powyższych przykładach zrzutów ekranu. Po włączeniu glif w module zmienia kolor na żółty.

Podobnie jak wszystkie inne istniejące moduły Control Center i / lub rozszerzenia CCSupport, moduł Night Shift można włączyć lub wyłączyć na żądanie za pomocą natywnego panelu preferencji Control Center w aplikacji Ustawienia:

Ta prosta zmiana dodaje przełącznik nocnego przesunięcia do Centrum sterowania 2

Tutaj możesz przeciągnąć moduł do sekcji „Włączony”, aby go włączyć lub do sekcji „Wyłączony”, aby go wyłączyć. Możesz także wybrać, gdzie się pojawia w Control Center, przeciągając między innymi modułami, aby uzyskać preferowane położenie.

Moduł zmiany nocnej to bardzo prosty dodatek, a jeśli chcesz go użyć do rozszerzenia funkcjonalności swojego telefonu, możesz pobierz go za darmo z repozytorium shepgoba za pośrednictwem swojego ulubionego menedżera pakietów. Ulepszenie obsługuje urządzenia iOS 13 po jailbreaku, wymaga CCSupport jako zależności i jest open source na stronie GitHub dewelopera dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tym, jak to działa.

Jeśli nie korzystasz jeszcze z repozytorium shepgoba, możesz dodać je do preferowanego menedżera pakietów, korzystając z następującego adresu URL:

https://shepgoba.github.io/

Czy będziesz pobierać moduł nocnej zmiany na swój telefon komórkowy? Daj nam znać, dlaczego lub dlaczego nie w sekcji komentarzy poniżej.